David KRÁSA
  • 60 59:02
    Tatran

FbC EMER SHOP Hradec Králové - PSN Tatran Střešovice 2:5
branky: 13. Ondřej Koleník, 44. Martin Krejčí - 15. Michael Kočandrle, 17. Sebastian Rod, 48. Jan Faitenhanzl, 49. Ronald Gašparík, 53. Vojtěch Klápa; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 1 + David Krása 5:5; využití: 1:0; diváků: 67; zásahy brankářů: Tomáš Hejčl 33 - Vojtěch Šimůnek 8, Lukáš Kříž 14; po třetinách: 1:2, 0:0, 1:3
59:59 Komentář trenéra domácích Hegera: Dneska velice kvalitní utkání, ale bohužel když nevstřelíš branky, nemůžeš vyhrát. Nespočet přesilovek a jen jedna proměněná, což je v utkáních play off málo. Před hráči za dvoujutkání smekám a mají můj velký respekt.
59:59 Komentář trenéra hostí Menharta: Pro diváka nepohledné utkání, které jsme urvali ve 3. třetině. Zbytečně vyhrocený závěr, děkujeme soupeři za zápas.
59:36 Krása teď tvrdým zákrokem poslal u vlastní střídačky protihráče na zem. Tatranským se to příliš nelíbilo, a tak si celý jejich mančaft včetně trenéra vyšel na výlet až k soupeřovým střídačkám.
59:35 Vyloučen hráč #77 David Krása družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 5 minuty za hrubost
59:21 Hra se teď spíše pouze dohrává spolu s několika Hejčlovými zákrovy.
59:02 Timeout PSN Tatran Střešovice
56:35 Po nevyužité přesilovce se Hradec opět stáhl do pěti.
56:05 Kříž teď vyhodil až do domácí branky, ale protože míč nikdo z jeho spoluhráčů nezahrál, tak gól neplatí.
55:03 Hradec to zkouší v šesti hráčích.
54:29 Vyloučen hráč #44 Ivan Tomčo družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
52:35 Nutno říci, že k tomuto gólu červeným pomohli rozhodčí, neboť Nosek se po tvrdém zákroku nemohl zvednout z hrací plochy, avšak hru nepřerušili, a hráč v červeném se dostal sám před brankáře.
52:34 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #22 Michael Kočandrle (2:5)
49:33 Krása se teď chvíli zvedal ze země, zatímco se bolestivě držel za ruku.
48:17 Poprvé v zápase se skóre dostává na rozdíl dvou branek, když po proběhnutí půlky hřiště kličkou obehrál brankáře Gašparík.
48:16 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #79 Ronald Gašparík bez asistence (2:4)
47:06 Velmi podobnou střelou teď dostává do opětovného vedení Tatran Faitenhanzl.
47:05 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #13 Jan Faitenhanzl, asistoval #22 Michael Kočandrle (2:3)
46:03 Hejčl teď senzačním zákrokem zachraňuje skóre.
43:53 A je vyrovnáno! Nosek senzačně nabil na střed volnému Křejčímu Martinovi, který Kříže prostřelil střelou, která letěla 'dvacet nad led.'
43:52 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 2:2
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #26 Martin Krejčí, asistoval #97 Vojtěch Nosek (2:2)
43:44 Kapitán Tatranu teď přidržel protihráčovu hokejku, a tak Hradec dostává přesilovou hru.
42:43 Vyloučen hráč #9 Šimon Fišer družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za držení
41:35 A na jeho svatyni teď zvonila tyč.
40:58 Hra teď byla přerušena, protože Hejčl byl bolestivě zasažen do hlavy.
39:59 Střely na branku ve 2. třetině: domácí - 8 hosté - 7
39:58 I ve druhé třetině jsme svědky velmi pohledného florbalu. Hra je stále velmi rychlá a oba týmy jsou v rychlosti, jen za hráče Tatranu chvílemi mluví jejich napnuté nervy.
37:52 Hejčl dnes na nájezdy bezchybný! Tomčo trestuhodně zahodil svůj pokus střelou mimo branku. Po nájezdu bude následovat domácí přesilovka, protože hostí si i přes získaný nájezd zřejmě neodpustili nevhodný komentář.
37:51 Trestné střílení družstva PSN Tatran Střešovice neproměnil #44 Ivan Tomčo.
37:51 Vyloučen hráč #27 Tomáš Navrátil družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování
34:58 Hrubá chyba hostí, po které se Krejčí M. ocitl sám před brankou, zůstala bohužel zásluhou gólmana nevyužita.
33:29 Vyloučen hráč #89 Vojtěch Klápa družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
31:42 Vyloučen hráč #12 Sebastian Rod družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
30:12 Snaha hradeckých, kteří teď soupeře chvíli zavřeli na jeho polovině, je odměněna přesilovou hrou.
30:11 Dnešnímu utkání přihlíží 67 diváků.
28:25 Hostí teď drželi soupeře chvíli zavřeného na jeho polovině, ale vyslat slibnou střelu se jim nepodařilo.
25:45 Ponča mohl ihned po návratu ze střídačky skórovat, ale jeho pokus šel z příliš velkého úhlu.
24:30 Hradec teď mohl skórovat v oslabení, ale příhrávka přes celé hřiště na osamoceného Martínka před brankou nenašla svůj cíl.
23:38 Vyloučen hráč #50 Karel Ponča družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za sekání
22:47 Hejčl teď vytáhl míček z brankové čáry.
20:01 Hostující tým z důvodů zranění ramene střídá po pauze brankáře.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #45 Lukáš Kříž družstva PSN Tatran Střešovice
19:59 Střely na branku v 1. třetině: domácí - 9 hosté - 12
19:58 V 1. třetině jsme byli svědky velmi hezkého florbalu z obou stran. Oba týmy měly několik velmi povedených šancí, avšak lehce dominující Tatran vede na skóre.
16:14 Hostující tým obrací zápas. Z přečíslení 2 na 1 střelou ze strany Rod na druhý pokus překonal brankáře.
16:13 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #12 Sebastian Rod, asistoval #22 Michael Kočandrle (1:2)
14:16 A hned po chvíli máme vyrovnáno. Domácí nechali trestuhodně před brankou hráče v červeném, který dorazil střelou vyslanou z úrovně kolen.
14:15 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #22 Michael Kočandrle, asistoval #12 Sebastian Rod (1:1)
12:42 Domácí tým otevírá skóre! Důraz Koleníka před brankou se vyplatil, když procedil míček za hostujícího gólmana.
12:41 GÓL FbC EMER SHOP Hradec Králové ! 1:0
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil #62 Ondřej Koleník, asistoval #81 Michal Martinek (1:0)
11:05 Gašparík se zřejmě nechal rozhodit bučením domácího publika a jeho střelu do ramene Hejčl bez problému zlikvidoval.
11:04 Trestné střílení družstva PSN Tatran Střešovice neproměnil #79 Ronald Gašparík.
09:51 Přestože tatranští mají většinu času míček na svých hokejkách, tak se ke gólové šanci nedostávají.
06:10 Domácí tým šel teď k tatranské svatyni v přečíslení 3 na 1, které bylo zakončeno střelou, jenž brankáři vypadla, ale za čárou neskončila.
04:42 Tatran se teď drží na polovině domácího týmu, avšak bez střely na branku.
02:34 Hra se zatím ve velmi vysokém tempu přelévá ze strany na stranu a hradecký tým právě dosáhl první střely.
00:01 Úvodní vhazování připadlo hostujícímu družstvu.