• 56 55:22
    7:1
    (Delong)

1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha 7:1
branky: 7. Lukáš Hájek, 31. Jakub Hubálek, 33. Jan Jastřembský, 46. Adam Delong, 54. Marek Bräuer, 56. Adam Delong, 56. Jan Jastřembský - 52. Radim Křenek; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2 + Roman Oborák (VIT) OS:1; využití: 0:1; diváků: 754; zásahy brankářů: Lukáš Souček 15 - Martin Beneš 13; po třetinách: 1:0, 2:0, 4:1
60:00 Komentář trenéra Sparty, pana Ondřeje Kašpárka: Celou sérii rozhodly zkušenosti a proměnování šanci. Vítkovice zaslouženým výkonem postupují do superfinále. Pro nás letos další cenné zkušenosti. Děkuji všem fanouškum Sparty, hráčům a realizačnímu týmu.
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Pavla Bruse: Dnes jednoznačná záležitost. Zasloužený postup. Těšíme se na Superfinále. Válec
60:00 Nejlepší hráči: Vítkovice - 29 Souček, Sparta - 29 Křenek
60:00 Střely ve 3. třetině 6:6, celkem 19:16
59:22 Černý vzduchem na Herblicha, ten ale další gól nepřidává
58:38 Ale na hřišti stále nikdo nic nevypouští.
57:48 Na tribunách už se slaví.
55:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 7:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Jan Jastřembský, asistoval #72 Adam Delong (7:1)
55:22 Tak teď to zkusila Sparta v šesti delší dobu v kuse a výsledkem jsou další dva inkasované góly
55:01 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #71 Jan Jastřembský (6:1)
54:25 Teď nemá míček, takže je zase v pěti. Myslím, že se to takhle ještě párkrát prostřídá
53:50 Sparta jde do šesti.
53:32 Timeout ACEMA Sparta Praha
53:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #88 Jiří Besta (5:1)
53:32 Gól Bräuera a time out Sparty
51:06 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #29 Radim Křenek, asistoval #90 Luka Časar (4:1)
51:06 Tak ne, no. Sparta přesně s koncem přesilovky snižuje
50:40 Domácí se brání celkem v klidu
49:06 Vyloučen hráč #8 Roman Oborák družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice - osobní trest
49:06 Vyloučen hráč #8 Roman Oborák družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování
47:56 Nehera a Rýpar ve spolupráci se Součkem zastavují další snahu Sparty
45:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #88 Jiří Besta (4:0)
45:28 Besta mladší pláchl po levém křídle, naservíroval stejně jako včera Delongovi a ten neměl problém zavěsit!
44:55 Opět v akci Hubálek, tentokrát odkopává do zámezí na fotografa Kamila Bestu, ten efektně zpracoval a vrací míček na plochu. Luxusní akce na středu hřiště.
44:29 Hubálek zprasen Krejčou ale vstává a pokračuje ve hře.
42:50 Dva zákroky Součka v rychlém sledu.
41:32 Tak Herblich jen zaskakoval za zraněného Šebestu. Ten už je ale zpět na hřišti.
40:00 Střely ve 2. třetině 9:6
39:10 Vítkovický kotel přeřvává ten sparťanský, i když ten o sobě dává taky znát.
38:05 Několik výborných bloků domácích a oslabení je za nimi
36:55 Hájek sbírá cenné vteřiny
36:02 Křenek příklepem do Součka
36:00 Vyloučen hráč #71 Jan Jastřembský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
34:20 Na hřišti se v domácím dresu poprvé objevuje Lukáš Herblich
32:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:0
32:12 Nebezpečná situace na brankovišti Sparty. Asi šestnáct dorážek se neujalo ale sedmnáctá Jastřembského ano, 3:0!
30:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #17 Jan Šebesta (2:0)
30:03 Hubálek sice včera gól nedal ale teď z křídla trefil na bližší tyč!
29:22 Na své včerejší střelecké úspěchy teď málem navázal Besta ale míček se nějak vykutálel z brankoviště.
28:55 Svatoš asi tak o 23 a půl centimetru vedle
28:11 Pruner teď před brankou Vítkovic zblokoval střelu svého spoluhráče Krejči.
27:00 Koširova dělovka z výjezdu. Souček ji zvládl vyrazit.
26:18 Rvačka na velkém brankovišti Sparty
25:55 Rýpar teď složil Košira. Rozehrávka Sparty.
24:38 Vítkovice kontrolují míček už asi minutu a půl v kuse
21:33 Dalekonosná střela Rýpara. Kareš nadvakrát vyráží.
20:50 Sparta v plném počtu.
20:00 Střely v 1. třetině 4:4
19:40 Dva zákroky Kareše.
19:02 Z pohledu domácích: dobře rozehráno, blbě zakončeno..
18:41 Vyloučen hráč #95 Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za držení
18:17 Výhoda pro Vítkovice
17:00 Dvě 44ky v akci ale ne florbalové. Strkanice Hájka se Svatošem
16:17 Bräuer se zničehonic dostal ke střele ale v podstatě jen pozdravil míčkem diváky na terase
15:22 Sparta je teď v náporu ale nic nebezpečného zatím nevymyslela.
14:14 Snad poprvé musel zasahovat Souček. Proti střele Prunera téměř z rohu.
12:06 Sparta se nemůže dostat přes postavenou obranu Vítkovic. Nepomohl lob Garčara ani střela Křenka téměř od vlastní střídačky.
09:41 Pěkná akce Vítek na jeden dotek. Poslední dotek byl ale blokujícího sparťanského hráče.
07:37 Dvě šance Sparty. Košir ani Garčar ale svá mířidla neseřídili přesně
06:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #53 Marek Bräuer (1:0)
06:35 Lukáš Hájek prolamuje své střelecké trápení po bekhendové příhře od Bräuera!
05:52 Rýpar rozpojil několik mantinelů a použil k tomu Prunera.
04:32 Zaplněná hala od začátku povzbuzuje oba týmy
02:45 Besta na Delonga a ten donutil k prvnímu zákroku Beneše.
00:49 Vítkovice si dnes mohou zajistit účast v superfinále, Sparta bojuje o prodloužení sezóny a podle toho zápas taky začal. Pěkně zostra.
00:00 Dobrý den. Vítejte u online přenosu ze čtvrtého semifinále mezi Vítkovicemi a Spartou.