• 60 59:32
    10:6
    (Pěnička)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 10:6
branky: 7. Filip Forman, 7. Josef Juha, 10. Kryštof Lehečka, 11. Josef Juha, 31. Matěj Pěnička, 44. Josef Juha, 51. Jakub Buršík, 53. Matěj Pěnička, 58. Josef Juha, 60. Jakub Buršík - 8. Šimon Soukup, 20. Josef Juha, 21. Jakub Mikulok, 23. Šimon Soukup, 27. Jakub Přikryl, 39. Šimon Soukup; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Filip Šik 10 - Petr Maláč 26; po třetinách: 4:2, 1:4, 5:0
60:00 komentář trenéra Ostravy: Velice obětavý výkon podal tým Otravy na juniorskou ligu velice kvalitní utkání a projevila se kvalita u hráčů kteří hráli superligu. Děkujeme týmu Bohemians za projevení fair-play
60:00 komentář trenéra domácích: po herním výpadku v druhé třetině jsme se dokázali zvednout. jsme rádi za výhru v tomto utkání. zítra musíme hrát celý zápas. děkujeme soupeři za zápas. děkujeme divákům za podporu.
60:00 střely v poslední části domácí 12 hosté 1
60:00 nejlepšími hráči byli vyhlášeni za domácí 38 Jan Malič a za hosty 15 Šimon Soukup
59:32 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 10:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #41 Matěj Pěnička (10:6)
59:32 ve druhé třetině to vypadalo na vzestup Ostravy , ale ve třetí třetině se dostali ke střele na bránu pouze jedinkrát
58:00 poslední dvě minuty třetí třetiny
57:59 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 9:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #7 Patrik Šebek (9:6)
57:59 Bohemians využívá přesilovku
56:46 Vyloučen hráč #51 Jakub Mikulok družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost
56:46 domácí čeká další přesilová hra
54:50 ve druhé třetině Ostrav Bohemku skoro k ničemu nepustila a udávala režii celé hry, ve třetí zatím jako by jí došly síly, ale ještě máme před sebou dlouhých 5 minut
52:15 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 8:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #81 Filip Forman (8:6)
52:15 domácí navyšují své vedení
50:43 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #7 Patrik Šebek (7:6)
50:43 po úporném snažení se domácí dostávají do vedení
48:06 dělovka Dominika Šimáně končí za bránou
47:34 hezký obraný zákrok Jana Maliče
46:15 Lajna Horák-Netrefa-Šimáně a Pour, teď dokázala hosty potrápit
45:20 krásná střela Lukáše Netrefy , která hodně potrápila hostujícího gólmana, který musel ukázat jak pružný dovede být
43:51 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #20 Tomáš Pour (6:6)
38:39 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 5:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #30 Petr Maláč (5:6)
30:16 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:5
27:00 druhá třetina zatím plně odpovídá stavu , Ostrava je aktivnější a jistě plná motivace
26:16 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #46 Jakub Přikryl, asistoval #15 Šimon Soukup (4:5)
24:50 Domácí vystřídali a snad se opět dostanou do pohody
22:43 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #15 Šimon Soukup z trestného střílení (4:4)
22:43 druhé trestné střílení již hosté proměňují a tím i srovnávají stav na 4:4
20:53 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #51 Jakub Mikulok, asistoval #66 Patrik Pícha (4:3)
20:53 hosté snižují na rozdíl jediné branky
20:23 Jakub Buršík orazil břevno brány hostů
20:00 Střely na bránu v první třetině 12 domácí 6 hosté
19:49 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:2
Vlastní branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #10 Josef Juha (4:2)
19:45 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA neproměnil #66 Patrik Pícha.
18:00 dvě minuty do konce první třetiny
16:00 Mikulok Jakub a jeho super rána , ale ani tentokrát Ostrava neskóruje
15:00 Lukáš Homola se ocitl ve veliké šanci , ale míček do bohemácké brány nedostal
14:29 Vyloučen hráč #55 Pavel Hurta družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost
14:29 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost
13:55 tvrdá střela Soukupa neprošla přes obranu domácích
12:09 hezký obranný zákrok Josefa Juhy
10:20 domácí navýšili své vedení o dvě branky během 11 vteřin
10:08 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:1
09:59 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #33 Kryštof Lehečka, asistoval #99 Dominik Šimáně (3:1)
09:14 ani na podruhé se zatím Matějovi Pěnčkovi nedaří prostřelit ostravského gólmana Petra Maláče
07:48 Vyloučen hráč #51 Jakub Mikulok družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za vysoká florbalka
07:30 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #67 Radim Heiser (2:1)
07:30 Hosté snižují stav
06:59 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #23 Filip Folauf (2:0)
06:59 po třiceti vteřinkách domácí navyšují vedení
06:29 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #21 Jakub Buršík (1:0)
06:29 tak nezahraje Filip Forman využívá výhodu
05:57 Bohemians si zahraje přesilovku
03:20 k další šanci se prodral Kuba Buršík , gólman se štěstím vyráží
01:39 opět šance na obou stranách nejprve Lukáš Netrefa na straně domácích a ihned poté na druhé straně Daniel Flašar
00:50 zápas se nám rozjel ve vysokém tempu a šanci jsme viděli na obou stranách
00:00 Dobrý den vítáme Vás u dalších bojů KB ligy juniorů dnes máme na programu první souboj týmů Bohemians a Ostravy