60
  • 60 59:20
    Orka

ASK Orka Čelákovice - TJ Sokol Jaroměř 4:5
branky: 3. Jakub Čáp, 15. Václav Kramel, 39. Michal Zeman, 42. Michal Zeman - 12. Tomáš Veinfurter, 16. Jakub Kopecký, 22. Dominik Emlar, 36. Dominik Emlar, 50. Tomáš Hejzlar; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 159; zásahy brankářů: Vojtěch Nockin 21 - Šimon Špaček 26; po třetinách: 2:2, 1:2, 1:1
59:59 Komentář trenéra hostů Martina Klapky: Chtěl bych poděkovat celému týmu, který dnes završil skvělou sezonu bojovným výkonem proti dobře hrajícím Čelákovicím. Děkuji soupeři za vyrovnanou sérii a přeji jim hodně štěstí do baráže. Také bych chtěl poděkovat skvělým fanouškům, kteří nás celou sezonu hnali kupředu.
59:59 Komentář trenéra domácích Michala Schwana: Neproměníš šance, nevyhraješ. Nabrali jsme potřebné zkušenosti, které náš mladý tým zúročí v dalších letech. Gratuluji soupeři k postupu a zvláštní poděkování patří našim skvělým fanouškům a celému pořadatelskému týmu.
59:59 Střely ve třetí třetině ORKA 8, Jaroměř 6.
59:20 Timeout ASK Orka Čelákovice
59:20 Hra je přerušena kvůli nucenému odchodu Nožičky do zámezí po zákroku.
58:54 Početní síly jsou vyrovnány.
57:30 ORKA přesilovku nevyužila a teď má šanci Jaroměř kvůli špatnému střídání ORKY.
56:54 Vyloučen hráč #47 Daniel Bárta družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za špatné střídání
56:54 Jaroměř nepouští ORKU ke střele.
55:15 Zúročí ORKA přesilovku nebo se Jaroměř ubrání, jako při minulé? Zase marná střela na Špačka.
55:07 Vyloučen hráč #2 Jakub Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře
54:45 Zeman prokličkoval obranou, ale Němeček nezakončil dobře.
53:02 Pořadatelé začínají mít více práce s mantinely, které začínají dost často měnit své místo.
52:18 Špaček předvedl neskutečnou roznožku po střele Zadáka.
51:38 Špalek skončil až na střídačce hostů a ORKA jde do útoku.
49:37 Jaroměř zvyšuje na rozdíl jedné branky hned několik sekund po náskoku Výborného z trestné lavice.
49:35 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Tomáš Hejzlar, asistoval #9 Vojtěch Výborný (4:5)
48:31 Jaroměř se ubránila a ještě měla možnost skorovat.
47:28 Nastupuje přesilovková formace ORKY.
47:26 Vyloučen hráč #9 Vojtěch Výborný družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:18 Petr Hofman na levém křídle vystřelil jen někam daleko do pravého rohu.
43:21 Emlar střílí vedle branky Nockina. Z obou kotlů se ozývají bubny a trubky.
42:05 Špaček si připsal nádherný zákrok po střele Petra Němečka.
41:30 Zeman potáhnul míček od mantinelu a ze středu bravurně vystřelil.
41:26 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #12 Michal Zeman, asistoval #26 Michal Němeček (4:4)
39:59 Střely na branku ve druhé třetině ORKA 12, Jaroměř 10
39:40 Nockin teď domácí podržel a chytá jedovku od Jaroměře.
38:36 Tak nevím, jakou lepší pozici pro střelu by si přál Čáp. Tohle nedat je s podivem. Ale stane se.
38:14 Tak tohle byla parádní střela Zemana z dálky.
38:13 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #12 Michal Zeman, asistoval #85 Petr Němeček (3:4)
37:26 Špaček zlehka chytá pokus o střelu ORKY.
35:19 Za Jaroměř dává branku stejná dvojka jako předešlou branku: Emlar-Kopecký.
35:18 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #29 Dominik Emlar, asistoval #69 Jakub Kopecký (2:4)
35:15 Jaroměř se nedostala k balonku tak často, jako ORKA, ale za to více skoruje.
33:49 Nockin chytil střelu po zemi nohou a následně i rukou.
33:07 Petr Němeček měl velkou šanci srovnat skore, ale minul pod tlakem obránců.
31:38 Utkání sleduje 159 diváků. Zhruba třetina je z Jaroměře a dvě třetiny domácí.
30:21 Špalek šel sám na branku a nedal. Historie se opakuje.
29:53 Strnad vypíchnul útočícímu hráči a ORKA si chvilku oddychne.
29:16 Vyloučen hráč #26 Michal Němeček družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za držení
29:16 Jaroměř má šanci využít svou první přesilovku. Včera se jí dařilo, zúročila 3 přesilovky ze 4.
27:56 Opět klasicky dvě šance ORKY z bezprostřední blízkosti a nic.
26:55 Hraje se poměrně čistě a bez faulů. Nebyl zatím nikdo vyloučen.
26:16 Zadák střílí z dálky pouze do rukou Špačka.
25:13 Doutnáč si došel pro faul tři metry od branky hostů. Zatím se ORKY drží střelecká smůla ze včerejška.
24:43 Jaroměř je teď pod tlakem.
23:35 Doutnáč promáchnul po přihrávce Zadáka. Kdyby trefil, bylo by to velké ohrožení Špačkovy branky.
22:55 Dnes jsou více slyšet fanoušci Jaroměře.
21:51 ORKA ztratila na půlce balonek a Emlar ji za to potrestal.
21:49 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:3
20:33 Jaroměř teď předvedla rychlý protiútok v tandemu Nožička Hofman.
19:59 Střely na branku v první třetině ORKA 10, Jaroměř 10.
19:00 Nožička prošel přes celé hřiště spoustu domácích obránců, ale zakončit s emu nepodařilo.
17:20 Špaček nádherně nohou pokryl Kramlovu střelu.
16:33 Zeman trefil v pohybu Špačka, který se přesouval v brance od tyčky k tyčce. Ten si připsal tedy úspěšný zákrok, ani neví jak.
15:50 Jaroměř vyrovnává střelou Jakuba Kopeckého.
15:50 Hezjlar pálí ze střední vzdálenosti a trefuje Nockinovu helmu.
15:49 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #69 Jakub Kopecký, asistoval #9 Vojtěch Výborný (2:2)
14:26 Tak teď zase zaspala obrana Jaroměře po rozehrávce ORKY z trestňáku.
14:25 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #17 Jakub Čáp (2:1)
13:28 Petr Němček posla bombovku z dálky, ale obránce stihl vyrazit holí.
11:47 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #33 Tomáš Veinfurter, asistoval #89 Pavel Kotrč (1:1)
11:47 Obrana ORKY zaspala a Veinfurter měl pohodovou možnost dorazit nastřelený balonek do domácí branky.
10:50 Domácí Zeman zkušeně sebral míček Jaroměři, které rozehrávala kousek od branky Nockina a skoro cela ORKA byla ve zdi.
09:19 Venca Kramel získal míček za domácí brankou a následně vypálil o půlky, nepatrně mimo branku Špačka.
08:14 Jaroměř vybojovala míček za vlastní brankou a žene se do útoku.
07:46 Hejzlar poprvé nějak zásadně donutil Nockina se v domácí brance pořádně natáhnout.
07:17 Zatím se jeví hra více klidnější, než včera. Ale určitě to bude vyhecované utkání.
05:37 Po faulu na Petra Hofmana Jaroměř rozehrává několik metrů od Nockinovy branky.
05:17 Kramel teď zabránil téměř jistému golu Jaroměře.
04:04 Nožíčka střílí do vzduchu.
02:40 Dneska otevřeli skore domácí.
02:30 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:0
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #72 Vojtěch Strnad (1:0)
02:00 Tak stejně jako včera ORKA měla dvě obrovské šance a nic.
01:10 Domácí Doutnáč se dostal k brance Špačka, ale hned u něho byli 3 obránci.
00:00 Dobrý den,, Vítáme Vás na čtvrtém utkání finálové série. Stav je po včerejším utkání 2:1 na zápasy ve prospěch Jaroměře. Budeme svědky opět napínavého utkání, jako se odehrálo včera?