4:2
    Markéta ŽBÁNKOVÁ
    (Želízková)

Výběr PH+SČ WU17 - Výběr KV+PL WU17 4:2
branky: 1. Lucie Želízková, 3. Mariana Býčková, 17. Kateřina Fousová, 30. Markéta Žbánková - 5. Martina Špetová, 10. Martina Špetová; rozhodčí: Jiří Kroupa - Dominik Pustówka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Anežka Bakočová 3 - Anna Urbanová 13; po třetinách: 2:2, 1:0, 1:0
30:00 Komentář trenéra PHaSČ výběru (Vojáček Michal): Zbytečně inkasované góly ze standartních situací. V průběhu utkání zlepšená rozehrávka a tvorba šancí. Věříme, že se i dále budeme zlepšovat.
30:00 Komentář trenéra KVaPL výběru (Kuncl Jan): Soupeř nás podle očekávání většinu času přehrával a tlačil na naší půlce. Díky solidní obraně jsme se výsledkově drželi ve hře. Může nás mrzet několik neproměněných příležitostí. V závěru ale soupeř potvrdil svojí kvalitu a trpělivou hrou si došel pro výhru.
30:00 Počet střel ve celkem: PHaSČ - 17, KVaPL - 5.
30:00 Počet střel ve 3.třetině: PHaSČ - 3, KVaPL - 0.
30:00 Ukončení 3. části
29:08 GÓL Výběr PH+SČ WU17 ! 4:2
Branku družstva Výběr PH+SČ WU17 vstřelil #38 Markéta Žbánková, asistoval #29 Lucie Želízková (4:2)
27:21 Timeout Výběr KV+PL WU17
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Počet střel v 1.třetině: PHaSČ - 9, KVaPL - 2.
20:00 Ukončení 2. části
16:48 Vyloučen hráč #7 Andrea Žižková družstva Výběr KV+PL WU17 na 2 minuty za sekání
16:02 GÓL Výběr PH+SČ WU17 ! 3:2
Branku družstva Výběr PH+SČ WU17 vstřelil #22 Kateřina Fousová, asistoval #29 Lucie Želízková (3:2)
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Počet střel v 1.třetině: PHaSČ - 5, KVaPL - 3.
10:00 Ukončení 1. části
09:43 GÓL Výběr KV+PL WU17! 2:2
Branku družstva Výběr KV+PL WU17 vstřelil #16 Martina Špetová, asistoval #11 Tetyana Voloshchuk (2:2)
09:43 A máme vyrovnáno, KVaPL kraj se dočkal a vyrovnává na 2:2.
04:59 GÓL Výběr KV+PL WU17! 2:1
Branku družstva Výběr KV+PL WU17 vstřelil #16 Martina Špetová, asistoval #9 Valerie Mídová (2:1)
04:59 Snížení ze strany KVaPL kraje.
02:54 GÓL Výběr PH+SČ WU17 ! 2:0
Branku družstva Výběr PH+SČ WU17 vstřelil #32 Mariana Býčková, asistoval #31 Eliška Trojánková (2:0)
00:27 GÓL Výběr PH+SČ WU17 ! 1:0
Branku družstva Výběr PH+SČ WU17 vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #28 Marie Jirková (1:0)
00:27 Máme tady rychlý gól PHaSČ kraje.