• 60 59:57
    3:4
    (Jakůbek)

Bulldogs Brno - FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:4
branky: 22. Adam Konečný, 50. Aleš Jakůbek, 60. Adam Konečný - 25. Luděk Ondráček, 35. Dominik Dvořák, 43. Matěj Hronek, 48. Matěj Hronek; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 489; zásahy brankářů: Filip Kuhn 25 - Filip Kejík 15; po třetinách: 0:0, 1:2, 2:2
60:00 Komentář trenéra domácích Davida Kyzlinka: Stav je zatím jen 2:0. Nikdo nikam nepostoupil a nikdo nikam nesestoupil.
60:00 komentář trenéra hostí: Dneska moc pěkný utkání. Dopředu jsme byli lepší než včera, dozadu to bylo obstojný. Občas chtít dát víc gól než nahrát. Kluci za dnešek zaslouží pochvalu a naši fanoušci taktéž. Soupeři díky za zápas
60:00 Střely celkem: Bulldogs Brno vs. FBŠ Hummel Hattrick Brno 18:29.
60:00 Střely ve třetí třetině: Bulldogs Brno vs. FBŠ Hummel Hattrick Brno 8:12.
59:59 Zápas opět končí radostí hostů.
59:57 GÓL Bulldogs Brno! 3:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Adam Konečný, asistoval #97 Aleš Jakůbek (3:4)
59:07 Hattrick opět míjí prázdnou bránu, Buldoci nejsou úspěšnější.
57:55 A už zase power-play.
57:40 Teď se Kuhn musel rychle vrátit do kasy, Hattrick u míčku.
57:33 A domácí tým pokračuje ve hře v šesti.
55:57 Hattrick míjí prázdnou bránu.
54:58 Bulldogs opět v šesti.
54:54 Timeout Bulldogs Brno
53:55 Hra se opět zrychluje, domácí tým zvyšuje tlak, jedna střela za druhou.
52:22 Gólman hostů teď v ohrožení, leží na zemi, ale zranění asi nebude vážné. Hra pokračuje.
50:46 A teď Kejíkovi zazvonila tyčka! Gól byl blízko.
49:55 GÓL Bulldogs Brno! 2:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #97 Aleš Jakůbek, asistoval #12 Martin Grlický (2:4)
49:11 Ondráček střílí od pravého mantinelu, Kuhn je připraven.
47:04 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #70 Matěj Hronek, asistoval #13 David Coufal (1:4)
46:26 Souboje na středu hřiště začínají být na hraně.
46:01 Rozhodčí vrací rozehrávku Buldokům,
42:57 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #70 Matěj Hronek, asistoval #8 Lukáš Jalový (1:3)
42:57 Jalový opět vyškolil obranu Buldoků a nachystal krásnou šanci pro Hronka, který jen poslal míček za záda domácího gólmana.
41:50 Rozehrávka Hattricku vypadá velmi nebezpečně, Kuhn zasahuje s jistotou.
40:54 Lorenc vybojoval míček na půlce a střílí na Kejíka.
40:00 Střely v druhé třetině: Bulldogs Brno vs. FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:8
39:57 Finský útočník ještě střílí, ale jeho střela letí mimo bránu.
39:35 Buldoci na konci třetiny ještě presují, ale Hattrick má míček pod kontrolou.
38:57 Trestné střílení družstva Bulldogs Brno neproměnil #66 Adam Konečný.
38:57 Konečný byl faulován před soupeřovou bránou, trestné střílení ale neproměňuje.
37:20 Vojtíšek vysílá střelu na bránu Hattricku, ta míří vysoko nad ní.
35:39 Domácí brána se ocitla mimo vyznačené území a rozhodčí raději přerušují hru.
35:05 Utkání sleduje 489 diváků! Děkujeme
34:52 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #25 Dominik Dvořák, asistoval #45 David Sládeček (1:2)
33:57 Hronek se snaží ošálit Kuhna kličkou, bránu však netrefuje.
32:27 Sládeček pálí jednu ze svých střel přímo na Kuhna, ten je však ve střehu.
31:56 A teď už má opět Kejík spoustu práce před svojí bránou
31:39 Jalový ztrácí hůl a hra je přerušena.
30:20 Hra je plná drobných faulů a rozhodčí se nezastaví.
28:45 Jaakkonen našel přihrávkou Jakůbka, střela však opět blokována.
27:55 Mráz v šanci před kasou hostů, neúspěšně však.
26:02 Nepřesná rozehrávka Buldoků vyústila v útok Hattricku.
24:35 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #36 Luděk Ondráček, asistoval #45 David Sládeček (1:1)
23:29 Ondráček je již po faulu Pešáka v pořádku a opakovaně zkouší pozornost Kuhna.
22:43 Vyloučen hráč #21 Michal Pešák družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
21:47 A máme tu první gól! Nepřehlednou situaci před Kejíkem využil Konečný.
21:46 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Adam Konečný, asistoval #12 Martin Grlický (1:0)
20:30 Vstup do druhé třetiny je opatrnější. Stav stále 0:0.
20:00 Střely v první třetině: Bulldogs Brno vs. FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:9
19:45 Na konci třetiny Hattrick sbírá jednu šanci za druhou.
18:32 Kuhn vyráží balón před sebe a Hattrick se snaží dorážet.
16:45 Teď jasná šance Hattricku, ale Kuhn svoji svatyni hlídá dobře.
15:25 Fajt střílí z otočky, ale trefuje Kejíkovo rameno.
15:05 Bulldogs v pěti a oba týmy střídají.
14:34 Kunh likviduje střelu Hattricku, před bránou domácích je nepřehledno.
13:31 Konečný sám před golmanem hostů, bohužel mu zbyl čas jen na střelu backhandem, a ta míjí bránu.
12:10 Držení míče je teď na straně domácích, Michálek zkouší střelu od levého mantinelu, trefuje Kejíka do břicha.
11:10 A opět Kejík zasahuje.
10:35 Jakůbek pálí od mantinelu, ale Kejík vyráží.
09:30 Máme tu první přesilovku domácích, zatím střely míří mimo bránu.
09:18 Vyloučen hráč #38 Jan Grábl družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře
08:02 Rozehrávka Buldoků v soupeřově rohu končí vyloučením hráče Hattricku. Ale zatím mají rozhodčí jen ruku nahoře. Bulldogs v šesti.
06:13 Jalový opět kličkuje téměř přes celé hřiště. Je zastaven až daleko za půlkou.
05:05 Marek vyzkoušel, jak moc je Kejík ve střehu.
04:20 Buly v rohu vyhrávají domácí a přesouvají míček do útočného pásma.
03:40 A Surkoš opět střílí od půlky, ale jeho střela je blokována obranou hostů.
02:20 Hra je zatím ve vyšším tempu, jak tomu bylo včera.
01:10 Rozehrávka domácích vede ke střele Surkoše od levého mantinelu. Bránu ale míjí.
00:20 Atmosféra je od začátku bouřlivá, první střelu zkouší Coufal, ale Kuhn je připraven.
00:01 A máme tu začátek zápasu, první buly vyhrává tým hostí.
00:00 Vítáme Vás opět z MSH Vodova, kde pokračuje derby mezi domácími Bulldogs Brno a hosty FBŠ Hummel Hattrick Brno. Stav série je zatím 0:1. Uvidíme, co přinese dnešní zápas.