• 57 56:42
    2
    Denisa BILLÁ

1. SC TEMPISH Vítkovice - Ivanti Tigers Jižní Město 8:3
branky: 18. Šárka Boľová, 27. Justyna Rudzińska, 29. Justyna Rudzińska, 36. Jana Trošková, 43. Kamila Paloncyová, 43. Barbora Husková, 48. Šárka Boľová, 48. Justyna Rudzińska - 38. Eliška Chudá, 44. Iveta Jedličková, 46. Lucie Řezáčová; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 115; zásahy brankářů: Nikola Příleská 18 - Kristýna Karli 11, Lucie Špačková 1; po třetinách: 1:0, 3:1, 4:2
60:00 Komentář k zápasu trenérky hostů pí. Šteglové: Dnešní vstup do zápasu se nám povedl o něco lépe než včera, ale přesto se nám nedáří předvádět naši hru. Děláme spoustu vlastních hrubek a tím soupeře dostáváme do hry. Nicméně je to playoff , série se přesouvá do prahy a doufám, že předvedeme lepší hru. stav je sice 2:0, ale my zbraně neskládáme
60:00 Komentář k utkání trenéra domácích p. Martiníka: Dnes rozhodla první třetina, kterou jsme po velmi špatném výkonu přežili, dokonce šťastně vyhráli. Kdyby v ní soupeř odskočil, kdo ví, jak by to vypadalo. Od druhé třetiny už návrat do módu play off, lepší řešení herních situací a hlavně herní vášeň. nicméně, nic rozhodnutého, znovu to ještě nebylo 100% přesvědčivé, v Praze nás čeká ještě pořádná šichta. Děkujeme a těšíme se.
60:00 Nejlepší hráčky utkání Vítkovice 3 Šárka Bolová Tigers 24 Lucia Jelínková
60:00 Střely na branku celkem: Vítkovice 20 Tigers 21
60:00 Střely na branku po třetí třetině: Vítkovice 6 Tigers 6
59:46 Bolová sice posílá míček do rohu, ale tím je jasné, že už se nic nestane.
59:42 Po kombinaci hostující šestice střílí zprava Řezáčová
58:52 Hosté odvolali golmanku
56:42 Vyloučen hráč #14 Denisa Billá družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání
54:55 Ďuriková se snaží napravit reputaci v zakončení, ale soupeři nemají pochopení a střela konči v bloku
54:05 Závar na straně domácích Jelínková s Polívkovou nadělaly vrásky na masce Příleské
52:50 Ďuriková se prohnala po levém mantinelu Billá jí nestihla ani zatleskat, zakončení ovšem jen symbolické
52:40 Chudá zůstala kulhat po souboji za domácí brankou teď je v péči fyzio asi kotníček
47:54 Timeout Ivanti Tigers Jižní Město
47:54 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #69 Justyna Rudzińska bez asistence (8:3)
47:54 Střídání brankáře. Nový brankář #66 Lucie Špačková družstva Ivanti Tigers Jižní Město
47:54 Aha tak ne, to jsem včera počítal střely
47:54 Hosté střídají golmanklu, takže budu muset zbytek onlajnu psát jinou barvou...
47:54 S góly se rztrhl pytel no, jsem zvědavý kdo to bude uklízet
47:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Šárka Boľová, asistoval #25 Ivana Šupáková (7:3)
46:32 Bolová se zmocnila míčku někde na prostředku, popoběhla a vypálila do břevna
45:50 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 6:3
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #12 Lucie Řezáčová, asistoval #68 Martina Kleinová (6:3)
45:50 A jak jsem zmiňoval již předtím, Kleinová posílá Řezáčovou a opravdu je co chytat
44:48 Měli jsme tu asi jakousi rozepři v mantinelech, prý je salát v rohu a díry v pořadatelích nebo co
43:28 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 6:2
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #10 Iveta Jedličková, asistoval #42 Kateřina Kovaříková (6:2)
43:28 Ovšem ani na druhé straně nezůstane vychladnuto a Hyršlová, pozor , neplést s domácí Hyršovou, toho času zrakvenou, dává Příleské jasně najevo, že se ještě hraje, a že ještě bude co chatat
42:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková bez asistence (6:1)
42:49 Husková nenechává diváky vychladout a zmocněna míčku navyšuje skóre
42:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #29 Kamila Paloncyová, asistoval #25 Ivana Šupáková (5:1)
42:25 Šupáková se nevzdala a posílá odplesknutý míček k Paloncyové a Kamča vlní sítí v brancé
42:20 Šupáková se doslova objevila sama s míčkem na lopatě vlevo před Karli, ale obránkyně jího odpleskla stejně nenadále
40:00 Střely na branku po druhé třetině: Vítkovice 7 Tigers 8
39:00 Hlasatel oznámil poslední minutu druhé první třetiny
37:33 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 4:1
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #92 Eliška Chudá, asistoval #68 Martina Kleinová (4:1)
37:33 Nenápadná standartka, která přináší novou zápletku, Kleinová zleva skoro odpůlky prostřelila Huskové jesle a za ní se vyskytující Chudá tečí pěkně obohatila skóre na straně pražského týmu.
35:56 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Jana Trošková, asistoval #22 Sára Seevaldová (4:0)
35:56 Před brankou hostů se nejlépe zorientovala Trošková a přišla se svou troškou do mlýna
35:42 Zprava to zkouší střelecky Kubišová, Příleská mrštně zakroutila hlavou
35:00 Toto utkání sleduje 115 diváků, ale jen proto, že je to v předpisu
34:45 Po něčem co se stalo na hřišti před brankou domácích zůstává ležet Enenkelová a drží se za dech, asi vyražený
33:57 Trestné střílení družstva Ivanti Tigers Jižní Město neproměnil #24 Lucia Jelínková.
33:57 A máme tu duel Jelínková versus Příleská. A Příleská postupuje do dalšího kola Nájezd chytá
33:15 Pokus domácích končí jakoby střelou Kubišové do Příleské
33:07 po šavlovačce v rozích končí pokus hostů a Novotná začíná pokus domácích
32:20 Popstupný útok si zkusí také hosté
30:02 Surou v úprku za míčkem zastavil náraz do Plankové v plotu, těžce se sbírá
29:27 Vítkovice překombinovávají Tigers po celém hřišti
28:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #69 Justyna Rudzińska, asistoval #48 Eliška Planková (3:0)
28:05 Po menší plácané na středu na půlce Tigers odplácla Planková k Justýně a ta přelobovala chumel až za Karlii
27:19 Hra se teď trochu víc otevřela, v další šanci někde lehce napravo dost blízko brance se objevila Kolářová, střílí nad.
26:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #69 Justyna Rudzińska, asistoval #9 Lenka Novotná (2:0)
26:07 Justýna zdrhla doprava a přes ruku poslala střelou Karli na ryby
22:37 V přesilovce Hrermanová trefuje břevno, ještě teď mi zvoní v uších
22:01 Vyloučen hráč #26 Barbora Husková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
20:00 Střely na branku po první třetině: Vítkovice 7 Tigers 7
17:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
17:40 Zatím co jsem zjišťoval co že jsem to měl být rád, že jsem neviděl, domácí rozhodli správnou odpověď do Tempish tipovačky a vstřelili první branku. Nějak, neviděl jsem
16:55 Teď prý mám být rád, že jsem to neviděl, Ve zkratce Řezáčová se schovala za tyčku a v pravý čas vykoukla, ale backhandem trefila roh hřiště
15:44 Justýny z levého rohu na Theimerovou, a síť za brankou se vlní, ale pěkná akce
15:29 Trochu kolotoč kolem branky Tygryň, Justýna, Husková, pár pokusů za brankou a zpoza branky a sražených za branku
14:55 Další z řady pokusů, které zůstaly u pokusu
13:01 Beránková s Plankovou si běhají kolečka první jmenovaná doběhla první a střílí, Příleská vyráží
11:03 Jelínková poslala nepříjemnou jedovku na Příleskou, ta neváhá a míček chytá
10:20 Husková ukořistila míček uprostřed na půlce hostů a snažila se prohodit na Justýnu za odzbrojenou obranu, míček končí v rohu
08:30 Malý divák ve třetí řadě nalevo oceňuje dnešní hudební doprovod a předvádí povedené taneční kreace
08:26 Hra se přelévá ze strany na stranu a mele uprostřed
03:38 Karli si šáhla na střelu Krzywak.
03:17 Paloncyová nad.
01:59 Vyloučen hráč #12 Lucie Řezáčová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za nedovolená vzdálenost