technický trest
  • 45 44:44
    Stará Ves n/O

Fbc Šternberk - TJ Stará Ves n/O Vosy 3:3
branky: 41. Jan Janečko, 42. Adam Kupka, 45. Adam Kupka - 26. Jiří Ševčík, 29. Tomáš Kratochvíl, 35. Pavel Lednický; rozhodčí: Daniel Tichý - Vojtěch Blana; vyloučení: 4 + Jan Janečko 5 + TT:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Ondřej Novák ? - Jan Šprinc ?; po třetinách: 0:0, 0:2, 3:1
44:51 Vyloučen hráč #23 Jan Janečko družstva Fbc Šternberk do konce utkání - technický trest
44:51 Vyloučen hráč #23 Jan Janečko družstva Fbc Šternberk na 5 minuty za nesportovní chování
44:44 Timeout TJ Stará Ves n/O Vosy
44:30 GÓL Fbc Šternberk! 3:3
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #82 Adam Kupka, asistoval #23 Jan Janečko (3:3)
43:02 Timeout Fbc Šternberk
41:21 GÓL Fbc Šternberk! 2:3
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #82 Adam Kupka bez asistence (2:3)
40:29 Vyloučen hráč #94 Vojtěch Přecechtěl družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
40:10 GÓL Fbc Šternberk! 1:3
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #23 Jan Janečko, asistoval #16 Jan Večerka (1:3)
34:57 GÓL TJ Stará Ves n/O Vosy! 0:3
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil #24 Pavel Lednický, asistoval #88 Jiří Ševčík (0:3)
33:29 Vyloučen hráč #15 Martin Prokeš družstva TJ Stará Ves n/O Vosy na 2 minuty za hrubost
33:29 Vyloučen hráč #16 Jan Večerka družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za hrubost
29:02 Vyloučen hráč #11 Jan Sedlář družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání
28:26 GÓL TJ Stará Ves n/O Vosy! 0:2
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil #21 Tomáš Kratochvíl bez asistence (0:2)
25:14 GÓL TJ Stará Ves n/O Vosy! 0:1
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil #88 Jiří Ševčík, asistoval #21 Tomáš Kratochvíl (0:1)
08:27 Vyloučen hráč #64 Jindřich Novák družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za hrubost