60
  • 60 59:58
    2

FC Bučis Team - Florbalová škola Plzeň A 4:3
branky: 17. Bruno Sandner, 19. Bruno Sandner, 56. Bruno Sandner, 56. Tomáš Matoulek - 17. Ondřej Valíček, 24. Ondřej Budek, 53. Matěj Surák; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 100; zásahy brankářů: Jan Hlinák 23 - Daniel Mayer 32; po třetinách: 2:1, 0:1, 2:1
60:00 Komentář trenéra hostů Romana Suráka: Super utkání kterému nechyběla rychlost a nasazení. Takové je play-off! Napínavý souboj do poslední vteřiny. My se těšíme na zítřejší odvetu a budeme připraveni !!!Fajn večer všem!
60:00 Komentář trenéra domácích Jana Zahálky : Skvělý florbal z obou stran na který se dalo koukat. Nám vyšel taktický záměr rozložit sílu do tří pětek. Přesto soupeř překvapil, jak dokázal udržet tempo hry pouze ve dvou lajnách. Víme, že nás zítra čeká ještě těžší utkání v Plzni. Poděkování celému týmu za skvělý kolektivní výkon
59:58 Vyloučen hráč #22 Tomáš Matoulek družstva FC Bučis Team na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:05 Poslední minuta třetí třetiny
57:29 Timeout Florbalová škola Plzeň A
55:43 GÓL FC Bučis Team! 4:3
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #22 Tomáš Matoulek, asistoval #14 Tomáš Vondruška (4:3)
55:08 GÓL FC Bučis Team! 3:3
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #23 Bruno Sandner, asistoval #32 Tomáš Filip (3:3)
52:04 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 2:3
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #97 Matěj Surák, asistoval #66 Marek Osvald (2:3)
47:51 Hladina napětí v hale stoupá. Některé kontroverzní zákroky aktivizují zúčastněné
44:16 Vyloučen hráč #7 Matěj Petrović družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za sekání
35:07 Šanci Bučisu kauzálně předcházela vhodným způsobem rozehraná standardní situace
30:25 Šance Plzně čeří aktuálně stojaté vody utkání
28:46 Štědrý v útočném pásmu boří nejen postavení soupeře, ale také předsudek o nesmělosti obránců při útoku
24:07 Hlinák zasahuje pouze reflexivně
23:19 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 2:2
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #66 Marek Osvald (2:2)
23:19 Hosté pokračují v dialektickém vývoji zápasu a vyrovnávají stav
21:53 Hra vykazuje, stejně jako v předcházející třetině, velmi slušné tempo. Divácká kulisa pozitivně facilituje výkon hráčů
18:52 GÓL FC Bučis Team! 2:1
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #23 Bruno Sandner, asistoval #42 Petr Haspeklo (2:1)
16:50 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 1:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #16 Ondřej Valíček, asistoval #46 Filip Tábořík (1:1)
16:50 Oba týmy v rychlém sledu transformovaly defaultní nastavení gólů na výsledkové tabuli
16:29 GÓL FC Bučis Team! 1:0
15:12 Vyloučen hráč #5 Matěj Zicho družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za bránění ve hře
13:37 Za zády již překonaného brankáře Plzně zvoní tyč
12:26 Plzenští potenciál výhody jednoho hráče příliš nezhodnotili. Domácí se paradoxně dostali do větších šancí
10:24 Vyloučen hráč #4 Adam Drastich družstva FC Bučis Team na 2 minuty za zvedání florbalky
09:37 Hosté právě vystřelili z takřka optimální vzdálenosti. Stav zápasu je však stále bezbrankový
07:43 Bučis předvádí herní iniciativu, Do procesu rozehrávky však zatím příliš kreativních prvků vloženo nebylo
05:53 Šťastně natočená hůl hostujícího hráče odvrátila do branky směřující střelu Bučisu.
05:20 Průběh zápasu je zatím však, s ohledem na jeho důležitost, spíše opatrný
04:30 I Plzeň si vytvořila slibnou příležitost
01:10 Bučis nebyl po elegantní kombinaci daleko od vstřelení úvodního gólu