3:8
    Lucie ŠEBESTOVÁ
    ()

FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:8
branky: 3. Hana Poláková, 36. Eliška Reischlová, 47. Eliška Vrátná - 2. Justyna Rudzińska, 18. Sára Seevaldová, 23. Alžbeta Ďuríková, 28. Alžbeta Ďuríková, 30. Lenka Novotná, 52. Jana Trošková, 58. Sára Seevaldová, 60. Lucie Šebestová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 115; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 20 - Nikola Příleská 13; po třetinách: 1:2, 1:3, 1:3
60:00 Vyjádření trenéra hostí Tomáše Martiníka:'Dnes jsme nebyli dobří, moc nám toho nefungovalo. Chyběla nám především jiskra v hlavách a od toho se tak nějak všechno špatné odvíjelo. Jediné pozitivum dnes = vítězství. Zítra budeme lepší a věříme v postup do semifinále. Díky soupeřkám za zápas.'
60:00 Vyjádření trenéra domácího týmu Pavla Krbce: 'Dnes to zatím bylo z naší strany nejhorší utkání série play-off. Nemělo tempo, tvrdost a rychlost. Doufám, že to zítra bude lepší ze všech stran.'
59:59 Střely ve 3. třetině. 1. SC TEMPISH Vítkovice: 11 a FbŠ Bohemians: 4
59:10 Theimerová zavezla balonek do prázdné branky.
59:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lucie Šebestová bez asistence (3:8)
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:26 Bohemka zkouší hru v šesti.
57:25 Timeout FbŠ Bohemians
57:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #29 Kamila Paloncyová (3:7)
56:46 Vrátná teď namazala soupeřce, naštěstí Kreisingerová chytá.
54:57 Bohemka zkoušela propálit zeď až z Vítkovic, neúspěšně. Možná Vítkovicím pomohl John Snow.
53:57 Tým Vítkovic v plném počtu.
52:57 Na straně Bohemky trenér Krbec stáhnul do přesilovky golmanku a vidíme power play.
51:58 I Paloncyová zhřešila a půjde si na 2 minuty odpočinout.
51:57 Vyloučen hráč #29 Kamila Paloncyová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře
51:21 Teď tu byla pěkná mela. Nejdříve Kreisingerová hnala svůj tým kupředu za gólem. Avšak špatnou rozehrávku obrany domácích vystihla Planková a vybídla Krzywak, která se nemýlila.
51:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Jana Trošková, asistoval #69 Justyna Rudzińska (3:6)
50:50 Loket, koleno, ramena, palce i tyhle část těla hráčky v soubojích používají a věřte mi, pěkně to bolí.
49:17 1. lajna Bohemky nám tu předvádí parádní ťukec. Míček lítá od hokejky k hokejce.
47:44 Neskutečný save od Lady Gagy (Nová). Asi zahlédla v hledišti Bradlyho Coopera.
46:04 'Pocem, kam deš'. Tak bychom nazvali akci Poláková-Vrátná.
46:03 GÓL FbŠ Bohemians! 3:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #14 Eliška Vrátná, asistoval #17 Hana Poláková (3:5)
45:40 Vítkovice opět na koni.
44:24 Cukrová soupeřkám hru spíše zhořčuje.
42:25 Máme tady další fotbalovovou vsuvku, tentokrát na straně Vítkovic. Tam jsme zase viděli Ronalda.
40:01 Poslední buly po třetinách vyhrál domácí tým Bohemians. Po prvních 10 vteřinách 3. třetiny předvedla Kreisingerová 2 skvělé zákroky.
39:59 Střely na branku po 2. třetině. 1. SC TEMISH Vítkovice: 10 a FbŠ Bohemians:5
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny
36:16 Toto utkání sleduje 115 diváků, děkujeme a přejeme Vám pěknou podívanou.
35:11 Lucík Šindelka Šindelářová obětavě vybojovala balon na středu hřiště, který přepinkla na zpěvačku Ellie Goulding (Reischlová). Ta Příleské vymetla pavučinu.
35:10 GÓL FbŠ Bohemians! 2:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #7 Lucie Šindelářová (2:5)
34:49 Střídání lajn na obou stranách.
33:26 Husková před bránou Kreisingerové chytala zajíce. Na hřiště skoro musel i doktor z hor.
32:03 Tentokrát souhra zpěvaček Jessie J (Zlámalová) a Ellie Goulding (Reischlová) ještě po kombinaci s Bočanovou málem ocenění přinesla. Avšak i Honza byl málem krále, stav tedy zůstává nezměněn.
30:16 Vítkovice teď hrají s Bohemkou na kočku a myš, takže Bohemku k ničemu nepouští.
29:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #9 Lenka Novotná, asistoval #29 Kamila Paloncyová (1:5)
29:01 Jedovatá střela od kapitánky Vítkovic.
28:15 Souhra dvou zpěvaček - Jessie J (Zlámalová) a Ellie Goulding (Reischlová) Slavíka nepřinesla. Takže bez gólu.
27:17 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #2 Alžbeta Ďuríková, asistoval #13 Jana Trošková (1:4)
26:51 V hale je pěkně negativní energie. Fanoušci a týmy se bouří. Hledáme Froda Pytlíka, aby vhodil prsten do Mordoru.
26:14 Domácí tým je v plném počtu.
25:54 Kreisingerová v bráně předvádí breakdance. Možná chodí na jógu, jinak nechápu, jak to všechno chytí.
24:58 Poláková je nabroušená jako břitva. Věřte mi, teď jí nechcete zkřížit cestu.
24:04 Vyloučen hráč #17 Hana Poláková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:03 Kadidlová předvedla pěknou otočku před Příleskou, bohužel bez gólu.
23:31 Kadidlová teď Seevaldové strčila hokejku mezi kytary.
22:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #2 Alžbeta Ďuríková, asistoval #26 Barbora Husková (1:3)
20:55 Jelikož nám to tu Vrátná trošku posekala, hodí si dvouminutový oddech.
20:54 Vyloučen hráč #14 Eliška Vrátná družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
20:01 Druhou buly opět vyhrál tým Vítkovic. Dopapejte svoje párky a klobásy, dokuřte cigárka, protože 2. třetina nám začala.
19:59 Střely na branku po 1. třetině: 1. SC TEMPISH Vítkovice: 7 a FbŠ Bohemians: 7
19:01 Probíhá nám poslední minuta 1. třetiny
19:00 Poláková teď balon do sítě Vítkovic tlačila i očima. Nadvakrát však Příleskou nepřekonala.
17:03 Peterková teď naservírovala branku Seevaldové na zlatém podnose. Seevaldová pinkla balonek do prázdné branky.
17:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #17 Kateřina Peterková (1:2)
14:54 Krzywak zatancovala na středu velkého brankoviště Kreisingerové taneček, míček však za její záda ani po takové fintě neprotlačila.
13:16 Poláková nevyužila zaváhání kapitánky Vítkovic a gólovou příležitost poslala pouze do břicha Příleské.
12:19 Vítr zavál i před branku Kreisingerové. Naštěstí z toho nebyla vichřice.
11:30 Po dlouhé době Poláková ohrozila Příleskou. Gól z toho však nepadl.
10:51 Momentálně nám tu z těch tvrdých soubojů padají i mantinely.
10:09 Vítkovice teď uzamkly Bohemku na jejich polovině, avšak na slavnou Jessie J (Zlámalová) a její písně jsou i Vítkovice krátký.
08:54 Husková v perfektní střelecké pozici míří vysoko nad bránu. BAZALY!
08:18 Touová zapojila i svoje fotbalové zkušenosti. Viděli jsme tam podobu Neymara.
07:42 Loudová nekompromisně odzbrojila hráčku z Vítkovic.
07:18 Trošková těsně mimo. Jak by komentoval jeden nejmenovaný trenér:'Tam se jich vejde!'
06:39 Na druhé straně se pokusila Paloncyová o bombici na Kreisingerovou, ale její střela byla blokována.
05:55 V akci opět Andrlová, která křižnou přihrávkou našla Kadidlovou. Vítkovická golmanka Příleská chytá bez větších problémů.
05:03 Andrlová prodloužila balonek na Bočanovou, větší akce však z toho nebyla.
04:24 Na balonku opět Vítkovice.
04:01 Maděrová se zvedá za brankou Bohemky.
02:44 Vítkovice v bohemáckém rohu drží balonek, avšak bojovně naladěná Toulová přitlačila soupeřku na mantinel a nepustila ji do větší akce.
02:02 Na začátku zápasu už jsme měli možnost vidět pěknou smršť akcí a gólů.
02:01 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková bez asistence (1:1)
01:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #69 Justyna Rudzińska bez asistence (0:1)
00:52 Vítkovice začaly pěkně z vostra a ohrozily domácí branku. Tu dnes střeží Daniela Kreisingerová.
00:02 Povšimněte si našeho maskota klokana, který se na tu dnešní bitvu pořádně ustrojil a nezapomněl doma ani boxovací rukavice.
00:01 Zápas nám začíná a buly vyhrává hostující tým Vítkovic.
00:00 Dobrý den, dámy a pánové. Vítáme Vás u dnešního onlinu 3. kola série play-off mezi domácím týmem FbŠ Bohemians a týmem hostí 1. SC TEMPISH Vítkovice. Zatím v sérii vedou Vítkovice, avšak Bohemka má nalepené svoje štěstíčko na hokejkách a pokusí se zabojovat o body v této atraktivní sérii. Tak buďte s námi a laďte svoje mobily!