• 45 44:31
    6:3
    ()

DTJ Trutnov - FBC Dobruška 6:3
branky: 16. Ondřej Vojta, 17. Filip Srna, 24. Jiří Erben, 27. Filip Srna, 44. Jiří Erben, 45. Matyáš Ioanidis - 10. Vojtěch Tobiška, 35. Jakub Hejhal, 37. Vít Holeček; rozhodčí: Martin Trnka - Ondřej Vašátko; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Michal Doubek 20 - Robert König 33; po třetinách: 0:1, 4:0, 2:2
44:52 Maty zavěsil a potvrdil výhru Trutnova.
44:31 GÓL DTJ Trutnov! 6:3
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil #12 Matyáš Ioanidis bez asistence (6:3)
43:19 Timeout DTJ Trutnov
43:19 Zaslechl jsem proslov trutnovského trenéra Tomka Meduny... Byl tak krásný, že jsem se skoro rozbrečel.
43:15 Místní střelec Jířa Erbenů ví kdy má vstřelit gól.
43:14 GÓL DTJ Trutnov! 5:3
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil #8 Jiří Erben, asistoval #7 Martin Kisý (5:3)
42:45 Oba celky velmi tlačí a jdou si pro výhru.
41:31 Timeout FBC Dobruška
41:03 Hra 4 na 4 nám žádné góly nepřinesla, čekal jsem větší drama...
40:28 Hra nabírá na otáčkách. Oba celky jsou v tuto chvíli velmi agresivní.
38:54 Vyloučen hráč #12 Matyáš Ioanidis družstva DTJ Trutnov na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:48 Vyloučen hráč #70 Vojtěch Tobiška družstva FBC Dobruška na 2 minuty za špatné střídání
38:00 Trutnovští jsou mocní mágové, dokáží při jedné střele trefit dvě tyče, ale gól nikde...
37:02 Dobrušce gól zvedl sebevědomí a začali hrát o 200% aktivněji. Asi chtějí vyhrát.
36:33 GÓL FBC Dobruška! 4:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #10 Vít Holeček, asistoval #18 Tomáš Večeřa (4:3)
36:20 Marťas Kysí znovu střílí a je to opět těsná záležitost kolem pravé šibenice.
34:12 Dobruška snižuje střelou z dálky. Trutnov jim to nedaruje a pokračuje v aktivní hře.
34:11 GÓL FBC Dobruška! 4:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #77 Jakub Hejhal, asistoval #18 Tomáš Večeřa (4:2)
30:50 Dobruška se snaží napadat.
26:51 Marťas Kysí poslal schovanou nahrávku před kasu, kde byl připravený Filda Srna a nekompromisně proměnil.
26:50 GÓL DTJ Trutnov! 4:1
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil #10 Filip Srna, asistoval #7 Martin Kisý (4:1)
23:38 Michal 'Myško' Doubek (trutnovský gólman) vytahuje z kapsy jeden zákrok za druhým a drží tak trutnovský tým ve vedení.
23:08 GÓL DTJ Trutnov! 3:1
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil #8 Jiří Erben, asistoval #2 Ondřej Vojta (3:1)
19:21 A tykadla vystrčil i Marťas Kysí, který trefuje spojku.
16:50 Krásná kombinace Trutnova v podání Ondry Vojty a Matyho Ioanidise. Bohužel neskončila gólem.
16:01 GÓL DTJ Trutnov! 2:1
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil #10 Filip Srna, asistoval #5 Tomáš Jakl (2:1)
15:26 Asi se mu u nás na trestné líbí. To jsme rádi :)))
15:25 Vyloučen hráč #17 Adam Jakubský družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
15:03 GÓL DTJ Trutnov! 1:1
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil #2 Ondřej Vojta bez asistence (1:1)
13:17 Trutnovští přesilovku nevyužili...
11:17 Vyloučen hráč #17 Adam Jakubský družstva FBC Dobruška na 2 minuty za bránění ve hře
09:45 GÓL FBC Dobruška! 0:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #70 Vojtěch Tobiška bez asistence (0:1)
09:05 Nečekaná střela od Fildy Srny. Naneštěstí lízla jenom břevno.
06:20 Hra se teď nebezpečně přelévala ze strany na stranu, góly ale nepadají a tak publikum nevypadá moc šťastně.
03:50 'Haufi' vyslal jedovatou střelu k pravé tyči, gólman Dobrušky ovšem zasáhl nohou.
01:41 Trutnov má zatím výborný nátlak.