1:4
    Kamila PALONCYOVÁ
    (Trošková)

FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:4
branky: 57. Adéla Bočanová - 8. Alžbeta Ďuríková, 9. Ivana Šupáková, 27. Eliška Planková, 58. Kamila Paloncyová; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 125; zásahy brankářů: Jitka Omelková 17 - Nikola Příleská 23; po třetinách: 0:2, 0:1, 1:1
60:00 Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: Myslím, že jsme v sérii předvedli velmi dobré výkony, škoda, že se nám nepodařilo být lepší v koncovce a nevyvarovali jsme se chvilkovým výpadkům především ve venkovních zápasech. Holkám za celou sezónu děkujeme a těšíme se na tu další, udělali jsme velký pokrok a budeme pracovat dále. Díky divákům za podporu a gratulujeme soupeři k postupu.
60:00 Komentář hostujícího trenéra Tomáše Martiníka: Velká spokojenost s postupem do semifinále. Dnes byl náš výkon koncentrovanější než včera, dařilo se nám lépe kontrolovat hru. Celá série naplnila naše očekávání, ať už v její obtížnosti, tak i v tom, v čem jsme viděli její specifika. Díky Bohemce za zápasy a těšíme se na semifinále.
60:00 Střely v třetí třetině BOH 7 - VIT 6
59:24 Bohemce chybí štěstí v zakončení
59:00 Začala poslední minuta třetí třetiny
58:29 Planková míjí odkrytou branku domácích
57:34 Vítkovice si berou zpět tříbrankové vedení
57:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #29 Kamila Paloncyová, asistoval #13 Jana Trošková (1:4)
57:09 Zápas má nyní strhující tempo
56:04 Bočanová využívá dvojitou početní výhodu
56:03 GÓL FbŠ Bohemians! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #77 Anna-Marie Divišová (1:3)
55:50 Vyloučen hráč #50 Vlaďka Maděrová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování
55:02 Bohemka je v tlaku, ovšem bez střelby
53:57 Domácí hrají v šesti
53:42 Timeout FbŠ Bohemians
53:42 Bohemka si bere čas na poradu
52:35 Ztečovaná střela Polákové končí na brance Vítkovic
51:27 Bohemka by se potřebovala dostat do trvalejšího tlaku, to se jí zatím nedaří. Dočkáme se brzy hry v šesti?
50:26 Hosté v plném počtu
49:48 První pokus v přesilovce vyslala Vrátná, Příleská opět pozorná
48:27 Bohemka dostává velkou příležitost utkání zdramatizovat
48:26 Vyloučen hráč #69 Justyna Rudzińska družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou
48:13 Toulová po delší době vyzkoušela Příleskou, ovšem bez úspěchu
47:30 Loudová zblokovala střelu Paloncyové
46:36 Hra se nám trochu přiostřuje
45:54 Vítkovice kontrolují hru a stále se snaží navýšit náskok
44:58 Kadidlová ze slibné pozice pouze nad
42:30 Císařové nevyšel krok a dostala balonek pod nohy, jinak by zakončoval do prázdné branky
41:27 Omelková vykryla nohou otočku zpoza branky Seevaldové
40:41 Vítkovice vstoupily do třetí části aktivně, a zatím nepouštějí domácí k balonku
32:01 Bašová minula otevřenou klec po dobře zahrané standartce z rohu
31:41 Bočanová se snažila něco provést s nepříznivým stavem, ale její střela šla těsně mimo vzdálenější tyče hostí
30:34 Císařová vybojoval slibnou standartku pro domácí, Poláková trefuje jen zeď
26:53 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #48 Eliška Planková, asistoval #69 Justyna Rudzińska (0:3)
26:53 A z protiútoku hosté zasazují další ránu domácím z hole Plankové
26:49 Theimerová teď zachránila Vítky na poslední chvíli
26:20 Omelková teď podržela Bohémku po střele z předbrankového prostoru
25:25 Hra je teď často kouskovaná častými drobnými fauly
23:47 Vítkovice se snaží převzít otěže zápasu
22:20 A další závar před brankou Vítkovic, Bohemka vlítla do druhé části s elánem a hřišti je to znát
19:00 Začala poslední minuta první třetiny
18:51 Vyloučen hráč #2 Alžbeta Ďuríková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení
18:51 Bohemka dostává možnost ke snížení nepříznivého stavu
16:58 Vrátná opět ze středu a Příleská s problémy likviduje, následný zmatek uklidnila vítkovická obrana
15:44 Divišová hledala před brankou Vítkovic Bašovou, té nevyšel krok tak se nedostal k zakončení
13:49 Nguyen zahrozila, Příleská opět pozorná
12:35 Pasáž kdy hra šla nahoru dolů, skončila faulem domácích, z následne standartky nevyplynulo žádné nebezpečí
10:49 Bočanová z protiútoku vyzkoušela Příleskou na přední tyčku, ta byla ovšem pozorná
10:22 Další zákrok Omelkové
08:57 Vítkovice pokračují v náporu ale tentokrát jen do tyče
08:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Ivana Šupáková, asistoval #29 Kamila Paloncyová (0:2)
08:05 A hosté odskakují záhy do dvoubrankového vedení, skrumáž před brankou vyřešila Šupáková
07:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #2 Alžbeta Ďuríková, asistoval #25 Ivana Šupáková (0:1)
07:27 A máme tu první změnu skore, Ďuríková využila přihravku z rohu na střed a neomylně zavěsila
06:16 Vítkovice zatím více kontrolují míček, ale bez vážnějších ohrožení branky Bohemky, ta naopak hrozí z brejků
05:14 Vrátná vyslala pumelice na branku Vítkovic, bohužel pro domácí minula
03:45 Poláková poprvé otestovala Příleskou zpoza branky
03:03 Výborný reflexivní zákrok Omelkové po střele Suchánkové ze středu hřiště
01:36 Vítkovice z akce 3 na 1 vytěžily jen standartku pro domácí
00:38 Jako první vystřelily Vítkovice, jmenovitě Paloncyová, Omelková byla však pozorná
00:01 Úvodní buly pro Vítkovice
00:00 Dobrý den, Vítejte u online přenosu ze čtvrtého utkání čtvrtfinále extraligy žen mezi FbŠ Bohemians a 1. SC TEMPISCH Vítkovice. Stav série je před dnešním utkáním 0:3.