2:5
    Adam DELONG
    ()

ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice  2:5
branky: 33. Matěj Pruner, 55. Radim Křenek - 15. Jan Šebesta, 33. Adam Delong, 49. Roman Oborák, 52. Marek Bräuer, 59. Adam Delong; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 562; zásahy brankářů: Martin Beneš 12 - Lukáš Souček 8; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:3
60:04 Komentář trenéra domácích (Ondřej Kašpárek): Dnes první zápas série. V polovině zápasu jsme polevili. Zítra náš čeká další zápas. Děkujeme fanouškům.
60:03 Komentář trenéra hostů (Pavel Brus): Dneska jsme byli první třetinu zbytečně nervózní, ale cítím, že to bylo delší pauzou. Každopádně dnes z naší strany hodně technicky nekvalitní. Umíme hrát mnohem lépe s míčkem...zítra budeme lepší. Každopádně morál a do obrany slušné. Zítra budeme lepší.
60:02 Střely celkem: ACEMA Sparta Praha - 10, 1. SC TEMPISH Vítkovice - 17.
60:01 Střely ve 3. třetině: ACEMA Sparta Praha - 1, 1. SC TEMPISH Vítkovice - 7.
60:00 Nejlepšími hráči dnešního utkání se stávají Dominik Bartoš (ACEMA Sparta Praha) a Adam Delong (1. SC TEMPISH Vítkovice).
59:59 Domácím se závěr utkání vůbec nepovedl.
59:39 Bräuer zachytil míček na půlce, ale prázdnou bránu netrefil.
58:50 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong bez asistence (2:5)
58:50 Delongovi se podařilo vybojovat míček a bez problému trefuje prázdnou bránu.
58:36 Sparta to zkouší v šesti.
58:01 Firdovi se nepodařilo projít přes Bartoše 1 na 1.
57:42 Krátká porada obou týmů a jde se zase hrát.
57:41 Timeout ACEMA Sparta Praha
57:21 Řezanína drží míček za bránou domácích.
56:43 Další střelu Beneš vyráží za mantinel.
56:24 Besta měl na holi 5. branku svého týmu, ale šanci nevyužil.
55:44 Bartoš poslal vzdušnou přihrávku Koširovi, ten ale míček netrefil.
55:13 Košir si na mantinelu poradil s Hájkem a vystřelil. Míček opět těsně projel kolem Součka.
54:53 Myslím, že se máme v závěru zápasu na co těšit.
54:25 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #29 Radim Křenek, asistoval #12 Lukáš Ujhelyi (2:4)
54:25 Tahle přesilovka se Spartě povedla skvěle. Radim Křenek snižuje na rozdíl 2 branek!
54:07 Vyloučen hráč #72 Adam Delong družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky
54:07 Sparta v situaci 3 na 2 neuspěla. Delong ale fauloval a Sparta si tak zahraje další přesilovku.
54:00 Oba týmy hru více otevřely a je k vidění celá řada šancí na obou stranách.
53:15 Vítkovicím se vůbec nepovedla standardka a Pruner s Koširem se vydali do protiútoku. Zblokovaná střela končí za mantinelem.
52:41 Beneš skvěle zasáhl nohama a zachránil svůj tým od dalšího gólu.
52:21 Marvánek zkoušel přihrávku vzduchem trefit baseballovým úderem, ale minul míček.
51:50 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #5 Ondřej Firda (1:4)
51:50 Nepříjemná situace pro domácí. Bräuer se obtočil kolem tyčky a prostřeluje Beneše.
51:41 Sparta má problém s vybojováním míčku.
51:28 Zouzal přestřeluje a míček končí mimo hřiště.
51:24 Křenek trefuje připravený blok.
51:05 Bylo k vidění několik zblokovaných střel i přihrávek. Míček mají ve svém držení stále sparťanští hráči.
50:44 Sparta v úvodu přesilové hra kombinuje kolem brány.
50:12 Vyloučen hráč #88 Jiří Besta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za opakované přestupky
50:12 Košir se snažil protlačit kolem brány a byl faulován.
48:31 Beneš vyráží další pokus Vítkovic.
48:10 Pokud budou chtít domácí s výsledkem zápasu něco udělat, budou muset hodně zabrat.
48:06 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #72 Adam Delong (1:3)
48:06 Po tvrdém souboji u mantinelu zůstává na zemi ležet Nehera. Dohrané akce navíc končí gólem ve sparťanské bráně.
46:54 Pruner napadal Šebestu, kterému nedělalo problém ho oběhnout. Následně hledal krosovkou nabíhajícího Hájka, ten ale na přihrávku nedosáhl.
46:08 Delong dobře zblokoval Ujehlyiho střelu.
45:31 Kareš si dobře počíná při napadání. Několik zpomalil rozehrávku hostů, ani jednou se ale nedostal k míčku.
44:20 Delonga domácí obrana natlačila na mantinel, až se vítkovický útočník ocitl skoro až na domácí střídačce.
43:51 Nyní se Svatoš taky předvedl se svými útočnými dovednostmi. Jeho střelu ale zablokoval soupeř.
43:27 Svatoš si připisuje další zblokovanou střelu.
42:55 Na Časarovu přihrávku byl Ježek krátký.
42:22 Hezkou kombinaci Vítkovic nedotáhl Jastřembský do konce.
40:58 K míčku se Vítkovice dostávají téměř až po minutě.
40:42 Karešův pokus opět vyráží Souček.
40:26 Šanci Sparty vyráží Souček za mantinel.
40:01 Poprvé v dnešním utkání vyhrála buly Sparta.
39:59 Sparta hosty do posledního útoku nepustila.
39:45 Konec třetiny se zatím dohrává v poklidu. Vítkovice čekají na poslední akci.
39:14 Garčar končí za mantinelem.
39:12 Jedna střela za druhou teď létají kolem Součka. Brankář hostů má plné ruce práce.
38:49 Ujhelyi přihrával od mantinelu Garčarovi, ten na míček nedosáhl.
38:14 Firdovu přihrávku na půlce zblokoval Časar.
37:19 Pruner chtěl v situaci 2 na 1 přihrát nabíhajícímu Koširovi, přihrávku šikovně zblokoval dobíhající obránce.
36:28 Garčarovi sjel míček a Hájek se tak dostal do nebezpečné pozice. Míček jen neškodně projel před bránou.
36:03 Hájem střílí jen do připraveného Svatoše.
35:27 Řezaninovu nepříjemnou střelu nejprve tečoval Pažák, míček pak líznul ještě břevno a končí za mantinelem.
35:12 Potyčku Prunera a Jastřembského rozhodčí rozehnali.
34:38 Hubálkovu střelu Beneš vyráží před sebe.
34:20 Dnešní utkání sleduje 562 diváků!
32:53 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #95 Matěj Pruner, asistoval #14 Marek Zouzal (1:2)
32:53 Už už to vypadalo, že budou mít domácí obrovskou smůlu. Zouzal nejprve nastřelil břevno, ale Pruner se dostal k míčku jako první a dorážkou snižuje skóre dnešního utkání.
32:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #71 Jan Jastřembský (0:2)
32:40 Delong s Jastřembským si sparťanskou obranu krásně vyťukali. Nejprve Delong přihrál za bránu stojícímu Jastřembskému, poté si naběhl na střed a nekompromisně zakončil do odkryté části brány.
31:55 Časar zasprintoval do rohu. Jemu ani Ježkovi se ale míček vybojovat nepodařilo.
30:39 Dlouhý výhoz na Košira skončil faulem Rýpara u mantinelu, Sparta bude rozehrávat.
30:17 Hubálkovu střelu z vytočení Beneš vyráží.
29:41 K nahozenému míčku se jako první dostal Delong a kombinuje se svými spoluhráči na útočné polovině.
29:18 Beneš vyráží míček do rohu.
28:03 Vítkovice kombinují na své polovině, Sparťané ke svým soupeřům rychle přistupují.
26:55 Souček si připisuje další zákrok.
26:32 Pažák vyslal pěknou střelu od mantinelu. Souček pouze vyráží za mantinel.
26:07 Vítkovičtí se neustále snaží dostat do středu hřiště. Sparťanská obrana je ale na svém místě a přihrávky hostů blokuje.
25:02 Nehera faulován, Vítkovice pořád na míčku.
24:47 Marvánek nepustil Delonga do výjezdu.
24:35 Ujhelyi v největší šanci domácích trefuje břevno!
24:08 Křenkovu střelu po zemi zastavuje Souček nohou.
24:01 Krejča si došel pro faul a Sparta tak bude rozehrávat z dobré pozice.
23:35 Kombinaci Sparty zakončil Marvánek střelou těsně vedle brány.
22:44 Rozehrávka Vítkovic před velkým brankovištěm. Delongovu střelu blokuje Svatoš .
22:29 Dobrý blok Garčara.
21:32 Zeman našel přihrávkou z otočky Krejču, stojícího na středu. Míček si ale zpracoval, a hosté tak měli dostatek času na postavení bloku.
21:20 Hubálek důraznější za bránou. Sparta bude rozehrávat z rohu.
20:40 Šebesta to zkoušel vzduchem na Hájka. Jako první se k míčku naštěstí dostal Bartoš a míček vyrazil do rohu.
20:37 Delong faulován u mantinelu.
20:04 I v úvodu 2. části utkání mají míček na svých holích vítkovičtí.
20:00 Střely v 1. třetině: ACEMA Sparta Praha - 4, 1. SC TEMPISH Vítkovice - 4.
19:55 Jastřembského nahození těsně proletělo kolem Beneše.
19:22 Je vidět, že by se Sparta ráda pokusila o vyrovnání v závěru první části. Vítkovice jsou ale proti.
18:38 Vítkovice dlouho kombinovaly na vlastní polovině.
17:35 Garčarovo nahození z obrany blokuje Rýpar.
17:07 Domácí si rozehrávku pohlídali.
16:56 Standardní situace Vítkovic z útočného rohu.
16:13 Marvánek prověřil Součka. Jeho nepříjemnou střelu z poloviny ale brankář hostů bez problému chytá.
15:56 Sparta kombinuje na své polovině.
15:07 Časar pěkně vystihl přihrávku Vítkovic. Následně byl ale faulován a Sparta tak nemohla využít přečíslení 3 na 2.
14:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #44 Lukáš Hájek (0:1)
14:23 A Vítkovice svou přesilovku využívají. Ze středu brankoviště se dorážkou trefuje Šebesta.
12:50 Vyloučen hráč #95 Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:50 Pruner byl moc důrazný v souboji u mantinelu a odpočine si tak na 2 minuty na trestné lavici.
12:41 Prunerovi se nepovedlo ze standardní situace ideálně zakončit. Míček neškodně proskákal kolem brány.
12:33 Šebesta s Řezaninou si úplně nerozuměli, a vítkovičtí tak přišli o míček.
11:52 Po delší době si připisuje zákrok Souček.
11:00 Pruner v šanci hledal přihrávkou Zouzala. Ten se ale neprosadil.
09:58 Křenek hledal na mantinelu Kareše, ten ale na přihrávku čekal a tak mu míček vypíchl jeden z vítkovických hráčů.
09:00 Delong vysunul napadání až k bráně domácích. Časar měl menší potíže, ale vítkovický útočník si pomohl faulem.
08:13 Z tvrdého souboje Prunera s Hubálkem si domácí hráč odnáší zlomenou hůl.
06:58 Beneš překazil radost Vítkovic, když skokem vychytal střelu po krosové přihrávce.
06:35 Další blok hostujícího týmu.
06:21 Košir mohl rychle zakončit, ale přihrávku od Zouzala nezpracoval.
05:22 Kombinace Sparty na útočné polovině žádnou větší šanci nepřinesla.
04:40 Garčar trefuje z výjezdu blokující obranu.
04:26 Časar hledal křižnou přihrávkou nabíhajícího Ježka. Ten míček těsně nestihl.
03:15 Vzápětí následovala ještě jedna střela domácích, vítkovický brankář opět úspěšnější.
03:09 Krásná kombinace Svatoše s Garčarem končí střelou, se kterou si Souček poradil.
02:37 Konečně se k míčku dostala také Sparta.
02:12 Vítkovice opět kombinují na vlastní polovině.
01:32 První střelu utkání si připisují hosté. Řezanina prověřil Benešovu pozornost.
00:58 Hosté už stihly vystřídat, ale do útoku se zatím nepouští.
00:05 Opatrný začátek utkání, na míčku jsou Vítkovice.