3:5
    Vojtěch KASPER
    (Górny)

TJ Sokol Kostelec na Hané - HK - SK Domaslavice 3:5
branky: 14. Jiří Drčka, 22. Jan Ježek, 36. Jiří Drčka - 6. Robert Kovařík, 12. Petr Fojtík, 20. Pavel Michna, 26. Vojtěch Peterek, 43. Vojtěch Kasper; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Blaha ? - Patrik Szczypka ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:1
42:48 GÓL SK Domaslavice! 3:5
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #94 Vojtěch Kasper, asistoval #44 Filip Górny (3:5)
42:20 SK Domaslavice veľka šanca hráča samého na brankára
40:11 SK Domaslavice si drží stýl hry blokovania s protiútokmi. Prerušovanie hry čoraz častejšie
38:34 SK Domaslavice momentálne hrá viac v obrane. Chut na vyhranie je skor na strane TJ Sokol Kostelec na Hané - HK. Prerušenie hry je v tejto časti hry nízke.
35:33 GÓL TJ Sokol Kostelec na Hané - HK! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil #27 Jiří Drčka, asistoval #33 David Krychtálek (3:4)
32:15 Viacej z hry zatím v 3.tretine má tím TJ Sokol Kostelec na Hané - HK ale SK Domaslavice majú strely taky z kterých múže padnout gól taky
27:52 TJ Sokol Kostelec na Hané - HK si drží míč a opjet sa mu nedarí v záverečnej střele
26:41 Hrá sa už 5proti5 přesilovka nebola využitá
25:54 GÓL SK Domaslavice! 2:4
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #27 Vojtěch Peterek, asistoval #33 David Bojda (2:4)
25:50 Veľká šance pro TJ Sokol Kostelec na Hané - HK sřrelit gol zpred brány
24:36 Vyloučen hráč #66 Lukáš Křivánek družstva SK Domaslavice na 2 minuty za špatné střídání
21:29 Tyč a nebezpečná střela pro TJ Sokol Kostelec na Hané - HK
21:04 GÓL TJ Sokol Kostelec na Hané - HK! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil #5 Jan Ježek, asistoval #8 Dominik Hruban (2:3)
19:03 GÓL SK Domaslavice! 1:3
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #13 Pavel Michna, asistoval #27 Vojtěch Peterek (1:3)
17:58 Oslabenie SK Domaslavice zvládajú mimoobranného pásma ale 2 vječší šance dostat boli tiež
16:53 Vyloučen hráč #13 Pavel Michna družstva SK Domaslavice na 2 minuty za bránění ve hře
14:46 Vyloučen hráč #77 Tomáš Zapletal družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK na 2 minuty za sekání
13:52 GÓL TJ Sokol Kostelec na Hané - HK! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil #27 Jiří Drčka, asistoval #77 Tomáš Zapletal (1:2)
11:32 GÓL SK Domaslavice! 0:2
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #91 Petr Fojtík, asistoval #15 Lukáš Skulina (0:2)
10:25 Vyloučen hráč #27 Jiří Drčka družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK na 2 minuty za špatné střídání
08:56 SK Domaslavice sa drzí v útočím pasme ale vystrelil len 1x
08:03 Vyloučen hráč #27 Jiří Drčka družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK na 2 minuty za sekání
05:50 GÓL SK Domaslavice! 0:1
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #83 Robert Kovařík, asistoval #33 David Bojda (0:1)
02:38 Momentálny pomer střel na bránu 3:2. Tímu SK Domaslaviceé zatím chýbala při istých príležitostiach koncová strela