• 59 58:26
    4:7
    ()

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - PSN Tatran Střešovice 4:7
branky: 13. Lukáš Netrefa, 33. Jakub Buršík, 37. Patrik Šebek, 57. Tomáš Pour - 15. Dalibor Švéda, 17. Ronald Gašparík, 23. Pavel Sládeček, 27. Jonáš Kreysa, 34. Jonáš Kreysa, 59. Zbyšek Piták, 59. Filip Langer; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 220; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 21 - Lukáš Kříž 18; po třetinách: 1:2, 2:3, 1:2
60:00 komentář trenéra domácích Tomáše Folaufa: Dnes jsme, bohužel, prohráli v hlavách. Soupeři gratulujeme k vítězství. Příště budeme lepší. Děkujeme velmi našim divákům, kteří nás povzbuzovali až do konce. Díky!
60:00 Komentář trenéra Tatranu Jakuba Menharta: Dnes to byla v první polovině zápasu hodně taktická bitva. Naštěstí jsme v nejdůležitějších chvílích vždy dokázali Bohemce odskočit. Máme před sebou ještě hodně těžký úkol a uděláme pro jeho splnění maximum. Děkuji soupeřům za zápas.
60:00 Nejlepšími hráči byli vyhlášeni za domácí Jakub Zavřel a za Tatran Jonáš Kreysa
60:00 střely na bránu ve třetí třetině Bohemians 8 Tatran 12
59:00 se Bohemians opravdu nevede, vypadá to , že se již smířili s dnešní prohrou a snad zabojují v dalším zápase
58:26 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:7
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Filip Langer bez asistence (4:7)
58:26 te´d to spíše vypadalo , že domácí nevědi , že hrají bez gólmana ,
58:17 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Zbyšek Piták bez asistence (4:6)
58:00 dvě minuty do konce třetí třetiny
56:47 v hledišti se nám probudili i tatranští diváci
56:19 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #81 Filip Forman (4:5)
56:11 Tomáš Pour si poradil s Kreysovým pokusem o únik
55:00 5 minut do konce třetí části
54:20 Bohemians v plném počtu
53:15 Lukáš Netrefa se dokázal protlačit přes dva hráče ve vlastním oslabení , střela byla zblokována
52:17 Vyloučen hráč #33 Kryštof Lehečka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
51:30 ještě 8 a půl minuty nám zbývá hry ve třetí třetině
50:12 Kreysa obral Šebka o míček , Patrik Šebek svou chybu napravuje
49:44 Vyloučen hráč #87 Dalibor Švéda družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
49:44 zbytečný faul Švédy na Šebka
47:40 Filip Horák dobře zpracoval přihrávku Netrefy , ale stav se nemění
47:22 Trestné střílení družstva PSN Tatran Střešovice neproměnil #29 Filip Langer.
47:22 Ani Filipu Langrovi se nepodařilo proměnit svůj nájezd
46:59 Maličovu střelu se nepodařilo nikomu ztečovat
46:15 Zavřel přežil závar u své brány
44:48 Kreysa má obrovskou výhodu dlouhých rukou i nohou, a dokáže toho náležitě využít
43:58 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 neproměnil #10 Josef Juha.
38:15 Kreysa míří vysoko nad
38:05 Vyloučen hráč #13 Michal Vojtíšek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za držení
38:05 přísné potrestání Michala Vojtíška
36:07 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #81 Filip Forman (3:5)
36:07 tatranský Šebek si na trestné moc neposeděl , ale potrestání jeho počínání bylo zasloužené
35:56 Vyloučen hráč #88 Matěj Šebek družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
35:00 Bohemians si dnes snad vybírá všechnu smůlu světa nevychází jí zatím vůbec nic
33:44 Piták zasahuje pouze spoluhráče
33:35 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa bez asistence (2:5)
32:22 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #13 Michal Vojtíšek (2:4)
32:22 Vojtíškova střela vyražena , ale důraz Buršíka přináší snížení
31:30 Netrefa zblokoval střelu Sádla a zavřel tak mohl v klidu uklidnit na chvíli hru
29:50 Tatran kontroluje hru na své polovině
28:46 Lehečka teď dobře zabojoval proti dvou hráčům
28:06 domácí by se měli uklidnit a začít myslet na hru a ne na skóre, času je ještě dost
26:51 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #29 Filip Langer (1:4)
22:16 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #25 Pavel Sládeček, asistoval #29 Filip Langer (1:3)
21:48 Tatran v plném počtu
21:05 Tatran zahrozil ve vlastním oslabení
20:01 úvodní bule Juha - Švéda , vyhrál Juha a domácí pokračují v přesilovce
20:00 střely na bránu v první třetině Bohemians 6 Tatran 7
19:57 Bohemka v šesti
19:46 Vyloučen hráč #25 Pavel Sládeček družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hra rukou
19:41 Gašparikova střela zblokována
19:18 Sládeček rozehrává ve svém pásmu
19:00 minuta do konce první části
17:45 Sládeček ani Kreysa neobrali domácí o míček
16:55 Dalibor Švéda obral o míček Kubu Buršíka a míří do vlastního pásma
16:17 trest Páti Šebak se domácím tedy dost nevyplatil , bude muset teď hodně zabrat
16:13 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #79 Ronald Gašparík, asistoval #8 Jonáš Kreysa (1:2)
16:13 Tatran využívá svou přesilovku
15:00 5 minut do konce první části
14:41 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #87 Dalibor Švéda, asistoval #10 Zbyšek Piták (1:1)
14:41 Tatran srovnová při hře 4 na 4
14:35 Vyloučen hráč #7 Patrik Šebek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování florbalky
14:35 Patrik Šebek si odsedí trest stejný jako Navrátil
14:15 Filip Forman zkusil pozornost obrany Tatranu
13:36 Vyloučen hráč #27 Tomáš Navrátil družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
13:36 Bohemians si zahraje první přesilovku
12:31 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #15 Lukáš Netrefa, asistoval #21 Jakub Buršík (1:0)
12:31 Domácí Lukášem Netrefou po přihrávce Kuby Buršíka otevírají skóre zápasu
12:13 potyčku mezi Šimáně a Šebkem rozhodčí zvládli
11:15 Kousavou střelu Pěničky , Kříž se štěstím zachycuje nohou
09:50 Kuba Buršík s pokusil o vstřelení branky , ale i jeho střela jde mimo hřiště
09:10 Piták vyslal střelu ze středu hřiště , Zavřel připraven a ve stoje chytá
08:21 Piták zahnán Pěničkou do vlastního pásma
07:30 Dominik Šimáně předvedl salto po srážce s tatranským hráčem
06:53 Sádlo nepršel přes Otcovského
06:00 Patrik Šebek obrán o míček na středu hřiště , Tatran zklidňuje hru
05:32 Střela Tomáše Poura mířila příliš vysoko
04:55 Langer prošel do středu mezi hráče domácích , Forman ho však míčku zbavuje
00:01 úvodní třetinu máme zahájenou
00:00 Dobrý večer vítáme Vás u třetího finálového zápasů KB ligy juniorů mezi FbŠ Bohemians DDM Praha 7 a PSN Tatran Střešovice . Stav série je srovnaný na 1:1. . Přejeme hezký večer a super podívanou.