57
  • 57 56:05
    FA MB

Bulldogs Brno - Florbalová akademie MB 6:4
branky: 4. Linda Detková, 7. Aneta Koláčková, 10. Michaela Žáková, 28. Nikola Domonkosová, 36. Michaela Sekaninová, 44. Nikola Domonkosová - 10. Lída Chovancová, 16. Pavlína Nejedlá, 43. Tereza Kabátová, 43. Eliška Horáková; rozhodčí: Matěj Otáhal - Ladislav Plachý; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Markéta Hošek Marková 25 - Karolína Špačková 27; po třetinách: 3:2, 2:0, 1:2
60:00 Komentář trenéra domácích Rudolfa Škubala: Celkově jsme se hry měli více, ale zítra se začíná znova od nuly a my musíme zapracovat na sebevědomí po inkasovaných brankách. Výborná zpráva je, že se nám rozehrála i třetí pětka.
60:00 Komentář trenéra hostů Jiřího Diblíka: Dnes jsme poprvé v této sezóně zažili zápas play-off. Byl rychlý, bolel a rozhodoval se v brankovištích. My dnes byli objektivně slabší ve většině činností. Pokud chceme myslet na postup, musíme na dnešek rychle zapomenout a zítra k zápasu přistoupit úplně jinak.
60:00 Střely celkem: BB: 33, MB: 29.
60:00 Střely ve 3.třetině: BB: 6, MB: 12.
59:47 Bachratá blokuje střelu.
59:12 Babáčková vyváží míček na půlku a pálí jej do rohu a maže na střídačku.
58:40 Komínková blokuje střelu z levého křídla.
58:23 Už jej nemají, útočný faul.
58:15 Buldočky chvíli na míčku.
58:02 Palatínusová střílí vysoko nad.
57:37 Pája Bačová drží hráčku s míčkem dost daleko od branky.
57:13 Míček má Marková a vyhazuje jej pryč.
56:13 Už je to tady.
56:06 Uvidíme boleslavskou hru v šesti?
56:05 Timeout Florbalová akademie MB
56:00 Buldočky opět drží míček a kontrolují hru.
55:25 Pája Bačová sama na Špačkovou, jen do její nohy.
54:12 Tečovaná střela Romany Bačové vystrašila Špačkovou.
54:00 Koláčková střílí těsně vedle.
52:11 Mrázková měla před sebou ležící Markovou a volnou horní polovinu brány. Je z toho pouze trefená tyč.
51:45 Žáková krosem na Bachratou, té míček utekl do rohu.
51:16 Brejk Bolky zastavuje Komínková se Zamazalovou.
50:28 Tomanová zpanikařila před prázdnou brankou.
49:32 Bachratá získala míček v rohu, ale poslala pomalou nahrávku na Žákovou.
48:54 Střela Komínkové sražena.
48:36 Domonkosová z křídla také vedle.
47:45 Hložánková střílí z křídla, leč vedle.
46:05 komínková zkusila střelu bez přípravy, letí vedle.
44:18 Míček poskakující v malém brankovišti si bere Marková.
43:55 Koláčková krosem našla volnou Domonkosovou na levém křídle a ta z jedničky do odkryté branky.
43:54 GÓL Bulldogs Brno! 6:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #92 Nikola Domonkosová, asistoval #27 Aneta Koláčková (6:4)
42:35 Trma vrma před Markovou a Horáková se nejlépe zorientovala na velkém brankovišti.
42:34 GÓL Florbalová akademie MB! 5:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #85 Eliška Horáková bez asistence (5:4)
42:23 Míček opět poskakuje okolo tyček branky Markové.
42:10 Kabátová získala míček na půlce hřiště a pak jej nekompromisně tahem poslala pod horní tyčku.
42:09 GÓL Florbalová akademie MB! 5:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #18 Tereza Kabátová bez asistence (5:3)
41:49 Marková proti Mrázkové drží svůj tým po chybě Paji Bačové.
40:21 Detkové se zamotal míček pod nohy a bylo po brejku.
40:01 Buly pro hostující Sobotkovou.
40:00 Střely ve 2.třetině: BB: 11, MB: 10.
39:45 Mrázková na konci třetiny těsně vedle.
38:55 Hložánková do rukou Špačkové.
37:45 Romana Bačová našla krosem Detkovou, míček letěl těsně vedle branky.
37:16 Brněnské hráčky kontrolují hru a míček drží na svých hokejkách.
35:27 Sekaninová někudy procedila míček za Špačkovou a vedení je opět o tři branky.
35:26 GÓL Bulldogs Brno! 5:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #18 Michaela Sekaninová, asistoval #77 Anna Bachratá (5:2)
34:56 Domonkosová-Babáčková-Komínková provětraly obranu hostujícího týmu.
33:59 Stará se hnala do brejku, její střela se odrazila k Páji Bačové, její střela šla pro změnu do outu.
33:42 Buldočky nyní celé střídání strávily na půlce Boleslavi, ale žádné zakončení.
32:41 Buldočky faulují za brankou hostí, Bolka tedy rozehrává.
30:52 Buldočky si poslaly míček dokola a nakonec tomu chyběla jen pořádná finální střela.
30:10 Buldočky mají volný úder u střídačky Bolky, Bačová nahazuje před branku.
28:50 Koláčková blokuje střelu Palatínusové, která mířila za Markovou.
27:14 GÓL Bulldogs Brno! 4:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #92 Nikola Domonkosová, asistoval #21 Martina Babáčková (4:2)
27:01 Marková proti Mrázkové na výbornou.
26:03 Žáková se chce vytočit z rohu, ale soupeřka ji nechce pustit.
24:21 Hra ve druhé třetině už se začíná vyrovnávat a i Buldočky mají šance.
23:29 Pája Bačová v šanci, jen do středu branky, kde bývá většinou golman.
23:05 Marková ramenem vyráží střelu Palatínusové.
22:41 Palatínusová zakopla o lajnu, ale rychle se zvedá a hraje dál.
21:31 Hložánková vyráží vysoký míček, který možná i letěl za Markovou.
20:14 Marková už chytá první střelu Boleslavi.
20:00 Střely v 1.třetině: BB: 16, MB: 7.
19:10 Boleslav opět útočí.
18:02 Sekaninová v dobré pozici na středu trefuje blok.
16:30 Boleslav na míčku a snaží se najít cestu ke srovnání stavu.
15:53 Nejedlá fantastickou střelou na vzdálenější tyč a 20 nad led. Marková bez šance.
15:52 GÓL Florbalová akademie MB! 3:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #13 Pavlína Nejedlá, asistoval #33 Adéla Zehrerová (3:2)
15:37 Pája Bačová v obrovské šanci.
15:35 Némethová na hřišti.
14:45 Detková kryje střelu Horákové.
14:25 Žáková šetří čas.
13:35 Identický faul jako od Fellerové a identické rozhodnutí. Snad tu Némethová posedí celé dvě minuty.
13:34 Vyloučen hráč #33 Simona Némethová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
12:15 Špačková výborně vyráží střelu P. Bačové.
11:23 Buldočky jsou po inkasované brance trošku nejisté.
10:16 Pája Bačová z úhlu do masky Špačkové.
09:28 Buldočky byly po buly velmi nepozorné a Chovancová to plně využila.
09:27 GÓL Florbalová akademie MB! 3:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #38 Lída Chovancová bez asistence (3:1)
09:24 Žáková si vyměnila míček se Zamazalovou, a stačilo jen nahodit míček na branku.
09:23 GÓL Bulldogs Brno! 3:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #84 Monika Zamazalová (3:0)
08:26 Palatínusová vystihla míček a ušetřila nějaké sekundy.
07:51 Žáková z nepřipravené pozice opravdu vysoko nad.
07:31 Fellerová sekla Bachratou při střele a počká si jak dopadne přesilovka domácích.
07:30 Vyloučen hráč #37 Michaela Fellerová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
07:08 Zákrok má i Marková.
06:59 Koláčková zavřela oči a propálila vše před sebou, míček zapadl na bližší tyčku.
06:58 GÓL Bulldogs Brno! 2:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #27 Aneta Koláčková, asistoval #92 Nikola Domonkosová (2:0)
06:30 Buldočky zatím podnikají jeden útok za druhým, Boleslav občas má nějaký brejk.
05:11 Žáková do připravené Špačkové.
04:52 Střelu Mrázkové blokuje Romana Bačová.
03:36 V další šanci už se Detková nemýlí a přihrávku od Páji Bačové směřuje do prázdné branky.
03:35 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #89 Linda Detková, asistoval #78 Pavlína Bačová (1:0)
03:20 Detková ve velké šanci nepřekonala Špačkovou.
02:45 Sekaninová střílí přímo do středu terče Špačkové.
02:06 První šance Akadamie, Sobotková střílí z první vysoko nad.
01:30 Hložánková v rozehrávce na Starou, té uskakuje míček.
00:49 První střela utkání pro Žákovou.
00:24 Detková fauluje v rohu Bolky.
00:01 Buly vyhrává Sekaninová pro Žákovou.
00:00 Dobrý večer, vítejte u online přenosu z 1.utkání semifinále 1.ligy žen. Domácí Bulldogs Brno přivítají na své palubovce 2.tým skupiny západ Florbalová akademie MB.