44
  • 44 43:28
    Draci

FBC Draci Říčany bílí - TJ Sokol Královské Vinohrady 3:4
branky: 32. David Tománek, 33. Vojtěch Kepka, 40. David Tománek - 5. Vojtěch Doucha, 21. Martin Šolaja, 42. Jan Pinkas, 43. Jan Pinkas; rozhodčí: Lukáš Weissgráb - David Hejzlar; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 60; zásahy brankářů: František Lerch ? - Matyáš Lorenc ?; po třetinách: 0:1, 0:1, 3:2
43:28 Timeout FBC Draci Říčany bílí
42:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Jan Pinkas, asistoval #76 Matěj Roman Šaroch (3:4)
41:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Jan Pinkas, asistoval #9 Marek Paštika (3:3)
39:15 GÓL FBC Draci Říčany bílí! 3:2
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil #49 David Tománek, asistoval #13 František Lerch (3:2)
32:43 GÓL FBC Draci Říčany bílí! 2:2
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil #16 Vojtěch Kepka, asistoval #11 Ondřej Kubeš (2:2)
31:14 GÓL FBC Draci Říčany bílí! 1:2
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil #49 David Tománek, asistoval #5 Vítězslav Špok (1:2)
31:11 Vyloučen hráč #20 Lukáš Konečný družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za vražení zády
29:14 Vyloučen hráč #26 Jan Pinkas družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
27:10 Vyloučen hráč #49 David Tománek družstva FBC Draci Říčany bílí na 2 minuty za vražení zády
26:52 Vyloučen hráč #20 Lukáš Konečný družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
20:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Martin Šolaja, asistoval #76 Matěj Roman Šaroch (0:2)
14:54 Vyloučen hráč #25 Michal Strieženec družstva FBC Draci Říčany bílí na 2 minuty za hra na zemi
04:21 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #93 Vojtěch Doucha, asistoval #92 Tadeáš Doucha (0:1)