3:8
    Jan KANTOR
    (Brunclík)

FBC Česká Lípa - FLORBAL JABLONEC 3:8
branky: 22. Tomáš Ort, 23. Oliver Alexander Brodský, 43. Matěj Kroupa - 1. Ondřej Hašlar, 7. Marek Černý, 24. Jan Kantor, 36. Jakub Daníček, 40. Ondřej Hašlar, 44. Jan Koravský, 44. Jan Koravský, 45. Jan Kantor; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 0 + Matěj Kroupa 5:3; využití: 0:0; diváků: 83; zásahy brankářů: Vojtěch Nechvíle ? - Daniel Svoboda ?; po třetinách: 0:2, 2:1, 1:5
44:59 Vyloučen hráč #54 Matěj Kroupa družstva FBC Česká Lípa na 5 minuty za hrubost
44:09 GÓL FLORBAL JABLONEC! 3:8
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #16 Jan Kantor, asistoval #24 Mikuláš Brunclík (3:8)
44:09 Majitelem dalšího gólu se stává Honza Kantor
43:55 Jablonecká kanonáda na domácí půdě
43:37 GÓL FLORBAL JABLONEC! 3:7
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #10 Jan Koravský, asistoval #8 Petr Frkala (3:7)
43:04 Timeout FBC Česká Lípa
43:04 GÓL FLORBAL JABLONEC! 3:6
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #10 Jan Koravský, asistoval #4 Ondřej Hašlar (3:6)
42:00 GÓL FBC Česká Lípa! 3:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #54 Matěj Kroupa bez asistence (3:5)
42:00 Kroupa sám na Svobodu a upravuje skóre na 5:3
41:11 Mikšaník pokoupal Kroupu
39:45 Za Svobodou zazvonila tyč
39:09 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:5
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #4 Ondřej Hašlar, asistoval #13 Lukáš Preisler (2:5)
39:09 Né pětku ne ... Hašlar zvyšuje na 5:2
38:33 Žák s jeho neuvěřitelným zákrokem nedovolil jabloneckým skórovat
35:12 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:4
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #91 Jakub Daníček, asistoval #8 Petr Frkala (2:4)
35:12 Domácí skórují v přesilové hře
34:39 Vyloučen hráč #13 Lukáš Preisler družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:04 Standartka domácích v českolipském rohu brankou nekoskončila
30:31 Standartní situace hostí končí za mantinelem
27:23 Vyloučen hráč #24 Mikuláš Brunclík družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za vysoká florbalka
27:23 Brunclík hraje vysokou holí
25:30 Mikšaník důrazný, Lípa se neprosazuje
24:18 Svoboda chytá s přehledem
23:28 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #16 Jan Kantor, asistoval #91 Jakub Daníček (2:3)
23:28 Daníček našel Kantora, který zvyšuje na 3:2
22:47 GÓL FBC Česká Lípa! 2:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #33 Oliver Alexander Brodský bez asistence (2:2)
21:08 GÓL FBC Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #43 Tomáš Ort, asistoval #48 Jan Dudek (1:2)
21:08 Hosté se prosazují. Dudek upravuje skóre na 2:1
19:27 Frkalova střela končí pouze u Žáka
18:46 Domácí důrazní u své branky
17:40 Podzimek pálí, ale mimo.
16:27 Koravského pokus zastaven u mantinelu
14:58 Vyloučen hráč #7 Semih Pehlivan družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za hrubost
13:31 Mikšaník zabraňuje Lípě v protiúoku
12:06 Lípa se snaží kombinovat na své polovině
10:04 Domácí mají zápas zatím pod kontrolou
07:56 Svoboda má dnes svůj den!
06:59 GÓL FLORBAL JABLONEC! 0:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #25 Marek Černý, asistoval #14 Adam Podzimek (0:2)
06:59 Mára Černá, nadějná dorostenecká posila, si připisuje gól a zvyšuje na 2:0
03:56 Horčička uklidňuje hru
00:53 GÓL FLORBAL JABLONEC! 0:1
00:53 Jestě neuběhla ani minuta a Andy Hašlar už proměňuje první branku tohoto utkání
00:00 Vítejte u dnešního druhého zápasu juniorů FLORBALU JABLONEC proti FBC Česká Lípa