7:5
    Patrik KOLONDER
    (Nytra)

FBC VÁLEC Český Těšín - TJ Stará Ves n/O Vosy 7:5
branky: 1. Jiří Klus, 2. Štěpán Nytra, 8. Štěpán Nytra, 15. Jiří Klus, 29. Jiří Klus, 31. Štěpán Nytra, 45. Patrik Kolonder - 7. Jan Horák, 22. Jiří Ševčík, 23. Petr Rogowski, 28. Petr Rogowski, 33. Jiří Ševčík; rozhodčí: Václav Killar - Tomáš Hruška; vyloučení: 3 + Milan Majak OS:3 + Otto Kubiš OS; využití: 0:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Jakub Jirgl ? - Jan Šprinc ?, Tomáš David ?; po třetinách: 4:1, 1:3, 2:1
44:52 GÓL FBC VÁLEC Český Těšín! 7:5
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil #33 Patrik Kolonder, asistoval #10 Štěpán Nytra (7:5)
44:30 Vosy už zvedali ruce a s pokřikem JO se smutně ohlédli po nególu
43:20 Deratizátorské duo Klus a Nytra na scéně a málem bylo rozhodnuto. Vosy však drží naděje a jdou do hry bez brankáře
42:20 Jančák zabránil gólu Válce, ale bylo to za cenu vyloučení při precizní hře na zemi
42:17 Vyloučen hráč #3 Matěj Jančák družstva TJ Stará Ves n/O Vosy na 2 minuty za hra na zemi
41:14 Timeout Staré vsi prospěl a vrhají se do útoku s až hmatatelnou touhou po vyrovnání
40:30 Málá domůůů vos a také ne. Pěkné sportovní gesto Váleckého útočníka
40:26 Timeout TJ Stará Ves n/O Vosy
39:38 Góóóó.. a ne, Válec dostal míček do sítě soupeře, ale efektní skok váleckého hráče na hlavu brankáře se nedal přehlédnout
38:40 Válec nedokázal přesilovku využít a napětí obou týmů by se dalo krájet
36:28 Vyloučen hráč #5 Otto Kubiš družstva TJ Stará Ves n/O Vosy na 2 minuty za nesportovní chování
36:28 Vyloučen hráč #5 Otto Kubiš družstva TJ Stará Ves n/O Vosy - osobní trest
36:28 Vytříbený komentář Kubiše k rozhodčímu, který bychom museli cenzurovat, neprošel bez trestu
32:14 GÓL TJ Stará Ves n/O Vosy! 6:5
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil #88 Jiří Ševčík, asistoval #5 Otto Kubiš (6:5)
32:14 Krásný přechod vos a Ševčík si urval kontaktní gól pro sebe
30:54 GÓL FBC VÁLEC Český Těšín! 6:4
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil #10 Štěpán Nytra bez asistence (6:4)
30:50 Nytra si urval hattrick i pro sebe pěknou švihačkou na zadní tyč
30:00 Válecký drtikol přidává emoce a nastupuje do třetí třetiny nabuzený, Vosy naopak s klidným výrazem zabijáka a plánem srovnat skóre
28:34 Klus završuje hattrick po pěkné dorážce. Ani tak velký sršeň jako David se neměl šanci natáhntout po odraženém míčku
28:24 GÓL FBC VÁLEC Český Těšín! 5:4
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil #17 Jiří Klus, asistoval #33 Patrik Kolonder (5:4)
27:04 GÓL TJ Stará Ves n/O Vosy! 4:4
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil #8 Petr Rogowski, asistoval #10 Filip Dadok (4:4)
27:04 Hezký sehraná standartka vos a pěkný gól
27:03 Vyloučen hráč #21 Tomáš Kratochvíl družstva TJ Stará Ves n/O Vosy na 2 minuty za nesportovní chování
26:30 Co nemá Válecká obrana, má Jirgl. Pěkné oslabení, pochybná přesilovka
26:00 Válec zatím pěkně brání a nenechává soupeře proniknout pod svoje kola
24:56 Vyloučen hráč #7 Milan Majak družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 2 minuty za nesportovní chování
24:56 Vyloučen hráč #7 Milan Majak družstva FBC VÁLEC Český Těšín - osobní trest
24:56 Vyloučen hráč #7 Milan Majak družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 2 minuty za sekání
24:56 Válec teď bude trpět na lavičce vyloučených
22:59 GÓL TJ Stará Ves n/O Vosy! 4:3
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil #8 Petr Rogowski, asistoval #5 Otto Kubiš (4:3)
22:59 Rogow teď naprášil míček do brány dělovou rychlostí ze vzdálenosti dvou hokejek a nedal golmanovi nejmenší šanci
22:20 Vosácký útočník Kratochvíl teď krásně před bránou vymotal brankáře, bohužel však vymotal i sebe
21:07 GÓL TJ Stará Ves n/O Vosy! 4:2
21:07 Po vlažném začátku přesilovky hezké přenesení hry a pěkný gól Ševčíka. Že by se začaly góly na straně vos rojit?
20:31 První vosí žihadlo v přesilovce vypuštěno, netrefilo však cíl
19:31 Vyloučen hráč #15 Adam Kawulok družstva FBC VÁLEC Český Těšín na 2 minuty za sekání
19:31 Přelety a přeskoky před těšínskou bránou nakonec končí vyloučením Kawuloka
17:00 David opět zacvakl nohy jako nůžky a schoval míček pod sebou. Zatím sebejistý výkon brankářů na obou stranách
16:20 Hezká akce Těšína byla málem zakončena breakem soupeře
15:35 Stejně tak Jirgl na druhé straně
15:20 A David už si připisuje prrvní jistý zákrok
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #83 Tomáš David družstva TJ Stará Ves n/O Vosy
15:00 Tomáš David už se rozcvičuje do druhé části a nastoupí do brány Staré vsi. Dokáže čelit rozjetému útoku Těšína nebo bude převálcován?
14:39 GÓL FBC VÁLEC Český Těšín! 4:1
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil #17 Jiří Klus, asistoval #88 Pavel Karpeta (4:1)
14:29 Klus ukazuje své kvality a vymíchal vosí obranu jak těsto na palačinky
13:10 Temná ruka Jirgla opět na míčku včas
12:45 Pěkný tlak vos, ale opět nic z toho, Jirgl drží válec na silnici k výhře
09:30 Tvrdá hra před časomírou z obou stran i kopy z otočky, možná jsou v řádách diváků nějací manažeři MMA
09:10 Jirgl kráááásně zasahuje proti střele ze 3 metrů a drží válec v pohybu
07:40 Opět krásná hra válce, tentokrát bez gólu, žabka nebyla polapena druhým útočníkem
07:07 GÓL FBC VÁLEC Český Těšín! 3:1
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil #10 Štěpán Nytra, asistoval #9 Ondřej Zwierzyna (3:1)
07:07 Nytra však nechce nechat vosy rozletět a skóruje podruhé
06:45 GÓL TJ Stará Ves n/O Vosy! 2:1
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil #9 Jan Horák bez asistence (2:1)
00:32 GÓL FBC VÁLEC Český Těšín! 1:0
Branku družstva FBC VÁLEC Český Těšín vstřelil #17 Jiří Klus, asistoval #7 Milan Majak (1:0)
00:32 Válec se však rozjíždí docela rychle a jde do vedení
00:25 Válec začíná nezodpovědnou hrou na brankáře