• 65 64:55
    6:7
    (Kašpar)

ASK Orka Čelákovice - Z.F.K. AQM Petrovice 6:7p
branky: 27. Jakub Čáp, 29. Vojtěch Strnad, 33. Václav Kramel, 37. David Novotný, 55. Jakub Čáp, 57. Jakub Doutnáč - 17. Adam Zbořil, 25. Dominik Chvastek, 30. Marcel Jakubec, 40. Marcel Jakubec, 42. Lukáš Hrubý, 52. Radim Ivan, 65. Dominik Chvastek; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:1; využití: 1:3; diváků: 31; zásahy brankářů: Lukáš Pezl 15, Vojtěch Nockin 1 - Martin Janík 21; po třetinách: 0:1, 4:3, 2:2, 0:1
70:00 Vyjádření trenéra domácích: Dnes jsme selhávali v proměňování vyložených šancí. Nemyslím, že dnes vyhrál lepší tým. Letos jsme si to vyzkoušeli nanečisto, příští rok se pokusíme o postup na plno. Klukům děkuji za sezonu.
70:00 Vyjádření trenéra hostů: Konečně je za námi letošní dlouhá sezona, ligu jsme naštěstí udrželi, ale pro příští rok je potřeba udělat hodně práce. Děkujeme soupeřům, rozhodčím a divákům.
70:00 Ukončení prodloužení
64:55 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 6:7
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek, asistoval #71 Petr Kašpar (6:7)
62:15 Čáp proletěl až k brankovišti, kde byl faulován. Z následné standardní situace Orka těsně neproměnila.
60:01 Desetiminutové prodloužení začíná, na míči Orka.
60:00 Střely: Domácí 8 Hosté: 5
59:59 Orka ubránila poslední trestný úder základní hrací části.
57:44 Orka v tlaku.
56:12 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:6
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #85 Petr Němeček (6:6)
55:05 Vyloučen hráč #10 Adam Zbořil družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za bránění ve hře
54:30 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:6
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #30 Jan Sedlák (5:6)
51:29 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 4:6
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #90 Radim Ivan, asistoval #87 Petr Skácel (4:6)
51:01 Vyloučen hráč #66 David Novotný družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
46:22 Doutnáč svým napadáním vytlačil Skácela až za branku.
45:22 Orce se rozskákal balonek a měla problém rozehrát.
43:38 Krásná střela Michala Němečka, ale Janík chytá.
42:33 Čáp a Strnad neproměnili brejk.
41:59 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 4:5
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #2 Lukáš Hrubý, asistoval #90 Radim Ivan (4:5)
40:00 Střely: Domácí 11 Hosté: 6
39:56 Trestné střílení družstva Z.F.K. AQM Petrovice neproměnil #2 Lukáš Hrubý.
39:56 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Vojtěch Nockin družstva ASK Orka Čelákovice
39:56 Petrovice pojedou trestné střílení.
39:03 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 4:4
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #12 Marcel Jakubec, asistoval #87 Petr Skácel (4:4)
37:33 Pezl fenomenálně vystihl trestný úder Petrovic.
36:34 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #66 David Novotný, asistoval #89 Václav Kramel (4:3)
35:11 Hra se přelévá ze strany na stranu, nikdo nemá míč dlouho.
32:34 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #27 Michal Kubík (3:3)
32:34 Venda Kramel vymetá šibenici.
30:06 Strnad chyboval v rozehrávce, ale Pezl podržel svůj tým.
29:26 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 2:3
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #12 Marcel Jakubec, asistoval #2 Lukáš Hrubý (2:3)
28:55 Zbořil zachytil přihrávku na Špalka před odkrytou brankou.
28:02 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #72 Vojtěch Strnad, asistoval #17 Jakub Čáp (2:2)
27:26 Zadák na půlce hřiště natáhl ke střele a hosté měli strach.
26:33 Skvělá střela Michala Němečka, ale Janík chytá.
26:01 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #72 Vojtěch Strnad (1:2)
24:26 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 0:2
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek, asistoval #87 Petr Skácel (0:2)
24:26 Chvastek tečoval před Pezlem a ten je bez šance.
23:22 Petr Němeček ve velké šanci, ale míč mu přeskočil hůl.
22:22 Čápovu střelu Mrkva zablokoval.
21:26 Doutnáč blokuje křižnou přihrávku Petrovic.
20:08 Rozhodčí ruší dvouminutový trest pro Orku.
20:00 Střely: Domácí 6 Hosté: 10
18:44 Doutnáč prošel přes čtyři hráče, ale branku nevstřelil.
18:22 Formace s bratry Němečky ve velkém tlaku, který gólem nekončí.
17:26 Zeman našel Špalka, ten minul.
16:43 Gábzdyl trefuje tyč.
16:26 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 0:1
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #10 Adam Zbořil, asistoval #87 Petr Skácel (0:1)
16:08 Vyloučen hráč #9 Ondřej Špalek družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
14:27 Jakubec střílí, Pezl chytá.
13:38 Ivan trefuje pouze boční síť branky domácích.
10:44 Doutnáč potáhl a nadělal Janíkovi problémy.
10:06 Výborný zákrok Pezla.
09:00 Petrovice vysoko napadají, Orka zatím zvládá s problémy.
07:55 Chvastek vystihl rozehrávku domácích, ale ke střele se nedostal.
05:44 Hosté po standardní šanci v šanci, ale domácí blokují.
05:33 Čáp neproměňuje stoprocentní šanci.
05:00 Kramel dobře skrytou střelou ohrozil svatyni hostů.
03:33 Jakob v šanci u mantinelu, ale Janík chytá.
03:11 Strnad láme hůl a bere za vděk Jarešovou.
00:11 Hostující tým vstupuje do utkání tvrdou hrou a Michal Němeček končí na zemi.