4:7
    Adam ŠMÍD
    ()

Bulldogs Brno - Sokol Pardubice 4:7
branky: 3. Jan Novotný, 13. Jan Vojtíšek, 46. Lukáš Mráz, 46. Tomáš Kadavý - 3. Martin Zozuĺák, 6. Lukáš Slabý, 7. Martin Zozuĺák, 8. Martin Zozuĺák, 44. Přemek Pakosta, 58. Martin Zozuĺák, 59. Adam Šmíd; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 173; zásahy brankářů: Jan Mazánek 3, Kryštof Bartek 4 - Martin Haleš 14; po třetinách: 2:4, 0:0, 2:3
60:00 Vyjádření trenéra domácích Davida Kyzlinka: Bohužel se nám nepovedlo několik prvních střídání a ty učily rozdíl v konečném skóre-
60:00 Komentář trenéra hostů Ladislava Štancla: Stav série je 1:0, nic víc, níc míň. V tuto cvhíli to v podstatě nic neznamená. Zítra budeme lepší.
60:00 Počet střel celkem - Bulldogs Brno: 18, Sokol Pardubice: 13.
60:00 Počet střel ve třetí třetině - Bulldogs Brno: 7, Sokol Pardubice: 3.
59:52 Buldoci se snaží, ale bohužel. Hosté si domu odvezou vítězství.
58:46 Po gólu se Bartek vrátil do brány a a nyní ji opět opouští.
58:14 GÓL Sokol Pardubice! 4:7
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd bez asistence (4:7)
57:50 Buldoci odvolali brankáře a hrají tak v šesti.
57:33 GÓL Sokol Pardubice! 4:6
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #15 Martin Zozuĺák z trestného střílení (4:6)
57:26 Fajtova střela končí v rukavicích hostujícího gólmana.
55:27 Hosté na míčku. Teichmanova přihrávka nezachycena spoluhráčem a Bartek tak zůstává neohrožen.
53:00 Hosté v obrovské šanci, kdy Kourek netrefuje zcela odkrytou branku.
51:52 Fajtova střela letí vysoko nad Halešovu branku.
50:19 Zozulákova akce na domácího gólmana překažena buldockou obranou.
48:54 Hra se nachází vedle Halešovy branky u pravého mantinelu, kde se svádí boj o míček.
45:42 GÓL Bulldogs Brno! 4:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #19 Tomáš Kadavý, asistoval #21 Michal Pešák (4:5)
45:42 Buldoci našli svoje střelecké štěstí. Po Pešákově přihrávce se gólově prosazuje i Tomáš Kadavý a svým zakončením snižuje náskok Pardubic na jeden gól.
45:09 GÓL Bulldogs Brno! 3:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #6 Lukáš Mráz, asistoval #14 Jan Vojtíšek (3:5)
45:09 Vojtíšek posílá hned z rozehrávky míček Mrázovi, který číhá u levé tyčky a střelou z pvní zakončuje do sítě.
43:59 GÓL Sokol Pardubice! 2:5
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #37 Přemek Pakosta, asistoval #11 Michal Janeček (2:5)
43:59 Pakosta střelou do levého rohu zvyšuje náskok Pardubic již o tři góly.
43:44 Hosté si vytvořili pěknou šanci a při Buldokách teďka stálo štěstí.
42:18 Jaakkonen s míčkem na hokejce přebíhá půlící čáru, dále se však nedostává.
40:39 Pardubice se rychle přemístily před buldockého gólmana a Škeříkova střela končí vyražením mimo branku.
40:02 Úvodní buly třetí třetiny míří k hostům.
40:00 Počet střel ve třetí třetině - Bulldogs Brno: 7, Sokol Pardubice: 3.
40:00 Počet střel ve druhé třetině - Bulldogs Brno: 5 , Sokol Pardubice: 0.
39:42 Za hostujícím gólmanem se svádí boj o míček.
38:34 Šmídova střela končí vedle Bartkovy branky.
37:20 Němcova střela zblokována hostujícím hráčem.
36:22 Míček v držení hostů, kteří si mezi sebou přihrávají.
33:49 Pardubice kompletní, ani třetí přesilovka Buldoky nevyužita.
32:46 Markovi přeskočil míček, kterého se okamžitě zmocňují Pardubice a nebezpečně zamiřují před domácího gólmana.
31:49 Vyloučen hráč #98 Radek Formánek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
31:49 Díky Formánkově faulu mají buldoci další přesilovku a s ní hlavně další šanci na vyrovnání zatím pro ně nepříznivého skóre.
31:14 Šmíd s míčkem na hokejce nebezpečně obkružuje branku domácího gólmana.
29:52 Buldokům se zatím nepodařilo využít ani svoji druhou přesilovku zápasu.
29:13 Ani Němcova přesilovková střela nenachází své místo v Halešově síti.
28:25 Grlický ve veliké šanci, jeho střela však míjí pravou dolní tyčku.
27:52 Vyloučen hráč #47 Adam Šmíd družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
27:38 Hra se přelévá, míček létá na obě poloviny hřiště.
25:19 Grlický napadán Janečkem, který se snaží získat míček.
23:42 Pardubice hledají cestu k buldockému gólmanovi, Škeřík je na míčku.
22:57 Druhá třetina se zatím odvíjí v pomalejším duchu než první.
21:54 Pokus domácích o průnik k Halešovi zaražen na půlící čáře.
21:14 Slabý na míčku.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají opět domácí.
20:00 Počet střel v první třetině - Bulldogs Brno: 6, Sokol Pardubice: 10.
19:58 Dleskova střela od levého mantinelu končí Bartkovým vyražením.
18:40 Mráz přihrává Němcovi, který vysílá prudkou střelu, která však míjí levou tyčku Halešovy brány.
17:58 Mrázova střela od poloviny hřiště vyražena.
17:29 Domácí pětka připravena v útočné polovině.
16:54 Vyloučen hráč #24 Tomáš Dlesk družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:54 Buldoci si po Dleskově vyloučení zahrají první přesilovku a budou se snažit snížit náskok hostů.
15:50 Pardubice si vytvořily pěknou šanci, kterou jim překazil až domácí gólman.
14:20 Formánek s Bílým vzájemnými přihrávkami začínají postup k Bartkovi.
13:12 Janečkova sólová akce končí až před Bartkem, který si s jeho střelou poradil a vyráží do levého rohu.
12:20 GÓL Bulldogs Brno! 2:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #14 Jan Vojtíšek, asistoval #19 Tomáš Kadavý (2:4)
12:20 Kadavý z rozehrávky přihrává Vojtíškovi, který okamžitě pálí. Haleš přes bránící hráče nemá šanci vidět míček a končí tak v jeho síti.
11:44 Buldoci se na okamžik zmocňují míčku, přihrávka na Novotného je však příliš dlouhá a Pardubice toho ihned využívají.
10:13 Oubrecht zahajuje pardubickou útočnou akci na domácího gólmana.
07:56 GÓL Sokol Pardubice! 1:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #37 Přemek Pakosta (1:4)
07:56 Střídání brankáře. Nový brankář #20 Kryštof Bartek družstva Bulldogs Brno
07:56 Zozulákovi se daří, po Pakostově přihrávce střelou překvapuje Mazánka a využívá tak přesilovku.
06:49 Vyloučen hráč #22 Jan Galuszka družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za držení
06:49 Pardubice si zahrají první přesilovku dnešního zápasu a budou tak míti velkou šanci na další gól.
06:08 GÓL Sokol Pardubice! 1:3
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #47 Adam Šmíd (1:3)
06:08 První gólová dvojka se opět sešla, kdy Šmíd svoji nahrávkou Zozulákovi přispívá k navýšení skóre hostů.
05:21 GÓL Sokol Pardubice! 1:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #35 Lukáš Slabý, asistoval #37 Přemek Pakosta (1:2)
05:21 Pakosta od pravého mantinelu přihrává Slabému, který číhá na půlící čáře. Střelou z první překvapuje Mazánka, který nestíhá zareagovat a míček končí v jeho síti.
04:43 Grlický nahrává Němcovi, který pálí z otočky. Jeho střela je Halešem vyražena.
04:20 Michálek na rozehrávce.
02:43 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #64 Jan Novotný, asistoval #12 Martin Grlický (1:1)
02:43 Buldoci bezprostředně odpovídají. Po Grlického přihrávce se gólově prosazuje Jan Novotný, který svižnou střelou překvapuje Haleše a vyrovnává.
02:11 GÓL Sokol Pardubice! 0:1
02:11 Zozulák po Šmídově přihrávce otevírá střelou do pravého růžku skóre dnešního zápasu.
02:04 Mazánek si připisuje první zákrok.
00:02 Úvodní buly zápasu ve prospěch domácích.
00:00 Vážení diváci, vítejte u prvního kola Tipsport Superligy mezi domácími Bulldogs Brno a Sokol Pardubice.