• 59 58:39
    4:5
    ()

PANTHERS OTROKOVICE - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 4:5
branky: 23. Jiří Štěpánek, 39. Michael Kořének, 53. Martin Janeček, 59. Martin Janeček - 10. Kryštof Indruch, 20. Jiří Suchomel, 38. Jiří Suchomel, 51. Jiří Suchomel, 58. Jakub Dvořák; rozhodčí: Pavel Brückner - Marek Loskot; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Matěj Kubíček 12 - Radek Šafář 28; po třetinách: 0:2, 2:1, 2:2
60:00 Komentář domácího kouče, pana Lukáše Ondrouška: 'Prvních 10 minut jsme drželi soupeře pod tlakem, ale svou převahu jsme nevyužili, pak jsme začali být nervózní a to se projevilo hlavně ve finální fázi. Když už jsme se dostali k nějaké střele, zasáhl soupeřův vynikající gólman. Díky soupeři za utkání. '
60:00 Komentář trenéra hostí, pana Romana Jandy: Krásný zápas. Vedeme v sérii, ale zpět nohama na zem, furt jsme outsider. Díky soupeři, rozhodčím, divákům.
60:00 Střely ve třetí 8:4. Celkem 32:17 pro domácí.
59:57 V posledních vteřinách ještě pokusy Kořénka a Janečka. Brno si ale odváží první výhru v sérii.
58:39 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 4:5
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #20 Martin Janeček bez asistence (4:5)
58:39 Skrumáž před bránou a je opět sníženo!
57:58 Timeout PANTHERS OTROKOVICE
57:58 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #7 Jakub Dvořák bez asistence (3:5)
57:58 Nejspíš konec. Domácí unavené pětce teď vůbec nevyšla už rozehra a Brno trestá.
56:40 Kubíček podržel teď domácí, už mohlo být hotovo...
56:08 Co jsem slyšel kolem sebe, tak teď domácí od vyrovnání dělila pouze konstrukce.
55:02 Haša nejen podržel míček v oslabení za bránou, málem ještě našel před bránou Kořénka.
53:56 Kubíček pěkný zákrok.
53:13 Vyloučen hráč #84 Michal Samohýl družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:13 Tentokrát si posedí domácí hráč.
52:20 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 3:4
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #20 Martin Janeček, asistoval #95 Michal Kundrata (3:4)
52:20 Janeček dostává dobrý pas a se štěstím přece jen snižuje!
52:12 Haša nad.
51:58 Janeček to zkusil opět z úhlu, Šafář vyrazil.
51:04 Jančík se to z úhlu neúspěšně pokusil procpat.
50:32 Vyloučen hráč #81 Radovan Zelený družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře
50:27 Uvidíme trest.
50:06 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #38 Jiří Suchomel, asistoval #7 Jakub Dvořák (2:4)
50:06 2:4.
49:52 Kundrata se prodral k zakončení z půlky, Šafář ale tento pokus s ledovým klidem chytil.
47:53 Samohýl se napřahoval k velkému zakončení, to ale zblokoval bek.
47:11 Hašova zadovka by byla super, kdyby tam zrovna stál některý spoluhráč.
46:04 Janečkovi se teď docela daří rozhýbat hru pro svůj tým.
45:00 Kdyby se mě někdo zeptal, jak vypadá urputný florbal, ukázal bych mu tuhle podívanou.
42:15 Ani jednomu týmu to dnes nelepí.
41:00 Haša ubráněn, ale s faulem.
40:00 Střely ve druhé 13:5.
38:47 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 2:3
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #21 Michael Kořének, asistoval #95 Michal Kundrata (2:3)
38:47 Teď konečně trochu štěstí pro domácí a šťastnou trefou snižují.
37:58 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:3
37:58 Na chvíli volný Suchomel zvyšuje na 3:1.
37:00 Šafář si podle dnešního výkonu zřejmě myslí, že chytá finále Stanley Cupu. Rozdílový hráč.
34:57 Janečkova jedovatá, Šafář nohou vyrazil.
33:52 Haša odstaven, ale hned se vrátil a čistě se dostal zpět k míčku. Nakonec z toho ale nic nebylo.
31:10 Haša bojuje jako lev a v každém střídání ukazuje svou důležitost pro tým.
29:51 Kundrata na vteřinu volný při rozehře, ale nakonec byla stejně jeho střela blokována.
28:37 Kubíček neskutečný zákrok.
27:22 Výborný Kubíčkův výhoz, Haša bohužel nezachytil.
26:54 Kundrata vedle.
24:20 Šafář zasahuje.
23:57 I Kundrata se teď procvičil v tom, nechat míček za sebou.
22:02 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #31 Jiří Štěpánek, asistoval #95 Michal Kundrata (1:2)
22:02 Štěpánek rozvášnil několik diváků v hledišti.
20:25 Už po pár vteřinách jsme v podání kulatého nesmyslu viděli tango na brankové čáře, Šafář měl ale ruku rychlou jak poslední pistolník na divokém západě.
20:00 Střely v první 11:8.
19:31 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:2
19:31 Jako blesk z čistého nebe je to už 0:2.
19:18 Hašovo nahození z dálky bylo nebezpečné.
16:07 Šafář dostatečně rychlý při přesunu proti pokusu Kundraty zleva.
14:54 Kubíček jedovatý pokus vyrazil maskou a mohl být rád, že ještě z druhé strany dobíhající hráč Sokolu nedokázal dorážet.
13:05 Karpíšek z nebezpečné blízkosti při standardce nedal.
12:19 Neuznané vyrovnání Šelem.
12:13 Po chybě hostí Štěpánek přestřelil.
11:46 Kořének i v pádu dokázat rozehrát.
10:37 Blažek teď dobře na půlce zadržel případný útok Brna.
09:13 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #88 Kryštof Indruch, asistoval #77 Milan Ducar (0:1)
09:13 Po větších šancích na hokejkách šelem je tu zásah hostí.
08:21 Kundrata obral posledního beka, nejdřív backhandem Šafáře nepřekonal a pak hledal někoho před prázdnou klecí, leč neúspěšně.
07:36 Brno zatím Kubíčkovu bránu příliš neohrozilo.
05:36 Janeček sám před golmanem nedal.
04:20 Šelmy zatím více na míčku.
03:58 Kundrata jen do hráče před sebou.
02:40 První rušno před Kubíčkem, Ducar ani na třikrát nezakončil.
00:44 Haša v rozhodující chvíli nechal míček za sebou.