• 60 59:51
    5:6
    (Barabáš)

1. FBK Rožnov p/R - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 5:6
branky: 1. Josef Viktořík, 53. Pavel Barabáš, 54. Pavel Žitník, 55. Petr Burýšek, 60. Josef Viktořík - 5. Radek Dřevěný, 29. Radek Dřevěný, 31. Adam Bouška, 37. Adam Bouška, 46. Adam Bouška, 54. Lukáš Vrtěl; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 263; zásahy brankářů: Marek Obšivač 7, Jiří Škrobák 7 - Daniel Chrást 19; po třetinách: 1:1, 0:3, 4:2
60:02 Komentář kapitána domácích, Pavla Barabáše: 'Zápas jsme stejně jako ty předchozí prohráli v prvních dvou třetinách. Soupeř byl prostě lepší. Mrzí mě zápasy v Brně, kde jsme neměli víru v naši aktivní obranu, která nás dnes ve třetí třetině málem vrátila do zápasu. Děkuji soupeři za férové utkání, divákům za fantastickou atmosféru.'
60:01 Komentář trenéra hostí Jiřího Bořeckého: 'Extrémně těžká, ale naprosto férová florbalová série. Rožnov z nás vymáčknul maximum a to nejen v dnešním utkání. Děkuji za fantastickou atmosféru oběma táborům, našim fanouškům za podporu během celého playoff - bez vás bychom to nedali. Klukům z Rožnova pak přeji úspěšnou baráž. Potkáme se v příští sezoně.'
60:00 Střely ve třetí třetině (v celém zápase): Rožnov 13(24), Brno 9(20).
59:51 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 5:6
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #96 Josef Viktořík, asistoval #73 Pavel Barabáš (5:6)
59:51 Viktořík proměňuje přiťuknutí od Barabáše ze standardní situace a dramatizuje tak konec.
58:30 Rožnov hraje bez golmana.
57:58 Burýšek promachuje ve skvělé situaci před Chrástovou bránou.
57:51 Hegar se s pomocí zdravotní služby těžce zvedá ze země.
56:40 Hraje se v obrovském tempu, rychlý, atraktivní florbal.
56:25 Kittelovu střelu Chrást vyráží.
54:06 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 4:6
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #77 Petr Burýšek, asistoval #96 Josef Viktořík (4:6)
54:06 Burýšek dokázal jít po přihrávce od Viktoříka do rychlého výjezdu a skórovat na bližší tyč.
53:55 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #31 Lukáš Vrtěl bez asistence (3:6)
53:55 Vrtěl vystřelil a míček se od Kosteleckého omylem odrazil za Škrobákova záda.
53:46 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:5
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #8 Pavel Žitník, asistoval #73 Pavel Barabáš (3:5)
53:46 Žitník dokázal z voleje, z předbrankového prostoru proměnit nához P. Barabáše.
52:09 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:5
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #73 Pavel Barabáš, asistoval #85 Stanislav Barabáš (2:5)
52:09 S. Barabáš našel na druhé straně hřiště svého bratra Pavla Barabáše a ten dokázal trefit díru na bližší tyči.
50:45 Škrobák likviduje nebezpečnou šanci Brna 2 na 1.
50:33 Škrobák dokázal rychle vytrčit nohu proti bekhendové dorážce hostů.
49:58 Další Chrástův důležitý zákrok proti střele ze středu hřiště.
49:40 Rožnov dostává své soupeře pod tlak.
47:45 Rožnov vytahuje vytahuje napadání při rozehrávce velmi vysoko.
45:16 Timeout 1. FBK Rožnov p/R
45:16 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Bouška, asistoval #26 Jan Zbořil (1:5)
45:16 Zbořil nahrával míček zpátky a ten se omylem odrazil od Škrobáka a Bouška dokázal míček usměrnit do branky.
44:46 Vyloučen hráč #85 Stanislav Barabáš družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nesportovní chování
44:28 Se střelou P. Barabáše neměl chrást větší problémy.
43:58 Házyho přízemní střela letí mimo.
42:17 Kittlova skrytá střela trefuje Chrásta do stehna.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jiří Škrobák družstva 1. FBK Rožnov p/R
40:00 Rožnov střídá v úvodu třetí části brankáře.
40:00 Střely ve druhé třetině: Rožnov 4, Brno 6.
36:50 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Bouška, asistoval #13 Václav Černoch (1:4)
36:50 Černoch našel volného Boušku před Obšivačovou brankou a ten dokázal zakončit přesně.
34:12 Zimmerova střela na vzdálenější tyč míjí Chrástovu branku.
31:26 Kristek našel na druhé straně hřiště najít Burýška, ten ale přestřeluje.
30:12 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:3
30:12 Bouška dokázal výborně zakončit bekhendem z předbrankového prostoru a Obšivač opět neměl šanci.
28:17 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #14 Radek Dřevěný, asistoval #26 Jan Zbořil (1:2)
28:17 Zbořil našel před brankou Dřevěného, který si dokázal, opět z voleje, poradit.
27:58 Sportovní gesto Pavla Barabáše, kdy odevzdal balon soupeři.
26:23 Kostelecký těsně míjí Brněnskou branku.
24:45 Situace 3 na 2 v Rožnovské obranné polovině, domácí si dokázali poradit.
24:30 Kittelovu střelu vyráží Chrást rukou vysoko nad sebe.
24:11 Viktoříkovu šanci likviduje Chrást.
21:48 Domácí zvládli přesilovku bez větších komplikací.
21:05 Obšivačův důležitý zákrok proti střele Černocha.
20:01 Úvodní buli druhé části vyhrává tým Brna.
20:00 Střely po druhé třetině: Rožnov 7, Brno 5.
19:48 Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:44 Burýškova schovaná střela, Chrást parádním zákrokem chytá.
17:25 Hosté uklidňují svou rozehrávkou hru.
11:42 Burýšek trefuje pouze před sebou stojícího obránce.
09:49 Standardní situace pro hluk z dobré pozice, Rožnovská zeď neprostřelena.
09:30 Zápas se po velmi hektickém začátku docela uklidnil.
06:35 Viktoříkova střela ze středu hřiště, Chrást chytá.
04:36 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #14 Radek Dřevěný, asistoval #13 Václav Černoch (1:1)
04:36 Černoch našel volného Dřevěného před Obšivačovou brankou a ten z voleje nekompromisně zakončil a vyrovnal tak skóre dnešního utkání.
04:24 Burýšek se točí s míčkem na útočné polovině, a hledá Kristka, jeho střela zblokována.
02:58 Černoch hledal Dřevěného, ale opět zasáhl rychlý Obšivač.
01:37 S. Barabáš trefuje břevno Chrástovy branky.
01:29 Nebezpečný bekhendový pokus z velké blízkosti, Obšivač chytá.
00:15 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 1:0
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #96 Josef Viktořík, asistoval #28 Vladislav Kittel (1:0)
00:15 Viktořík posílá svou první střelou domácí do vedení.
00:00 První utkání končí standartní situací pro Rožnov.