• 44 43:31
    5:17
    (Krýcha)

Vlci SFbK Frýdlant - FBC Bestie Česká Lípa C 5:17
branky: 13. Lukáš Goldberg, 38. Cong Roman Duong Ba, 40. Jakub Štrbák, 44. Jan Piroch, 44. Jakub Štrbák - 2. Martin Vašák, 2. Ondřej Veber, 16. Martin Vašák, 17. Jakub Říha, 18. Karel Veber, 18. Tomáš Jančuk, 22. Matěj Hladík, 26. Martin Vašák, 27. Jakub Říha, 29. Ondřej Veber, 31. Ondřej Veber, 34. Ondřej Veber, 35. Tomáš Jančuk, 37. Matěj Hladík, 41. Karel Veber, 43. Tomáš Jančuk, 43. Karel Veber; rozhodčí: David Bezucha - Lukáš Pekárek; vyloučení: 2 + Antonín Nosek + 5:0 + Ondřej Veber TT + 5; využití: 0:2; diváků: 10; zásahy brankářů: Stanislav Smižík 28 - Martin Salavec 29; po třetinách: 1:2, 0:8, 4:7
43:31 GÓL Vlci SFbK Frýdlant! 5:17
Branku družstva Vlci SFbK Frýdlant vstřelil #14 Jakub Štrbák, asistoval #11 Jakub Krýcha (5:17)
43:23 GÓL Vlci SFbK Frýdlant! 4:17
Branku družstva Vlci SFbK Frýdlant vstřelil #94 Jan Piroch z trestného střílení (4:17)
42:57 GÓL FBC Bestie Česká Lípa C! 3:17
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil #18 Karel Veber, asistoval #40 Martin Salavec (3:17)
42:05 GÓL FBC Bestie Česká Lípa C! 3:16
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil #6 Tomáš Jančuk, asistoval #2 Aleš Rydlo (3:16)
40:08 GÓL FBC Bestie Česká Lípa C! 3:15
39:08 GÓL Vlci SFbK Frýdlant! 3:14
Branku družstva Vlci SFbK Frýdlant vstřelil #14 Jakub Štrbák, asistoval #44 Vojtěch Dedecius (3:14)
38:13 Vyloučen hráč #9 Antonín Nosek družstva Vlci SFbK Frýdlant na 5 minuty za hrubost
38:13 Vyloučen hráč #9 Antonín Nosek družstva Vlci SFbK Frýdlant do konce utkání
38:13 Vyloučen hráč #20 Ondřej Veber družstva FBC Bestie Česká Lípa C na 5 minuty za hrubost
38:13 Vyloučen hráč #20 Ondřej Veber družstva FBC Bestie Česká Lípa C do konce utkání - technický trest
37:22 GÓL Vlci SFbK Frýdlant! 2:14
Branku družstva Vlci SFbK Frýdlant vstřelil #16 Cong Roman Duong Ba, asistoval #13 Ondřej Piroch (2:14)
36:12 GÓL FBC Bestie Česká Lípa C! 1:14
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil #77 Matěj Hladík, asistoval #10 Martin Vašák (1:14)
35:50 Vyloučen hráč #14 Jakub Štrbák družstva Vlci SFbK Frýdlant na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:54 GÓL FBC Bestie Česká Lípa C! 1:13
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil #6 Tomáš Jančuk, asistoval #20 Ondřej Veber (1:13)
33:08 GÓL FBC Bestie Česká Lípa C! 1:12
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil #20 Ondřej Veber, asistoval #18 Karel Veber (1:12)
30:44 GÓL FBC Bestie Česká Lípa C! 1:11
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil #20 Ondřej Veber bez asistence (1:11)
28:36 GÓL FBC Bestie Česká Lípa C! 1:10
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil #20 Ondřej Veber z trestného střílení (1:10)
26:24 GÓL FBC Bestie Česká Lípa C! 1:9
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil #94 Jakub Říha, asistoval #18 Karel Veber (1:9)
25:54 GÓL FBC Bestie Česká Lípa C! 1:8
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil #10 Martin Vašák, asistoval #6 Tomáš Jančuk (1:8)
21:58 GÓL FBC Bestie Česká Lípa C! 1:7
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil #77 Matěj Hladík, asistoval #87 Marek Šebera (1:7)
20:43 Vyloučen hráč #13 Ondřej Piroch družstva Vlci SFbK Frýdlant na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:20 GÓL FBC Bestie Česká Lípa C! 1:6
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil #6 Tomáš Jančuk, asistoval #10 Martin Vašák (1:6)
17:11 GÓL FBC Bestie Česká Lípa C! 1:5
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil #18 Karel Veber, asistoval #12 Zbyněk Hásek (1:5)
16:59 GÓL FBC Bestie Česká Lípa C! 1:4
15:51 GÓL FBC Bestie Česká Lípa C! 1:3
12:06 GÓL Vlci SFbK Frýdlant! 1:2
Branku družstva Vlci SFbK Frýdlant vstřelil #68 Lukáš Goldberg, asistoval #94 Jan Piroch (1:2)
01:31 GÓL FBC Bestie Česká Lípa C! 0:2
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil #20 Ondřej Veber, asistoval #12 Zbyněk Hásek (0:2)
01:16 GÓL FBC Bestie Česká Lípa C! 0:1
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil #10 Martin Vašák, asistoval #20 Ondřej Veber (0:1)