(Šobotník)
60
  • 60 59:24

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 2:10
branky: 27. Lukáš Homola, 55. Jakub Mikulok - 2. Filip Forman, 7. Kryštof Lehečka, 9. Patrik Šebek, 19. Kryštof Lehečka, 19. Matěj Pěnička, 22. Dominik Šimáně, 36. Jakub Buršík, 45. Patrik Šebek, 51. Lukáš Netrefa, 57. Martin Kadlec; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Petr Maláč 5, Ivo Sikora 17 - Jakub Zavřel 15; po třetinách: 0:5, 1:2, 1:3
60:00 komentář trenéra hostů Tomáše Folaufa: první třetina velmi dobrá, od druhé už byla nižší koncentrovanost. jsme rádi za výhru a za postup. děkujeme soupeři za férovou sérii. děkujeme divákům.
60:00 Komentář trenéra domácích pana Petra Koutného: Dnešní zápas rozhodla první třetina. My jsme šli do zápasu přemotivovaní a dopouštěli jsme se zbytečných chyb. Tento zápas musíme hodit za hlavu, Bohemians byla po všech stránkách lepší. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Střely ve 3. třetině: 10 - 14
59:24 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA neproměnil #51 Jakub Mikulok.
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:27 Sikorův zákrok zabránil dalšímu obdrženému gólu.
57:32 Soukup se dostal až na útočnou polovinu, Bohemians už ho ke střele ale nepustila.
56:02 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #26 Martin Kadlec, asistoval #2 Jan Šobotník (2:10)
55:43 Domácí už se většinu času jen brání.
54:03 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:9
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #51 Jakub Mikulok, asistoval #53 Jakub Nota (2:9)
53:52 Mikulok v šanci, ale pouze do Zavřela.
52:32 Bohemka drží míček, ale ke střele na Sikoru se ještě nedostala.
50:58 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:9
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #15 Lukáš Netrefa, asistoval #7 Patrik Šebek (1:9)
50:03 Sikora velmi šikovně proti stele Vojtíška.
49:06 Flašar hasí rizikovou situaci před bránou.
47:34 Hra se přelévá ze strany na stranu.
46:18 Obrana domácích drží míček u ostravské brány.
44:51 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:8
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #10 Josef Juha (1:8)
44:22 Pěkná akce hostů, ale ještě pěknější zákrok Sikory.
43:30 Chumel před domácí bránou nakonec obdrženým gólem nekončí.
42:27 Tvrdý střet a Heiser zůstává na zemi.
41:05 Netrefa nedává prázdnou bránu.
40:00 Střely ve 2. třetině: 4 - 10
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:05 Netrefa to zkusil od mantinelu, Sikora připraven.
36:59 Střela Píchy míjí bránu.
35:40 Ostrava se snaží kombinovat na útočné polovině.
35:03 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #81 Filip Forman (1:7)
34:38 Vyloučen hráč #68 Daniel Flašar družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za držení
33:25 Střelu Pěničky Sikora s přehledem chytá.
32:06 Chyba Kaloče stála Ostravu brejk.
31:09 Hurta zpacifikoval Šebka, ten končí mimo hrací plochu.
29:45 Bohemians drží míček v obranném pásmu.
28:24 Ostrava se dostala na útočnou polovinu a trápí hosty.
27:04 Domácí hrají v plném počtu.
26:45 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #69 Lukáš Homola, asistoval #25 Matyáš Šindler (1:6)
26:45 Homola sám na Zavřela zkušeně zakončuje.
25:56 Bohemka zatím bez lepší střely na bránu.
25:04 Vyloučen hráč #51 Jakub Mikulok družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání
24:36 Rozhodčí zvedají ruce, bude se vylučovat na straně domácích.
23:49 Střela Formana zblokována Homolou.
22:45 Hosté kombinují na útočné polovině.
21:59 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #99 Dominik Šimáně, asistoval #20 Tomáš Pour (0:6)
21:59 Střídání brankáře. Nový brankář #9 Ivo Sikora družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
20:56 Šindler vybojoval míček, následně však o něj rychle přišel, když se dostal do souboje s Formanem.
20:00 Střely v 1. třetině: 3 - 10
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:37 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #81 Filip Forman (0:5)
18:37 Pěnička z buly proškolil Maláče.
18:31 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #33 Kryštof Lehečka bez asistence (0:4)
17:30 Nota se hrdinsky postavil do střely Šebka a nenechal míček projít k domácí bráně.
16:17 Kadlec před Maláčovou bránou nad.
15:25 Chybu Šimáně nedokázali domácí zúročit.
14:01 Domácí jsou sice uzavření na vlastní polovině, ale střelu Bohemians jsme dlouho neviděli, jen točí míček okolo.
12:46 Hra je nyní nahoru dolů.
11:25 Tvrdá střela Mikuloka končí mimo Zavřelovu bránu.
10:49 Špatná rozehrávka domácích a na míčku opět hosté.
09:35 Domácí opět pod tlakem.
08:20 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #20 Tomáš Pour (0:3)
08:20 Šebek nečekaně zpoza hráče.
07:17 Pokusy Šindlera a Kaloče z dálky nenadělaly Zavřelovi žádné potíže.
06:33 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #33 Kryštof Lehečka, asistoval #26 Martin Kadlec (0:2)
06:33 Dorážka Lehečky už byla nad Maláčovy síly.
06:00 Mikulok zezadu šikovně a čistě zastavil Otcovského a zabránil tak možnému riziku.
04:35 Domácí chvíli na míčku, ale ztrácí nepřesnou přihrávkou.
03:21 Lehečka se dostal do situace 1na0, avšak jeho bekhendovou kličku mu Maláč pěkně vychytal.
02:11 Domácí pod tlakem na vlastní polovině.
01:07 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #38 Jan Malič (0:1)
00:52 Chybu Krhovjáka Bohemians nepotrestala.
00:01 Úvodní buly pro tým hostí.