60
  • 60 59:29
    2

Z.F.K. AQM Petrovice - ASK Orka Čelákovice 8:4
branky: 3. Dominik Chvastek, 5. Tomáš Daniš, 24. Dominik Chvastek, 25. Petr Skácel, 40. Marcel Jakubec, 44. Tomáš Daniš, 52. Petr Horák, 53. Dominik Chvastek - 3. Ondřej Špalek, 17. Michal Zeman, 19. Jakub Doutnáč, 54. Tomáš Beran; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Martin Janík 18, Roman Ciompa 1 - Vojtěch Nockin 19; po třetinách: 2:3, 3:0, 3:1
60:00 Komentář trenéra hostů Šimona Zmátla: V utkání rozhodlo naše neproměňování šancí a velké množství nevynucených chyb, kdy jsme soupeři nabídli velké šance, které proměnil. Soupeř vede 1:0 a zítra nás čeká další vyrovnané utkání. Doufáme, že do Prahy přivezeme co nejlepší výsledek. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář trenéra domácích Martina Vlčka: První třetina připomínala spíše velikonoční přátelák. Druhá část byla z naší strany lepší a vypracovali jsme si zde rozhodující náskok. Zbytek utkání příliš krásy nenabídl. Máme první bod, potřebujeme ještě dva. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Počet střel na branku ve třetí třetině: Petrovice 9, Čelákovice 7.
59:29 Vyloučen hráč #9 Ondřej Špalek družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za držení
56:45 Ve třetí třetině konečně domácí trochu zpřesnili hru a celkem se vyhýbají zbytečným ztrátám.
54:51 Kramelova střela mířila spíše na boční síťku, ale Janík raději vyrazil rukou míček bezpečně mimo.
53:53 GÓL ASK Orka Čelákovice! 8:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #88 Tomáš Beran, asistoval #72 Vojtěch Strnad (8:4)
53:53 Beran si naběhl před Janíka z druhé vlny a překonává z dorážky Janíka.
52:30 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 8:3
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek, asistoval #90 Radim Ivan (8:3)
52:30 Ivan zpoza branky prostrčil míček na Chvastka před bránu a ten prostřelil Nockina.
51:52 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 7:3
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #88 Tomáš Daniš (7:3)
51:52 Daniš na mantinelu zachoval chladnou hlavu, našel cestičku pro křižnou přihrávku na Horáka a ten prostřelil přesouvajícího se Nockina.
49:50 Tyč zazvonila po střele Horáka, Daniš chtěl sice dorážet, ale míček už měl v moci Nockin.
48:15 Hosté dost aktivně napadají domácí rozehrávku.
47:27 Teď Daniš opět míjí ve vlyožené šanci.
46:50 Domácí se dostali pod tlak v rozehrávce, ale situaci nakonec zvládli.
45:57 Domácí hrají v plném počtu.
45:22 Střelu Petra Němečka od poloviny Janík zachytil pod nohou.
44:49 Teď Čáp mimo a u míčku domácí.
44:34 Míček skončil u Čápa číhajícího před Janíkem. Ten míček cyhtil a Čáp ho fauloval.
43:57 Vyloučen hráč #90 Radim Ivan družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání
43:57 Na druhé straně vyloučen Ivan a hosté mají přesilovku.
43:28 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 6:3
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #88 Tomáš Daniš, asistoval #87 Petr Skácel (6:3)
43:28 Využívají ji, Skácel od velkého brnakoviště našel křižnou přihrávkou Daniše na druhé straně a ten prolomil svou dnešní smůlu a proměňuje.
43:00 Signalizována výhoda pro domácí, ti jsouu v 6.
42:04 Chvastkovu střleu z otočky tečoval mimo Zadák.
40:53 Taková šance se neodmítá, Špalek může být hodně zklamaný, že neproměnil.
40:00 Počet střel na branku v druhé třetině: Petrovice 10, Čelákovice 6.
39:33 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 5:3
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #12 Marcel Jakubec, asistoval #71 Petr Kašpar (5:3)
39:33 Trošku se štestíčkem, ale přece jen, i přes prostesty hostů, domácí zvyšují na rzodíl dvou branek.
39:10 Daniš dnes nehraje špatně, ale v klíčových chvílích se mu nedaří a opět míjí míček ve vyložené šanci.
38:24 Chvastek s Michalíkem pěkně kombinovali, ale s backhendovou střelou Michalíka si Nockin bez problémů poradil.
36:11 Domácí si zbytečně zatápějí ztrátami míčku na středu hřiště.
35:21 Oba týmy jsou v 5.
33:21 Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost
33:21 Vyloučen hráč #90 Radim Ivan družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:21 Týmy si proti sobě zahrají ve 4.
32:39 Strnad nejdříve netrefil míček při odkryté brance, kam ho stačilo doťukonut a poté mířil z další šance mimo.
30:30 Chvastek se dostal do úniku po přihrávce od Ivana, trefuje spojnici branky.
29:47 Jakubcovu střelu blokuje Sedlák.
27:53 Michalík teď Skácela po přihrávce Chvastka nenapodobil a míjí.
27:00 Daniš trefuje boční síťku.
25:54 Kubíkovu střelu do odkryté branky zblokoval skvěle Michalík.
25:01 Trestné střílení družstva ASK Orka Čelákovice neproměnil #17 Jakub Čáp.
25:01 Střídání brankáře. Nový brankář #74 Roman Ciompa družstva Z.F.K. AQM Petrovice
25:01 Na nájezd se do branky domácích postavil Ciompa a Čápa vychytal.
25:01 Pojede ho Čáp.
25:01 Uvidíme nájezd po faulu Kašpara.
24:40 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 4:3
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #87 Petr Skácel, asistoval #18 Dominik Chvastek (4:3)
24:40 Chvastek si sice s míčkem počínal jak s horkým bramborem, ale dokázal ho prohodit na Skácela, který ze vzduchu propálil Nockina. Domácí opět ve vedení.
23:39 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 3:3
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek bez asistence (3:3)
23:39 Po ztrátě míčku na polovině hostů ho zpět vybojoval Chvastek a z individuální akce srovnává.
22:57 Doutnáč mimo.
21:02 Střelu Ivana po volném úderu Nockin vyráží ramenem
20:00 Počet střel na branku v první třetině: Petrovice 8, Čelákovice 10.
18:04 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč bez asistence (2:3)
18:04 Vedení zpátky na stranu hostů vrací Doutnáč, který využil ztráty Mrkvy na polovině a v úniku překonal Janíka.
16:18 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #12 Michal Zeman, asistoval #85 Petr Němeček (2:2)
16:18 Srovnává dobíhající Zeman, který překonal sedícího Janíka střelou nestřelou, každopádně míček přes Janíka zaplachtil do branky.
15:18 Kramelovu pěknou střelu Janík vyráží.
13:20 Volný úder z hrnice domácího brankoviště po malé domů.
11:59 Janík vyslal výhozem Kašpara do úniku, ale ten už byl blízko Nockina a nadzvedl míček jen do jeho náruče.
09:44 Na druhé straně nevyužívá šanci osamocený Novotný a míjí.
09:26 I střelu Ivana Nockin vyráží a vzápětí míček chytá.
08:23 Stejně tak střleu Daniše z úhlu.
07:49 Tvrdou střelu Kašpara Nockin vyráží.
05:27 Chyba Gabzdyla na polovině, naštěstí pro domácí Kubík situaci nevyužil a vystřelil mimo.
04:16 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 2:1
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #88 Tomáš Daniš, asistoval #71 Petr Kašpar (2:1)
04:16 Z protiútoku se domácí dostávají do vedení, Daniš dostal před brankou přihrávku od Kašpara a překonal Nockina.
03:56 Špalek je při chuti, teď mu sice míček nejdříve sjel, ale pak vystřelil na druhý pokus, blokoval Mrkva.
02:41 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 1:1
02:41 Rychlá odpověď domácí z hole Chvastka.
02:15 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #85 Petr Němeček (0:1)
02:15 Špalek otevírá skóre zápasu.
01:11 Chvastkova střela po krosu od SKácela zblokována mimo.
00:37 Na míčku poprvé v zápase domácí.
00:28 Střelu Špalka blokuje Daniš
00:03 Úvodní buly pro hosty.