• 45 44:24
    2
    Jiří DARDA

1. FBK Rožnov p/R B - FBC Hlučín 7:5
branky: 4. Pavel Barabáš, 6. Petr Krhut, 22. Tomáš Martyčák, 23. Tomáš Čegan, 24. Dalibor Plesník, 30. Pavel Žitník, 39. Dalibor Plesník - 9. Tomáš Teska, 12. Tomáš Daniš, 14. Tomáš Kohút, 25. Petr Raček, 28. Petr Raček; rozhodčí: Ondřej Lepík - Ondřej Sojka; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Jasný ? - Jakub Rataj ?; po třetinách: 2:3, 4:2, 1:0
44:24 Vyloučen hráč #71 Jiří Darda družstva FBC Hlučín na 2 minuty za špatné střídání
44:00 Poslední minuty jsou velmi aktivní na obou stranách, skore se ale zatím nemění.
42:06 Timeout FBC Hlučín
41:47 Hosté začali vyvíjet tlak.
38:05 GÓL 1. FBK Rožnov p/R B! 7:5
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil #26 Dalibor Plesník, asistoval #73 Pavel Barabáš (7:5)
38:05 Akce Barabáš - Plesník končí míčkem v brance soupeře. Domácí jsou tak ve vedení o 2 branky!
36:22 Po přesné nahrávce Páji Barabáše, se Diblík netrefil.
34:22 Brankář domácích Kuba Jasný teď musel několikrát po sobě zakročit, díkybohu úspěšně.
33:20 Rožnov je na míčku více než soupeř.
29:50 GÓL 1. FBK Rožnov p/R B! 6:5
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil #8 Pavel Žitník, asistoval #17 Petr Krhut (6:5)
29:50 V posledních vteřinách druhé třetiny si zahrál Rožnov přesilovku a dokázal se opět dostat do vedení.
29:26 Vyloučen hráč #25 Tomáš Teska družstva FBC Hlučín na 2 minuty za hra na zemi
28:42 Po kličce Barabáše na středu hřiště se ozývá trefená tyčka.
27:05 GÓL FBC Hlučín! 5:5
Branku družstva FBC Hlučín vstřelil #31 Petr Raček bez asistence (5:5)
25:20 Jde vidět, že hráči Barabáš a Žitník jsou v obraně sehraná dvojka nejspíš díky dlouhodobé spolupráci na zápasech A-týmu.
24:36 GÓL FBC Hlučín! 5:4
Branku družstva FBC Hlučín vstřelil #31 Petr Raček, asistoval #44 Martin Myška (5:4)
23:00 GÓL 1. FBK Rožnov p/R B! 5:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil #26 Dalibor Plesník, asistoval #15 Martin Pavlica (5:3)
23:00 Prezident klubu Dalibor Plesník zvyšuje vedení domácích o 2 branky!
22:27 GÓL 1. FBK Rožnov p/R B! 4:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil #21 Tomáš Čegan, asistoval #17 Petr Krhut (4:3)
22:27 Po povedené nahrávce Krhuta střílí branku Čegan a domácí se dostávají do vedení.
21:49 Po krásné kombinaci Martyčáka a Šichtaře Rožnov vyrovnává..
21:42 GÓL 1. FBK Rožnov p/R B! 3:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil #97 Tomáš Martyčák, asistoval #79 Daniel Šichtař (3:3)
19:59 Domácí Rožnov je více na míčku, jsou aktivnější a opět se hraje spíše u soupeřovy brány.
17:05 Většina střel hostů lítá za branku.
13:52 GÓL FBC Hlučín! 2:3
Branku družstva FBC Hlučín vstřelil #11 Tomáš Kohút, asistoval #89 Michal Řezák (2:3)
13:52 Hosté otáčí skoré zásluhou Tomáše Kohúta.
11:47 GÓL FBC Hlučín! 2:2
Branku družstva FBC Hlučín vstřelil #6 Tomáš Daniš, asistoval #56 Filip Gavelek (2:2)
08:03 GÓL FBC Hlučín! 2:1
Branku družstva FBC Hlučín vstřelil #25 Tomáš Teska, asistoval #6 Tomáš Daniš (2:1)
08:03 Domácí nedokázali ubránit zmatek před bránou, a tak hosté snižují na 2:1.
05:55 GÓL 1. FBK Rožnov p/R B! 2:0
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil #17 Petr Krhut, asistoval #12 Miroslav Kasl (2:0)
05:55 Díky povedeným dorážkám před brankou hostí je Rožnov ve vedení o 2 branky.
03:46 GÓL 1. FBK Rožnov p/R B! 1:0
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil #73 Pavel Barabáš, asistoval #26 Dalibor Plesník (1:0)
03:46 Přesnou přihrávkou Plesníka střílí úvodní branku Barabáš.
03:03 Rožnov je stále aktivní, převážně se hraje na polovině hostů.
00:40 První vteřiny utkání patří Rožnovu.