• 67 66:38
    5:6
    (Labudová)

TJ Sokol Královské Vinohrady - IBK Hradec Králové 5:6p
branky: 3. Kristýna Vejvodová, 11. Nikola Bursová, 18. Radka Kylarová, 31. Tereza Trunečková, 40. Adéla Skalická - 34. Sabina Labudová, 37. Eliška Buchalová, 39. Sabina Labudová, 48. Anna Miholová, 54. Denisa Drahokoupilová, 67. Denisa Dunajčáková; rozhodčí: Martin Jirka - Jan Šubrt; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Eliška Kuchyňková 24 - Tereza Tománková 14; po třetinách: 3:0, 2:3, 0:2, 0:1
70:00 Komentář trenéra hostí pana Janečka:'Skvělý zápas, první půlku až příliš moc respektu, v druhé půlce úspěšné dotahování. Nic není hotovo, uvidíme se zítra. Díky soupeři za kvalitní zápas a mým holkám za bojovnost, která snad bude ještě lepší.
70:00 Komentář asistenta domácích, pana Doubka:' Velmi vyrovnané utkání dvou vyrovnaných týmů. V první půli zápasu jsme získali snadné vedení a poté co soupeř prolomil střeleckou smůlu, se skóre vyrovnalo. Ve druhé půli zápasu nám totálně odešla hra směrem dopředu a díky tomu soupeř zvítězil. Děkujeme soupeři za férový zápas a těšíme se do Hradce.'
70:00 Ukončení prodloužení
66:38 GÓL IBK Hradec Králové! 5:6
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #71 Denisa Dunajčáková, asistoval #12 Sabina Labudová (5:6)
66:38 Komentář trenéra hostí, pana Janečka:'
66:38 Střely celkem: SKV 19 - HK 30
66:38 Střely v prodloužení: SKV 2 - HK 1
66:00 Hradec v plném počtu
65:35 Nahození Vejvodové se snažila umístit Skalická, ale bohužel u toho stála v brankovišti.
64:00 Dunajčáková přehnala svůj důraz a nabídla tak SKV šanci v přesilovce.
63:52 Vyloučen hráč #71 Denisa Dunajčáková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
63:48 Nervydrásající to je.
62:01 Iniciativu teď přebírá Hradec a tlačí se více do šancí.
60:59 Prodloužení zatím bez větších šancí.
60:00 Zahájení prodloužení
59:59 Střely ve třetí třetině: SKV 3 - HK 11
59:36 Labudouvá ve 100% šanci promáchla a pak už se o vše postaraly domácí obránkyně.
57:47 Nejprve byla v šanci domácí Kutnarová, z toho nic nebylo jenom break a ten končí v rukou Kuchyňkové.
57:00 Právě probíhají poslední 3 minuty třetí třetiny.
53:58 GÓL IBK Hradec Králové! 5:5
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #34 Denisa Drahokoupilová, asistoval #71 Denisa Dunajčáková (5:5)
53:58 A máme vyrovnáno. Tvrdou střelu Dunajčákové ještě Kuchyňková vyrazila. Na dorážku Drahokoupilové už nedosáhla.
52:45 Domácí Vejvodová vyslala na Tománkovou pěknou tvrdou střelu, hostující gólmanka však vytáhla reflexivní zákrok a likviduje.
51:00 Faul na Trunečkovou na chvíli tupí hostující nápor.
50:14 Vejvodová teď hodně vypomáhá do obrany, asi je to s tím Hradeckým napadáním potřeba.
50:01 Ve větší šanci teď domácí Kutnarová, jen kdyby měla o kousek delší hokejku..
49:22 Další schovaná střela Buchalové, ta je dneska opravdu při chuti.
47:38 GÓL IBK Hradec Králové! 5:4
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #35 Anna Miholová, asistoval #98 Eliška Buchalová (5:4)
47:38 Miholová další dorážkou nepohrdla a snižuje na rozdíl jediné branky.
46:53 Sladkovská ztratila balón a holky z Hradce šly 2 na 1, Domácí Skalická skvěle zaklekla do bloku, tady by byla Kuchyňková krátká.
46:10 Po střele Mihulové dorážela ze vzduchu Buchalová, ale branku netrefila.
45:53 Tvrdý zákrok na Kutnarou, řekl bych hraniční...
42:50 Dobisíková vypíchla rozehrávku Hradce, prostrčila na Kutnarovou, ta střílela z jedničky, ale hostující gólmanka se zvládla svěle přesunout a kryje.
42:00 Hostující Hazuková povzbuzuje své spoluhráčky a hlas má teda fakt silnej.
40:20 A začínáme pěkně zostra. Labudová už už sahala po hattricku, Kuchyňková razantně proti.
39:59 Statistické okénko Alči Žižkové: V druhé třetině z celkového počtu 21 střeleckých pokusů na bránu mířilo 43%, 24% bylo mimo a 33% zablokováno. U soupeře vypadá statistika následovně: Celkem 26 pokusů. 30% na bránu, 12% mimo a domácí hráčky zablokovaly 58%
39:59 Střely ve druhé třetině: SKV 9 - HK 8
39:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #77 Adéla Skalická, asistoval #96 Anežka Dobisíková (5:3)
39:52 Tak to byl poctivej šatnář! Skalická se prosazuje střelou skoro od půlicí čáry.Nutno říct, že jí to leťelo celkem slušnou rychlostí.
38:45 GÓL IBK Hradec Králové! 4:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #12 Sabina Labudová, asistoval #34 Denisa Drahokoupilová (4:3)
38:45 A zadělává se nám tu na pěkné drama. Hradec nakopli přesilovky a je zpátky v zápase.
37:25 Miholová (HK) teď dorážela do prázdné brány, bohuželpro ní, jen do tyče. V zápětí unikala Honzová, ale v jasné šanci netrefila ani bránu.
36:27 GÓL IBK Hradec Králové! 4:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #98 Eliška Buchalová, asistoval #35 Anna Miholová (4:2)
36:27 Přesilovka nic, ale následné, nenápadné nahození Buchalové kočí za Kuchyňkovou. Asi to chudák neviděla.
35:03 Další nabídka přesilové hry pro HK. Hostující hráčky teď sypou na Kuchyńkovou jednu střelu za druhou, ale ta má zatím zavřeno.
34:09 Vyloučen hráč #67 Radka Kylarová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
33:12 GÓL IBK Hradec Králové! 4:1
33:12 Nakonec i Hradec využívá svou početní převahu. Labudová prostřelila Kuchňkovou na bližší tyč.
32:52 Domácí Skalická teď skvěle podržela míček v oslabení a našetřila vteřinky.
32:02 Vyloučen hráč #24 Tereza Trunečková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
32:02 Trunečková nezvládla emoce a vstřelený gól se rozhodla oslavit na trestné lavici. Snad vychladne a nebude už tak hrubá.
30:48 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Tereza Trunečková, asistoval #27 Nikola Bursová (4:0)
30:48 Trunečková svižnou střelou od pravého mantinelu využívá přesilovku.
30:00 Sekyrka jak od Jánošíka. Teď by si SKV určitě přálo povedenější přesilovku než byla tra první.
29:37 Vyloučen hráč #79 Zuzana Volejníková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
28:22 Pěkná střela Bursové a další skvělý zákrok Tománkové.
27:30 Hradec teď špatně střídal, toho si všimla Vejvodová, nabila Šádkové, ale hostující gólmanka byla proti.
25:46 Hradec si přivezl do Prahy spoustu fanoušků, kteří své hráčky mohutně povzbuzují. Mají dokonce buben! Jediný buben na tribuně SKV má bývalá skvělá útočnice Nejmanová!
24:22 Teď se toho na hřišti moc nedělo, nahoru, dolu, samá ztráta.
20:50 Kylarová teď ukázala jak to umí nohama a krásně se prokličkovala na útočnou polovinu. Čeští fotbalisti by se po včerejším výprasku možná mohli něco přiučit.
19:59 Statistické okénko Alči Žižkové: V první třetině z celkového počtu 16ti střeleckých pokusů na bránu mířilo 31%, 25% bylo mimo a 44% zablokováno. U soupeře vypadá statistika následovně: Celkem 25 pokusů. 40% na bránu, 24% mimo a domácí hráčky zablokovaly 36%.
19:59 Střely na bánu v první třetině: SKV 5 - HK 10.
17:29 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #67 Radka Kylarová, asistoval #28 Kristýna Vejvodová (3:0)
17:29 Domácí rozehráli z rohu, Kylarová střílí a po teči hostující obránkyně končí míček za bezmocnou Tománkovou.
16:36 Labudová po rychlém breaku jen do připravené Kuchyňkové.
14:17 Hradec má teď více ze hry i víc zakončení. Že by SKV zkoušelo staré, osvědčené:' Povolíš - přitáhneš'?
13:25 Hostující Buchalová teď byla v rychlém sledu ve dvou šancích. První likviduje Kuchyňková, druhá nemíří mezi tyče.
11:30 Střela Dunajčákové (Hradec) pouze do boční síťky.
10:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Nikola Bursová, asistoval #45 Anna Macháčková (2:0)
10:58 V přesilovce to sice nevyšlo, ale hned v zápětí se prosazuje domácí Bursová tvrdou střelou pod horní tyč!
08:35 Po tvrdším zákroku u mantinelu vyloučena hostující Dunajčáková. SKV se při přesilovce dostalo zatím k jednomu zakončení, které od Vejvodové končí daleko a vysoko, opravdu vysoko
08:33 Vyloučen hráč #71 Denisa Dunajčáková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
05:30 Domácí Trunečková prošla z obrany krásnou kličkou, její dlouhá přihrávka však nenašla adresáta a tak se míčku ujímá Hradec.
03:29 Po nahození se Hradec tlačil hned do dvou zakončení z brankoviště. Domácí gólmanka zatím odolává.
02:01 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Kristýna Vejvodová, asistoval #17 Petra Hanáková (1:0)
02:01 SKV se ujímá vedení. Po chytré přihrávce Honzové zpoza brány se prosazuje Vejvodová backhandovou střelou.
00:00 Vítám vás u onlinu z prvního semifinále 1. ligy žen. Od prvních chvil je podle nasazení vidět, že se hraje play-off