• 33 32:42
    2
    Miroslav HOLENKA

FBŠ Hattrick Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B 1:3
branky: 7. Tomáš Pavelka - 14. Ondřej Miklas, 17. Tomáš Matlenga, 20. Tomáš Svoboda; rozhodčí: Pavel Hála - Radek Vybíhal; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Michal Jansa ? - Milan Bučko ?; po třetinách: 1:0, 0:3, 0:0
36:00 Vyjádření vedoucího Vítkovic, Ondřeje Miklase: Tak jako jsme v semifinále ztratili zápas ve druhé třetině, tak teď jsme ve druhé třetině třemi neskutečnými vinkly zápas strhli na svou stranu. Pomohlo nám, že jsme měli širší kádr než Hattrick, kterému děkujeme za férový zápas.
36:00 Komentář trenéra domácích: Gratulujeme Vítkovicím k třetímu místu, zápas se Střešovicemi nás stál hodně sil a ty nám chyběli v zápase o bronz.
32:42 Vyloučen hráč #25 Miroslav Holenka družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B na 2 minuty za sekání
19:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil #11 Tomáš Svoboda, asistoval #7 Martin Svoboda (1:3)
16:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil #5 Tomáš Matlenga, asistoval #25 Miroslav Holenka (1:2)
13:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil #14 Ondřej Miklas, asistoval #5 Tomáš Matlenga (1:1)
06:37 GÓL FBŠ Hattrick Brno! 1:0
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #99 Tomáš Pavelka, asistoval #19 Petr Komoň (1:0)