Filip FORMAN
    (Juha)
  • 60 59:50

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - PSN Tatran Střešovice 8:5
branky: 9. Jakub Buršík, 11. Josef Juha, 23. Jakub Buršík, 32. Michal Vojtíšek, 41. Patrik Šebek, 47. Dominik Šimáně, 55. Lukáš Netrefa, 60. Filip Forman - 12. Jonáš Kreysa, 18. Pavel Sládeček, 24. Ronald Gašparík, 44. Matěj Šebek, 45. Jonáš Kreysa; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 2:7; využití: 2:0; diváků: 230; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 17 - Lukáš Kříž 20; po třetinách: 2:2, 2:1, 4:2
60:00 komentář trenéra domácích Tomáše Folaufa: zápas na vysoké úrovni. škoda našich zbytečných chyb, které nesmíme příště dělat, stály nás minimálně tři góly. děkujeme soupeři, jsme rádi za první bod v sérii. na sobotu se nachystáme znovu. a děkujeme, samozřejmě, výborným divákům.
60:00 Komentář trenéra Ve finálové sérii si nemůžeme dovolit být 6x vyloučený. Do soboty pořádně zregenerujeme a budeme stoprocentně připraveni na nové utkání. Díky soupeři za zápas.
60:00 Nejlepšími hráči byli vyhlášeni za Tatran Lukáš Kříž a za Bohemians Jan Malič
60:00 střely ve třetí třetině Bohemians 8 Tatran 6
59:50 Trestné střílení družstva PSN Tatran Střešovice neproměnil #8 Jonáš Kreysa.
59:50 Jonášovi Kreysovi i když šel zodpovědně a na jistotu Kuba Zavřel trestné střílení chytá
59:15 zápas se nám tu opravdu trochu hroutí
59:05 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 8:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #10 Josef Juha (8:5)
58:43 Vyloučen hráč #29 Filip Langer družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za zdržování hry
58:36 Vyloučen hráč #79 Ronald Gašparík družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
58:36 Vyloučen hráč #38 Jan Malič družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost
58:32 Tatran hraje bez gólman
58:25 Timeout PSN Tatran Střešovice
58:02 Tatran v plném počtu
56:02 Vyloučen hráč #29 Filip Langer družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za držení
54:34 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #15 Lukáš Netrefa, asistoval #7 Patrik Šebek (7:5)
54:34 Netrefa se Šebkem dostávají domácí zas o kousek
54:00 6 minut do konce třetí části a na obou stranách je znát únava
53:14 Pěkný pokus Michala Vojtíška a následný pěkný obranný zákrok Ondřeje Sádla
46:45 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #99 Dominik Šimáně bez asistence (6:5)
46:45 nádherná oplatka za faul a Bohemians opět vedou
45:52 Jonáš Kreysa se vyřítil ze střídačky a rovnou hurá na Zavřelovu bránu , Jakub Zavřel vyráží jeho střelu nohou
44:34 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #79 Ronald Gašparík (5:5)
44:34 a máme tu opětovné srovnání stavu
43:50 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #88 Matěj Šebek bez asistence (5:4)
43:05 Tatran snižuje stav zápasu
42:10 pokus domácích blokuje Dalibor Švéda
40:55 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #21 Jakub Buršík (5:3)
40:55 domácí tým využívá přesilovku
40:29 Tatran kontroluje zatím své oslabení
40:01 třetí část zahájena
40:00 střely ve druhé části Bohemians 10 Tatran 8
39:21 Vyloučen hráč #79 Ronald Gašparík družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:21 několikrát atakoval Gašparik Formana až rozhodčím došla trpělivost
38:41 Juhova střela jen těsně míjí bránu
38:02 Matěj Pěnička teď pěkným čistým zákrokem odebral Tatranu míček
37:08 Vyloučen hráč #29 Filip Langer družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
31:34 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #13 Michal Vojtíšek, asistoval #41 Matěj Pěnička (4:3)
30:44 Fili Langer zbavil míčku Matěje Pěničku na středu a dostal se do úniku, využít ho však nedokázal
29:52 Tatran v plném počtu
29:43 Tatran vyhazuje přes celé hřiště
28:52 Formanova střela sražena za mantinel
28:29 Kreysa obral Pěničku o míček , ale do úniku se nedostal
28:02 Domácí mají příležitost další přesilové hry
27:51 Vyloučen hráč #27 Tomáš Navrátil družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
26:59 někteří hráči mají zvučná jména , ale zatím od nich vidíme jen samé fauly a to je asi velká škoda
26:22 Tatran uklízí míček za mantinel domácí rozehrávají
25:20 jsme tu pomalu jak na tenise , hra se přelévá ze strany na stranu velikou rychlostí
24:31 další pokus Tatranu míjí branku domácích
23:43 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #79 Ronald Gašparík, asistoval #25 Pavel Sládeček (3:3)
23:43 chyba domácích Tatran trestá
23:36 rozehrávka Tatranu u brány domácích
22:58 pokus Jana Maliče těsně míjí bránu
22:10 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #41 Matěj Pěnička (3:2)
22:10 Tatran v plném počtu , a domácí jdou opět od vedení
21:00 domácím se zatím nedaří usadit se v pásmu Tatranu
20:02 domácí zahajují druhou část přesilovkou
20:01 druhá část zahájena
20:00 Vyloučen hráč #29 Filip Langer družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
20:00 střely na bránu v první části Bohemians 9 Tatran 8
19:22 Pepa Juha se dostal do úniku , stav se nemění
19:00 poslední minutka první třetiny
18:34 Gašparik rozběh akci Tatranu , ale byl atakován
18:00 poslední dvě minuty první části
17:30 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #25 Pavel Sládeček, asistoval #8 Jonáš Kreysa (2:2)
17:30 a máme srovnáno
16:35 Filip Forman zkusil prostřelit dav před bránou
16:27 domácí v plném počtu
16:00 domácí se osvobozují a zkoušejí útok na bránu
15:25 Tatranu se podařilo zaujmout místo v pásmu domácích
14:25 Vyloučen hráč #41 Matěj Pěnička družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování florbalky
14:25 zbytečný faul Matěje Pěničky
14:03 Filip Forman atakován , domácí budou rozehrávat od své brány
13:10 Jonáš Kreysa zalehl míček před Zavřelovou bránou
11:51 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #87 Dalibor Švéda (2:1)
11:51 na podruhé zvolil Švéda přihrávku a vyplatilo se
11:44 Dalibor Švéda se pokusil o snížení stavu
10:29 Jan Malič vybojoval míček přes dva hráče
10:02 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #41 Matěj Pěnička (2:0)
10:02 urputnost domácích se vyplatila
09:51 hra má vysoké tempo , oba týmy se rvou o každý míček
08:41 zákrok u mantinelu na Josefa Juhu , rozehrávat budou domácí
08:17 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #7 Patrik Šebek (1:0)
08:00 domácí kontrolují a hru a snaží se o útok na bránu
07:22 rozehrávka Tatranu na středu hřiště
06:36 Domácí uklidňují hru o akci Tatranu
04:42 Tomáš Pour vyslal dělovku na bránu hostí , obrana pozorná
03:46 Filip Langer nejprve odebral míček na středu hřiště , ale po krocích si od něj domácí berou zpět
03:00 domácí se snaží o založení útoku
02:21 Tatran odebírá míček domácím
01:10 Tatran zahrozil dvěma střelami , obrana domácích pozorná
00:01 utkání máme zahájené
00:00 Dobrý večer , vítáme Vás na prvním finálovém utkání KB ligy juniorů. Boj o titul mezi sebou svedou FbŠ Bohemians DDM Praha 7 a PSN Tatran Střešovice