9:10
    Jakub KOPECKÝ
    (Hofman)

ASK Orka Čelákovice - TJ Sokol Jaroměř 9:10
branky: 7. Vojtěch Strnad, 21. Michal Kubík, 29. Ondřej Špalek, 29. Jakub Doutnáč, 45. Ondřej Špalek, 47. Jan Sedlák, 49. Václav Kramel, 51. Jakub Doutnáč, 57. Michal Zeman - 13. Michal Nožička, 21. Michal Nožička, 24. Pavel Kotrč, 30. Jan Škola, 31. Petr Hofman, 34. Michal Nožička, 38. Petr Hofman, 46. Dominik Emlar, 49. Dominik Emlar, 60. Jakub Kopecký; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 4:2; využití: 1:3; diváků: 196; zásahy brankářů: Vojtěch Nockin 21 - Jiří Veinfurter 35; po třetinách: 1:1, 3:6, 5:3
59:59 Komentář trenéra domácích Michala Schwana: O osudu utkání dnes rozhodla první třetina, když jsme neproměnili naše vyloužené šance. Opět jsme soupeře vrátili do zápasu zbytečnými vyloučeními. Navýšil náskok a nám se bohužel nepodařilo srovnat. Zítra to bude další bojovné utkání. Děkujeme vynikajícím divákům, kteří vytvořili super bouřlivou atmosféru.
59:59 Střely na branku v třetí třetině Jaroměř 10, ORKA 15.
59:58 Komentář trenéra hostů Martina Klapky: Opět velice těžké utkání dnes se šťastnějším koncem pro nás. Děkujeme skvělým divákům za výbornou atmosféru.
59:29 Timeout ASK Orka Čelákovice
59:29 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 9:10
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #69 Jakub Kopecký, asistoval #21 Petr Hofman (9:10)
59:15 Po tlaku ORKY jsou u balonku hosté.
58:22 Jaroměř rozehrává z půlky po faulu Zemana.
57:20 Doutnáč dostal možná životní šanci rozhodnout zápas, ale nadstřelil.
56:55 GÓL ASK Orka Čelákovice! 9:9
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #12 Michal Zeman, asistoval #85 Petr Němeček (9:9)
55:20 Hraje se jak na tenise, rychle zprava doleva a zpět.
53:22 Emoce už z hráčů stříkají jak Niagarské vodopády. Hostující Výborný Nockina pořádně protáhnul.
51:55 Fanoušcí ORKY mají infarkt! Nedat tyhle dvě šance je opravdu o nervy.
50:54 GÓL ASK Orka Čelákovice! 8:9
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #19 Ondřej Tichý (8:9)
50:54 Je to o jeden. V hale není slyšet vlastního slova, v kotlích to vře.
50:20 Jaroměř rozehrává skoro z půlky.
48:57 Takhle to jistě domácí fanoušci nemysleli. Obrana ORKY dost zaspala a Jaroměř zvyšuje na odskok dvou golu.
48:55 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 7:9
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #29 Dominik Emlar, asistoval #21 Petr Hofman (7:9)
48:50 GÓL ASK Orka Čelákovice! 7:8
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #3 Lukáš Zadák (7:8)
48:50 Halou se teď nese 'Ještě jeden'!
48:03 Veinfurter chytá Kramlovu střelu do dlaní. A následně Kramel míjí asi o metr.
46:50 Nockin v provaze zlikvidoval jedovatou střelu.
46:18 A ORKA snižuje svou ztrátu.
46:11 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:8
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #30 Jan Sedlák, asistoval #12 Michal Zeman (6:8)
45:57 Jaroměř zvyšuje svůj náskok.
45:56 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:8
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #29 Dominik Emlar, asistoval #89 Pavel Kotrč (5:8)
45:10 Pro ORKU je branka Jaroměře snad prokletá a odpuzuje její vystřelené projektily.
44:33 Hra se zdrsňuje, není nouze o fauly a hráči často končí na zemi.
44:06 Tahle přesilovka ORCE vyšla.
44:05 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:7
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #85 Petr Němeček (5:7)
43:58 Kramel minul tyčku Jaroměře asi o 5 cm.
43:15 ORKA dvakrát vypálila na branku Veinfurtera, ale jen do obránců.
42:40 Vyloučen hráč #8 Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
42:40 ORKA hraje svou druhou přesilovku. Hrobský byl vyloučen po fauly na Strnada.
42:05 Hostující Nožička má dneska smůlu na nohy, už podruhé musel opustit hřiště kvůli zranění.
41:10 Kramel nádherně přes celé hřiště našel Strnada, ale ten přihrávku nezpracoval.
40:28 Budu se už trapně opakovat, ale domácí Špalek opět neproměnil pěknou šanci.
39:59 Dnešní utkání s napětím sleduje 196 diváků.
39:59 Střely na branku v druhé třetině Jaroměř 17, ORKA 14.
38:41 Zeman napálil bolestivě Kubinu zřejmě do citlivých míst, ale odešel v pohodě.
37:56 Jaroměř zatím využila tři přesilovky ze 4, které měla k dispozici.
37:49 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:7
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #21 Petr Hofman, asistoval #69 Jakub Kopecký (4:7)
37:07 Vyloučen hráč #3 Lukáš Zadák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
37:07 Tohle oslabení asi vezme ORCE hodně sil. Jaroměři se dnes v přesilovkách daří a bude se snažit zvýšit svůj náskok.
35:33 Novotný prokličkoval obránci Jaroměře a trefil brankáře přímo na střed těla.
34:27 Parádní šanci ORKY teď pro změnu neproměnil Špalek. ORKA už spálila tak 7 loženek.
33:39 Po opravdu školácké chybě domácího Zemana získal zadarmo balonek Nožička a neměl problém překonat Nockina.
33:38 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička bez asistence (4:6)
32:46 Domácí Sedlák si zkušeně, ač nejmladší, došel pro útočný faul od Školy.
32:17 Čáp oběhl branku Veinfurtera a chtěl vsítit, ale trefil hokejku obránce. Rozehrává ORKA.
32:12 Novotný trefuje botu obránce.
31:30 Škola dostal další pěknou nahrávku do běhu a mohl parádně zakončil, střela šla ale asi tak metr nad branku.
30:51 Jaroměř je na balonku a teď je na koni pro změnu ona.
30:38 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #21 Petr Hofman bez asistence (4:5)
30:28 Skola dostal za záda Nockina střelu, kterou předtím Nockin
29:59 Čáp byl moc rozeběhnutý a špatně se mu z rychlého protiútoku zakončovalo ORKA je teď na koni.
29:51 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #7 Jan Škola, asistoval #33 Tomáš Veinfurter (4:4)
28:37 Jaroměř trefila jen boční síť Nockinovy branky.
28:35 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #89 Václav Kramel (4:3)
28:06 A je vyrovnáno. Dnešní zápas se musí každému divákovi líbit. Není nouze o šance na každé straně. ORKA už mohla vést i o 3 branky, kdyby proměnila šance, stejně tak i Jaroměř.
28:05 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #12 Michal Zeman (3:3)
27:35 Domácí Sedlák střelou po zemi málem překvapil brankáře Jaroměře.
27:05 Nockin maskou vyrazil střelu Hejzlara asi z jednoho metru. To teda byla šance!
26:29 Němeček teď napálil z dálky jen hrudní košíček obránce Jaroměře. To muselo celkem i bolet.
25:27 Špalek poslal bombovku na Veinfurtera, ale zazněla jen rána do mantinelu.
24:16 Po střele Sedláka, kterou hostující brankář vyrazil, se do rychlého protiútoku dostal Nožička. Nockin šanci zlikvidoval.
23:45 K rozhodčím jsou vysílány z každého družstva delegace k diskuzím.
23:32 Publikum už je chvilku v pěkném varu. Na obou stranách jsou slyšet bubny.
23:04 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #89 Pavel Kotrč, asistoval #77 Michal Nožička (2:3)
22:26 Na balonku je teď ORKA, Strnad měl šanci zakončit z dálky, ale minul.
21:24 Beran hrál rukou a ORKA se zase musí bránit početní převaze hostů.
21:16 Vyloučen hráč #88 Tomáš Beran družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hra rukou
20:54 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #27 Michal Kubík, asistoval #66 David Novotný (2:2)
20:54 Sotva jsem stihla něco napsat, padly dvě branky.
20:23 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #7 Jan Škola (1:2)
19:59 Střely na branku v první třetině Jaroměř 7, ORKA 12.
19:49 Jaroměř šanci chytla za pačesy a vyrovnává před koncem třetiny.
19:30 Nožičkovi teď střela sjela, ale mohla být teda pořádná.
19:22 Trestné střílení družstva ASK Orka Čelákovice neproměnil #72 Vojtěch Strnad.
19:22 Vojta Strnad nájezd neproměnil v branku.
19:20 Rozhodčí po zákroku na Doutnáče nařídili trestné střílení.
19:00 Vyloučen hráč #12 Michal Zeman družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře
19:00 Jaroměř má minutu šanci vyrovnat z přesilovky.
18:28 Celá ORKA je ve zdi.
18:22 Jaroměř ještě zkouší vyrovnat do koce třetiny.
18:10 Nockin si zase po čase sáhnul na balonek. Aby v brance neztuhnul.
16:10 Duo Doutnáč - Kramel je dneska při chuti a sypou to na branku hostů jednu za druhou.
15:31 Teď je na hřišti trošku bezvětří.
14:18 Sedlák to zkusil z dálky, ale nikoho nepřekvapil.
13:58 Síly jsou vyrovnané.
13:15 A do třetice se Petr Němeček zase dostal do šance před Veinfurtera.
12:55 Teď se musí ORKA bránit útoku Jaroměře.
12:47 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #69 Jakub Kopecký (1:1)
12:07 IRKA měla nyní, byť v oslabení velkou šanci, kterou neproměnil Petr Němeček. Stejná sestava měla šanci i podruhé se stejným výsledkem.
11:51 Vyloučen hráč #66 David Novotný družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost
11:21 Dobře míněná nahrávka Doutnáče se k Novotnému nedostala a do útoku jde Jaroměř.
10:56 Jaroměř se úspěšně ubránila přesile domácích.
10:19 ORKY se snaží něco vykombinovat, ale hosté se houževnatě brání.
09:38 Petr Hofman trošku nepochopitelně poslal k zemi hráče ORKY v obranné třetině ORKY a následoval první dnešní trest a přesilovka domácích.
08:56 Vyloučen hráč #21 Petr Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
08:25 Němeček napálil Hrobského do nohy prudkou střelou. Hrobský dnes dostává do nohou hooodně a to jsme na začátku.
06:59 Rozehrává se od branky hostů. První dnešní branku dali domácí.
06:55 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:0
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #72 Vojtěch Strnad, asistoval #30 Jan Sedlák (1:0)
04:48 Nockin měl teď plné ruce práce uhájit svou branku před nájezdem útočníka. Jaroměř získala balonek po nepřesné přihrávce domácích.
03:13 Kramel poslal projektil na hostujícího brankáře. Ještě trošku srovná mířidla a bude to tam.
02:16 Zatím je u balonku více ORKA. Diváci každou domácí akci bouřlivě oceňují. Stejně tak i fanoušci hostů.
00:54 Do první vetší šance se dostal domácí Novotný, který ale přihrávku před brankou minul.
00:00 Dobrý večer. Vítám vás na dnešním třetím utkání finálové série mezi domácí ASK ORKA Čelákovice a hostující TJ Sokol Jaroměř. Kdo dnes zvítězí, bude mít velkou výhodu do zítřejšího utkání, které se hraje též zde od 18:00. Zápas můžete sledovat i online. Divácké tribuny se pěkně zaplnily a uvidíme, kolik diváků dorazí.