• 63 62:04
    8:7
    ()

VŠO FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 8:7p
branky: 4. Ivan Pergler, 11. Martin Fenik, 32. Radim Slunečko, 36. Sebastian Maxa, 44. Radim Slunečko, 51. Petr Majer, 52. Ivan Pergler, 63. Patrik Chládek - 16. Filip Horák, 25. Patrik Šebek, 26. David Kubánek, 36. Jakub Buršík, 43. Matěj Pěnička, 47. Matěj Pěnička, 52. Matěj Pěnička; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 3 + Martin Fenik OS:2; využití: 0:0; diváků: 148; zásahy brankářů: Karel Hodík 41 - Filip Šik 33; po třetinách: 2:1, 2:3, 3:3, 1:0
70:00 Ukončení prodloužení
62:05 Komentář trenéra domácích pana Ondřeje Neumana: 'Poctivě pracujeme na tom, abychom každou další play-off minutou byli lepší. Dnes jsme to udělali znovu a odměnou nám je prodloužení sérii do dalšího utkání. Rozhodli jsme dobrým načasováním v klíčových momentech a lepším brankářem. Zítra už nám tuto výhodu Bohemka nenabídne, budeme muset být ještě lepší.'
62:05 Komentář trenéra hostů, pana Tomáše Folaufa: dneska náš suverénnē nejhorší vykon v serii. dneska jsme vyhrát nechtēli. zítra musíme byt lepší. souperi gratulujeme k vyhre. dēkujeme divákum.
62:05 střely v prodloužení 2:0, celkem 41:48
62:05 rychlý protiútok domácích zakončuje Chládek a snižuje stav série na 1:2
62:04 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 8:7
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #42 Patrik Chládek bez asistence (8:7)
60:01 úvodní buly prodloužení vyhrávají domácí
60:00 střely ve 3. tř. 15:19
58:18 výborné oslabení, dokonce domácí dvakrát vystřelili na Šika
56:08 Vyloučen hráč #42 Patrik Chládek družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky
54:17 hra nyní nahoru dolů, spousty hraničních zákroků, své mají k rozhodčím i oba trenéři
51:56 a vzápětí opět Pjéňa srovnává
51:55 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #38 Jan Malič (7:7)
51:14 tohle nevymyslíš - hlava nahoře, Radim naprosto přesně na Ivana
51:13 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 7:6
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Ivan Pergler, asistoval #26 Radim Slunečko (7:6)
50:05 a máme opět srovnáno - tentokrát se střelec a asistent domácích prohodili
50:04 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 6:6
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #26 Radim Slunečko (6:6)
49:14 Hodík vykopl své dlouhé nohy a zabránil Buršíkovi
48:10 domácí tlačí, ale nemohou se trefit
46:15 první pětka hostí teď zamkla domácí a výsledkem je jejich vedení
46:14 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #81 Filip Forman (5:6)
45:20 na hřišti se opět přiostřuje
43:21 Slunečko doslova došťouchal míček za Šika, předcházelo několik trvdých soubojů
43:20 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 5:5
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #26 Radim Slunečko, asistoval #84 Petr Majer (5:5)
35:25 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #41 Matěj Pěnička (4:4)
35:04 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 4:3
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #39 Sebastian Maxa, asistoval #48 Ivan Pergler (4:3)
34:10 Pergler backhandem zády k brance, jen těsně vedle
32:37 Netrefovo sekání do brankáře potrestal Strnad a končí to vzájemným vyloučením
32:36 Vyloučen hráč #15 Lukáš Netrefa družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
32:36 Vyloučen hráč #99 Michal Strnad družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
31:31 netradičně rozehraná standartka a máme opět srovnáno
31:30 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 3:3
29:38 a vzápětí Majer na druhé straně jen do břevna
28:49 Hodík a obránci nyní zabránili několika střelám hostí
27:50 hosté vysoko napadají rozehrávku Chodova, domácí se ve druhé třetině jen obtížně udrží na balónku
26:40 Duda dvakrát sám na Šika, ale nic
25:01 a vzápětí na druhé staně hned dva zásahy hostí překlápí skóre na stanu zelenobílých
25:00 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #11 David Kubánek, asistoval #71 Tomáš Otcovský (2:3)
24:18 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #20 Tomáš Pour (2:2)
24:01 Slunečko nyní ze standartky jen těsně netrefil branku
21:27 šance na obou stranách, hráči Bohemians jdou nyní do soubojů na hranici faulů, někdy i za, píšťalky sudích zatím mlčí
20:00 střely v 1. tř. 9:11
18:55 výborně odbráněné oslabení
16:55 Fenik si myslel, že jeho slovní doprovod v bouřící hale nebude slyšet, ale byl a bude nám tu dělat společnost
16:54 Vyloučen hráč #7 Martin Fenik družstva VŠO FLORBAL CHODOV - osobní trest
16:54 Vyloučen hráč #7 Martin Fenik družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování
15:20 Horák již Hodíka překonává a snižuje stav dnešního utkání
15:19 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #3 Filip Horák, asistoval #15 Lukáš Netrefa (2:1)
14:24 ani Šobotník nezamířil mezi tři tyče
13:11 Pěnička sám před Hodíkem, naštěstí netrefil branku
10:38 Eremi zapnul raketový pohon a Fenik zasunul pod padajícího Šika
10:37 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Martin Fenik, asistoval #77 Daniel Eremiáš (2:0)
08:52 Lebeda jen těsně netrefil růžek hostující branky
07:50 Chládek ani nadvakrát na Šika nevyzrál
06:20 Bohemce se daří nepustit domácí do kombinace
04:59 Pěnička podrazil unikajícího Lebedu a první přesilovku si zahrají modří
04:58 Vyloučen hráč #41 Matěj Pěnička družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost
03:29 Maják nahrával přes velké brankoviště a Ivan uklízel do prázdné - skóre dnešního zápasu tak otevírají domácí
03:28 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Ivan Pergler, asistoval #84 Petr Majer (1:0)
02:45 Strnad teď zabránil jistému gólu
01:34 začátek je spíše opatrnější
00:01 úvodní buly pro hosty
00:00 dobré odpoledne, vítám vás u třetího utkání semifinále KB ligy juniorů mezi domácím Chodovem a Bohemians - po minulém víkendu je stav 0:2 pro hosty