7:5
    Daniel EREMIÁŠ
    (Doubek)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - VŠO FLORBAL CHODOV 7:5
branky: 6. Michal Vojtíšek, 35. Lukáš Netrefa, 35. Matěj Pěnička, 38. Lukáš Netrefa, 39. Lukáš Netrefa, 52. Jakub Buršík, 57. Jakub Buršík - 40. Michal Strnad, 42. Radim Slunečko, 45. Ivan Pergler, 57. Radim Slunečko, 60. Daniel Eremiáš; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2 + Filip Forman 5 + Dominik Šimáně 5:4 + Martin Řezáč 5 + ; využití: 3:3; diváků: 350; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 34 - Karel Hodík 34; po třetinách: 1:0, 4:1, 2:4
60:00 Komentář trenéra domácích Tomáše Folaufa (2. část): no a nakonec a především bychom chtěli poděkovat hráčům (i těm, co s námi z různých důvodů nemohli být). po dvou smolných zápasech se nesložili a šli si za postupem, kdy si ani na chvíli nepřipustili nic jiného. každý jeden ukázal srdce a všichni dohromady týmové srdce. byli skvělí...a těšíme se na finále!
60:00 Komentář trenéra domácích Tomáše Folaufa: děkujeme soupeři za skvělou sérii, dnešní zápas o všechno to jenom vygradoval. jsme rádi za vítězství a jsme velmi rádi za postup. dále bychom chtěli poděkovat fantastickým, neúnavným divákům (samozřejmě o trochu víc těm našim :-) ). taky bychom chtěli poděkovat našemu kustodovi, stará se o nás jak o vlastní.
60:00 O.Neuman (2.část): ' Bohemce gratulujeme, reprezentantům přeji hodně štěstí do Kanady. My jsme zase silnější - celý klub dnes zde ukázal svou velikost - díky!'
60:00 Komentář trenéra Chodova Ondřeje Neumana: 'Odpracovali jsme fantastickou sérii, smekám před svými hráči a děkuju jim. Hlavní cíl jsme splnili - Bohemka nás nezlomila. Dnešní utkání, asi příznačně pro tuto sérii, rozhodli znovu především přesilovky. Náš tým bojoval proti výborným individualitám, ale prostě to nestačilo.
60:00 střely v poslední části Bohemians 15 Chodov 20
60:00 nejlepšími hráči jsou vyhlášeni Jakub Zavřel za domácí a za hosty Radim Slunéčko
59:59 konečně konec této série
59:33 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 7:5
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #97 Šimon Doubek (7:5)
59:13 Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
59:13 Eremiaš míří vysoko nad
59:00 poslední minuta třetí části
58:33 Zavřel už měl míček , ale vyklouzl mu a loktem si ho hodil do brány
58:00 dvě minuty do konce třetiny a skvěle Zavřel
56:42 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 7:4
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #26 Radim Slunečko, asistoval #48 Ivan Pergler (7:4)
56:42 tři minuta a kousek do konce třetiny a nervy cloumají s každým kdo je tady
56:05 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #21 Jakub Buršík bez asistence (7:3)
56:05 nádhera Kuba Buršík a jeho únik
55:30 Chodov v šesti bez gólmana
55:18 Timeout VŠO FLORBAL CHODOV
55:00 5 minut do konce třetí části
54:45 Chodov posílá míček mino hřiště
54:15 Chodov plném počtu
51:50 Vyloučen hráč #97 Šimon Doubek družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení
51:50 další vyloučení
51:41 hra zatím u brány domácích
51:15 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #41 Matěj Pěnička (6:3)
44:10 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 5:3
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Ivan Pergler bez asistence (5:3)
43:34 Vyloučen hráč #7 Martin Fenik družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
43:34 tohle by už měl asi nikdo viděl
42:33 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 5 minuty za sekání
42:19 Chodov bez brankaře
41:40 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 5:2
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #26 Radim Slunečko, asistoval #77 Daniel Eremiáš (5:2)
41:40 život si s tímhle zápasem ošklivě pohrává
41:26 atmosféra by se dala krájet
40:10 dlouhé chvíle teď čekají domácí
40:01 třetí část zahájená
40:00 střely na bránu ve druhé části Bohemians 15 Chodov 11
39:55 GÓL VŠO FLORBAL CHODOV! 5:1
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil #99 Michal Strnad bez asistence (5:1)
39:44 Vyloučen hráč #81 Filip Forman družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 5 minuty za sekání
39:04 dvě střely Chodov Zavřel chytá
38:47 Honza Šobotník ošklivě sražen za mantinel
38:23 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #15 Lukáš Netrefa, asistoval #21 Jakub Buršík (5:0)
38:23 Lukáš Netrefa má dnes fazónu
37:15 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #15 Lukáš Netrefa, asistoval #7 Patrik Šebek (4:0)
37:15 nádherný gól Lukáše Netrefy
36:15 oba provinilci na ploše , Bohemians pokračuje v přesilovce
35:21 panuje tady takový chaos a nervozita až se nedá dýchat
35:00 atmosféra je opravdu vyhrocená
34:59 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #81 Filip Forman (3:0)
34:25 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #15 Lukáš Netrefa, asistoval #41 Matěj Pěnička (2:0)
33:41 Vyloučen hráč #99 Michal Strnad družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
33:41 Vyloučen hráč #7 Patrik Šebek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost
33:17 Vyloučen hráč #27 Martin Řezáč družstva VŠO FLORBAL CHODOV do konce utkání
33:17 Vyloučen hráč #27 Martin Řezáč družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 5 minuty za hrubost
30:35 domácí zahájili přesilovku
29:13 Vyloučen hráč #99 Michal Strnad družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení
29:12 a vylučujeme i na druhé straně
29:01 Skvělá práce Patrika Šebka v oslabení
28:21 Vyloučen hráč #33 Kryštof Lehečka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za držení
28:21 máme tu první vyloučení
27:59 Lebeda nevyužívá obrovskou šanci
26:33 Filip Horák promáchl přihrávku od Filipa Formana a bohužel ani Matěj Pěnička nestačil vystřelit
05:26 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #13 Michal Vojtíšek bez asistence (1:0)
00:01 utkání je zahájené
00:00 Dobrý podvečer vítáme Vás u pátého duelu mezi FbŠ Bohemians DDM Praha 7 a VŠO FLORBAL CHODOV