4:3
    Matěj ERBS
    (Kuczera)

TJ Slovan Havířov - Z.F.K. AQM Petrovice 4:3p
branky: 17. Šimon Kuczera, 18. Michal Kozelský, 24. Michal Kozelský, 66. Matěj Erbs - 14. Petr Skácel, 22. Marcel Jakubec, 54. Bohdan Kopelec; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 2 + Petr Řezáč (SLH) OS:3; využití: 0:0; diváků: 122; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 20 - Martin Janík 32; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:1, 1:0
70:00 Komentář trenéra domácích Václava Komačky: utkání jsme začali velice dobře. Bohužel jsme neproměnili vyložené šance a další průběh byl tak velmi napínavý. Ani jednu z přesilovek jsme nevyužili. Poté šel zápas do prodloužení, kde se nám naší aktivní hrou podařilo vstřelit branku. Děkuji úžasným divákům a soupeři za dnešní utkání.
70:00 Komentář trenéra hostů Martina Vlčka: Dnes to z naší strany bylo špatné. Neběhali jsme, ztráceli jsme velké množství míčků, a když už jsme se dopracovali k nějaké šanci tak jsme s ní naložili špatně. Dnes nás držel pouze vynikající Janík. Škoda gólu v prodloužení, mohlo to dopadnout i opačně. Děkujeme soupeři, divákům i rozhodčím.
70:00 Střely na branku po prodloužení Slovan - Petrovice. 5:4
70:00 Ukončení prodloužení
65:36 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #87 Matěj Erbs, asistoval #14 Šimon Kuczera (4:3)
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely na branku po 3. třetině. Slovan - Petrovice. 7:7
58:00 Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
55:29 Zapletálek se nenechal přelstít Skácelem.
53:22 Smetákův neproměněný nájezd dodal Petrovicím energii, a ty srovnávají stav.
53:21 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 3:3
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #47 Bohdan Kopelec, asistoval #71 Petr Kašpar (3:3)
52:58 Trestné střílení družstva TJ Slovan Havířov neproměnil #87 Matěj Erbs.
51:59 Skácel zahrál v blízkosti své branky vysokou holí.
50:48 Vavrečka ze vzduchu odpaluje míček až nehezky daleko.
49:50 Smeták vypálil pouze do Janíka. Kozelský se ještě pokusil dorazit. Bohužel Janík opět vychytal.
48:50 Třetí přesilová hra pro Slovan.
48:49 Vyloučen hráč #71 Petr Kašpar družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání
48:30 Smeták se vrátil do hry a hned si vysloužil dvouminutový trest pro Kašpara.
46:22 Nesmyslné vyloučení ze strany rozhodčích. Smeták byl držen, ale jde na trestnou.
46:21 Vyloučen hráč #87 Matěj Erbs družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za držení
45:52 Řezáč se po dlouhé době vrací na střídačku.
43:48 Petrovice v plném počtu.
41:49 Druhá přesilová hra pro Slovan.
41:48 Vyloučen hráč #18 Dominik Chvastek družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání
40:46 Hromádka trefil pouze hráče před sebou.
40:01 Buly vyhrály Petrovice.
40:00 Střely na branku po 2. třetině. Slovan - Petrovice. 11:7
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:28 Kozelského jedovka vypadla Janíkovi z ruky.
35:16 Hrubý nedokázal překonat Zapletálka.
34:05 Mrózek z dorážky trefuje pouze Janíka.
32:23 Slovan v plném počtu.
31:35 Kašpar netrefil branku.
30:24 Řezáč nesmyslně oslabil svůj tým.
30:23 Vyloučen hráč #91 Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nesportovní chování
30:23 Vyloučen hráč #91 Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov - osobní trest
28:53 Petrovice v plném počtu.
28:48 Smeták netrefil po crossové nahrávce branku.
27:44 Horák se uvolnil s míčkem. Přeběhl hřiště, ale nedokázal překonat Zapletálka.
26:54 První přesilová hra tohoto utkání.
26:53 Vyloučen hráč #47 Bohdan Kopelec družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání
26:46 Gregor převálcoval Horáka, ale poté špatně nahrál na Kozelského.
25:10 Prorok si dával přednost s Hromádkou. Nakonec se k míčku se dostal hráč Petrovic dříve.
23:09 Mrózek nahodil na Janíkovu branku. Ten nohou tečoval na Kozelského, který nezaváhal.
23:08 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #24 Jakub Mrózek (3:2)
22:15 Smeták z poloviny vypálil na Janíka, Střelu tečoval obránce Petrovic mimo branku.
21:33 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 2:2
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #12 Marcel Jakubec, asistoval #88 Tomáš Daniš (2:2)
20:53 Gregor nahodil zpoza brány na Kozelského, který ze vzduchu trefuje pouze Janíka.
20:30 Kuczera ve výjezdu trefil pouze hůl obránce.
20:01 Buly vyhrály Petrovice.
20:00 Střely na branku po 1. třetině. Slovan - Petrovice. 13:5
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:11 Slovan se dostává poprvé v tomto utkání do vedení.
17:10 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #19 Jiří Gregor (2:1)
16:34 Hromádka vypálil z poloviny, kdy trefil tyč. Rychlý Kuczera míček dorazil ta Janíkovy záda.
16:33 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #14 Šimon Kuczera, asistoval #13 Filip Hromádka (1:1)
15:53 3 dorážky před Zapletálkem. Ani jedna však neskončila v brance.
13:55 Z nepovedené rozehrávky se naskytla Petrovicím šance v přečíslení. Tuto šanci využívá Skácel a posouvá Petrovice do vedení.
13:54 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 0:1
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #87 Petr Skácel, asistoval #18 Dominik Chvastek (0:1)
13:43 Slovan má rozehrávku z nadějné pozice.
12:40 Mrózek trefil Vavrečku před brankou.
12:05 Jakubec z přečíslení netrefuje branku.
11:30 Řezáč z výjezdu netrefil branku.
10:02 Slovan kombinuje zbytečně moc. Jejich akce končí vždy ztracením míčku.
08:58 Kuczera se snažil překvapit Janíka, který ho vychytal nohou.
07:32 Slovan se snaží zakončit z každé pozice.
06:10 Kuczera na Smetáka, který bohužel netrefil míček.
05:30 Nyní na míčku více Petrovice.
02:20 Hra zatím bez přerušení. Na míčku Slovan.
00:20 Prorok dorážel před samotným Janíkem. Bohužel neúspěšně.
00:01 Buly vyhrál Slovan.
00:00 Vítáme Vás u 3. Zápasu mezi TJ Slovan Havířovem a Z.F.K Petrovicemi. Stav série je zatím 0:2