10:5
    Pavel PALÁT
    (Pánek)

Bulldogs Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ 10:5
branky: 12. Matěj Surkoš, 15. Matěj Surkoš, 22. Adam Konečný, 28. Tomáš Pešek, 30. Michal Pešák, 31. Petr Koláčný, 38. Jan Novotný, 39. Petr Koláčný, 46. Jan Novotný, 54. Antti Jaakkonen - 31. Filip Daberger, 35. Tomáš Kucharič, 48. Tomáš Kucharič, 50. Martin Pánek, 59. Pavel Palát; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 409; zásahy brankářů: Filip Kuhn 11 - Jan Hándl 13, Jan Chrást 10; po třetinách: 2:0, 6:2, 2:3
60:00 Vyjádření trenéra domácích Davida Kyzlinka: Rozhodli jsme dnes ve druhé třetině. Sérii pak rozhodli naše výhry ve Znojmě minulý víkend. Jsme v půli cesty. Děkuji hráčům a všem co nás podporují.
60:00 Vyjádření trenéra hostí Jana Šťastníka (2. část) - Díky všem co nám pomáhali to zkusit zachránit. Především pak Fildově unijní partě, která bleskurychle zatrhla Fríďovu hráčskou pomoc mateřskému klubu, dát si tohle do smlouvy kloubouk dolů pánové!
60:00 Vyjádření trenéra hostí Jana Šťastníka (1. část) - Dnes není o čem, soupeř byl lepší a zaslouženě zvítězil o třídu. Série se nerozhodovala dnes, ale ve 3 a 4 zápase série. Sestup, ač je mi z toho velmi smutno, je vyústěním naší celoroční práce, která byla místy velmi bohorovná. Jakoby se nemohlo nic stát a ono se stalo.
60:00 Počet střel celkem - Bulldogs Brno: 33, TJ Znojmo LAUFEN CZ: 16.
60:00 Počet střel ve třetí třetině - Bulldogs Brno: 7, TJ Znojmo LAUFEN CZ: 10.
59:50 Novotný opět v obrovské šanci, jen štěstí mu již nepřálo. Ale i tak krásná střela včetně dorážky.
59:17 Poslední minuta zápasu a Znojmo před Kuhnem.
58:07 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 10:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 Pavel Palát, asistoval #79 Martin Pánek (10:5)
58:07 Znojemské úsilí přináši výsledek. Po Pánkově přihrávce je pro Paláta velmi snadné zakončit do sítě domácího gólmana.
57:27 Znojmo opět bez brankáře.
56:42 Šindelář, Kucharič a spol připraveni na útočnou akci.
55:31 Pánkovi sklouzává míček z hokejky a střela tak nemá žádnou razanci.
55:00 Znojmo opět bez brankáře.
54:50 Chrást zpět v bráně, neboť na míčku jsou domácí.
54:33 Znojemští hráři opět nastoupeni před Kuhnem.
53:50 Pešák měl možnost též trefit prázdnou branku, bohužel minul.
53:22 GÓL Bulldogs Brno! 10:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #93 Antti Jaakkonen bez asistence (10:4)
53:22 Jaakkonenovi se podařilo vypíchnout Znojmu míček a bezpečně ho odváží do prázdné branky hostujícího celku.
52:24 Početní převaha hostů je znáti, Buldoci mají co dělat, aby ochránili domácí svatyni.
51:28 Pánek opět s míčkem na čepeli hokejky odstřeluje Kuhna, ten zdatně odolává.
50:47 Hra před Chrástem.
50:26 Čihalova střela prolétává nad Kuhnovou brankou.
49:21 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 9:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #79 Martin Pánek bez asistence (9:4)
49:21 Pánek se propletl mezi dvěma Buldoky a svižnou střelou zakončuje do levého rohu.
48:56 Hosté opět před Kuhnem a Brnu nastávají nebezpečné časy.
47:06 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 9:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #79 Martin Pánek (9:3)
47:06 Hra bez brankáře se ukázala jako dobrý tah, neboť Kucharičův gól na sebe nenechal dlouho čekat.
46:19 Znojmo odvolala Chrásta z brány a budou využívat početní převahu.
45:57 GÓL Bulldogs Brno! 9:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #64 Jan Novotný, asistoval #25 Petr Koláčný (9:2)
45:57 Koláčný s Novotným se opět blýskli a navyšují tak skóre již o sedm gólu. Jen tak dále.
45:13 Chyba v buldocké rozehrávce, kterou mohl Ďuriška potrestat. Štěstí však stálo na straně Buldoků.
44:13 Znojmo vystrkuje nebezpeně růžky a razí taktiku pálit ze všech možných stran.
43:29 Pánek započal samostatnou akci na Kuhna, domácí obrana ho však zabržďuje.
41:56 Hosté v obrovské šanci, domácí tým podržen Kuhnem.
41:17 Znojmo svými výpady ve vlastním oslabení ukazuje, že má ještě síly a rozhodně nic nevzdává.
40:16 Buldoci na hřišti v početní převaze i nadále, což jim může nahrát do karet.
40:01 Úvodní buly poslední třetiny vyhrávají hosté.
40:00 Vyloučen hráč #59 Alan Juříček družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za zdržování hry
40:00 Počet střel ve druhé třetině - Bulldogs Brno: 16, TJ Znojmo LAUFEN CZ: 4.
39:13 Buldoci střílí, co se dá. Znojmu se však daří blokovat.
38:10 Buldoci hrají již třetí přesilovku a musí se snažit navázat na úspěch té předchozí.
38:05 GÓL Bulldogs Brno! 8:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #25 Petr Koláčný, asistoval #21 Michal Pešák (8:2)
38:05 Vyloučen hráč #33 Martin Ďuriška družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost
38:05 Koláčný jistou střelou navyšuje opět náskok domácích.
37:54 GÓL Bulldogs Brno! 7:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #64 Jan Novotný, asistoval #2 Jan Černovický (7:2)
37:54 Dlouhý nához z obraného pásma Buldoku, Černovický fotbalově zpracoval na Novotného, který zakončuje nad nohu Chrásta a zvyšuje tím skóre již o pět gólů.
37:18 Markova střela na Mráze, nacházejícímu se až na druhém konci hřiště, byla příliš nepřesná.
36:52 Domácím se podařilo vytvořit drobný chaos před hostujícím gólmanem. Znojmo se však ujímá míčku.
36:31 Rozehrávka do Chrásta.
35:35 Střela Kladiva nebezpečně ohrozila domácího gólmana.
35:04 Mrázova prudká střela vyražena mimo bránu.
34:09 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 6:2
34:09 Kucharič s Pánkem jsou další dvojicí, které se prozatím podařilo úspěšně překvapit Kuhna.
33:42 Buldocká střela vyražena Chrástem.
33:02 Znojmo stále na míčku a Buldoci tak nadále musí aktivně bránit a blokovat.
32:32 Pánkova nebezpečná střela zblokována.
32:11 Znojemští hráčí jsou připraveni před Kuhnem na jeho odstřel.
30:48 GÓL Bulldogs Brno! 6:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #25 Petr Koláčný, asistoval #6 Lukáš Mráz (6:1)
30:48 Krásná Koláčného střela po Mrázově přihrávce nachází své místo v Chrástově síti.
30:11 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #98 Filip Daberger, asistoval #8 Pavel Palát (5:1)
30:11 Po Palátově přihrávce se se štěstím prosazuje Filip Daberger, který zakončuje do pravého růžku.
29:34 Střídání brankáře. Nový brankář #50 Jan Chrást družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ
29:24 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
29:24 GÓL Bulldogs Brno! 5:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #21 Michal Pešák bez asistence (5:0)
29:24 Pešák se tak dlouho motal kolem Hándla až se tím sám dostal do gólové šance.
29:07 Znojemská střela míjí zleva Kuhnovu bránu.
27:57 GÓL Bulldogs Brno! 4:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #87 Tomáš Pešek, asistoval #66 Adam Konečný (4:0)
27:57 Pešek pálí zpoza brány a míček končí v Hándlově síti. Buldoci navyšují náskok již o čtyří góly.
27:37 Hraje se před Hándlem, Buldoci zde svoji přítomností obtěžují hosty.
27:08 Marek na míčku.
26:27 Buldoci na míčku. Hosté se oproti první třetině dostávají již k četnějšímu zakončování a Kuhn tak musí být maximálně obezřetný.
25:15 Novotný se sám vydává na cestu k Hándlovi, zakončení překaženo protihráčem.
24:46 Pánkova střela Kuhnem vyražena vlevo od branky.
23:35 Znojmo ve slušné šanci, Surkoš svým tělem zachraňuje Kuhna před zákrokem.
22:39 Mrázova pěkná střela vyražena.
21:48 GÓL Bulldogs Brno! 3:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Adam Konečný bez asistence (3:0)
21:48 Konečnému se podařilo zachytit znojemskou přihrávku a střelou z první prostřeluje Hándla.
21:04 Koláčného střela od levého mantinelu zblokována Palátem.
20:02 I buly druhé třetiny díky Horákovi míří k hostům.
20:00 Počet střel v první třetině - Bulldogs Brno: 10, TJ Znojmo LAUFEN CZ: 2.
19:05 Vojtíškova střela od půlící čáry končí v Hándlových rukavicích.
18:30 Hosté se chopili míčku, ne však na dlouho.
17:53 Znojemský průnik až ke Kuhnovi, v poslední chvíli protihráč čistě zbaven míčku.
16:55 Útoky na Hándla pokračují, po Surkošovi zkouší štěstí Vojtíšek, který pálí z ostrého úhlu.
16:37 Surkoš opět v akci, jeho střela vyražena.
15:32 Konečný mohl jít sám na gólmana, na půli cesty je však zastaven vracející se znojemskou obranou.
14:17 GÓL Bulldogs Brno! 2:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #70 Matěj Surkoš, asistoval #66 Adam Konečný (2:0)
14:17 Rozruch před hostujícím gólmanem, Konečný kus od levého mantinelu posílá přihrávku Surkošovi. Ten svižnou střelou zakončuje do Hándlovi sítě.
12:58 Rozehrávka před Kuhnem, Marek záhy získává míček a posílá ho pryč od domácího gólmana.
11:54 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #70 Matěj Surkoš, asistoval #93 Antti Jaakkonen (1:0)
11:54 Krásná přihrávka od Jaakkonena na Surkoše, který střelou do pravého růžku otevírá skóre zápasu.
11:29 Koláčný, Surkoš, Mráz a spol na hřišti s jediným cílem - poslat gól Hándlovi.
10:33 Vyloučen hráč #14 Petr Číhal družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost
10:33 Nová šance pro Buldoky potrestat Čihalův faul na Vojtíška.
09:34 Přihrávka na Novotného čekajícícho vedle Hándla byla příliš prudká a míček mu odskakuje za mantinel.
07:43 Další Peškova střela od levého mantinelu zblokována.
06:52 Koláčný obkružuje s míčkem Hándlovu branku a přihrává Vojtíškovi, jehož střela končí vyražením od hostujícího gólmana.
05:21 Jaakkonen připravil pěknou šanci pro dobíhajícího Peška, který z první pálí. Hándl však vyráží.
04:54 Marek s Čihalem svádí boj o míček u pravého mantinelu.
04:14 Hosté na míčku, Kuhn musí zvýšit svoji pozornost.
03:24 Znojmo v kompletní sestavě, domácí nevyužili první přesilovku.
03:08 Zbývá posledních pár sekund do návratu Procházky a rozehrává se před Kuhnem.
03:00 Koláčného střela zblokována.
02:24 Jaakkonenova střela na Vojtíška nenachází zpracování a Hándl zůstává neohrožen.
01:24 Vyloučen hráč #26 Vojtěch Procházka družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
01:24 Po Procházkově faulu si Buldoci zahrají první přesilovku dnešního zápasu a mají tak velkou šanci na otevření skóre.
01:06 První střela na Kuhna zastavena domácím hráčem.
00:01 Úvodní buly zápasu získávají hosté, jmenovitě Šindelář.
00:00 Vážení sledující, vítejte u sedmého kola Tipsport Superligy mezi domácími Bulldogs Brno a TJ Znojmo LAUFEN CZ.