45
  • 45 44:08
    FBC Přerov

TJ Stará Ves n/O Vosy - FBC Přerov U20 B 6:4
branky: 12. Martin Prokeš, 15. Jan Juráš, 19. Petr Rogowski, 25. Tomáš Kratochvíl, 35. Otto Kubiš, 43. Petr Kratochvíl - 3. Michal Bělaška, 15. Tobiáš Pavliš, 34. Jakub Zdráhal, 41. Jan Běhal; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 6; zásahy brankářů: Jan Šprinc ? - Filip Lanča ?; po třetinách: 2:2, 2:0, 2:2
44:20 FBC Přerov U20 B hrá bez brankára cíti veľkú šancu ešte
44:08 Timeout FBC Přerov U20 B
42:16 GÓL TJ Stará Ves n/O Vosy! 6:4
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil #23 Petr Kratochvíl, asistoval #21 Tomáš Kratochvíl (6:4)
40:19 GÓL FBC Přerov U20 B! 5:4
Branku družstva FBC Přerov U20 B vstřelil #4 Jan Běhal, asistoval #14 Matěj Ševčík (5:4)
40:08 Trestné střílení družstva FBC Přerov U20 B neproměnil #21 Tobiáš Pavliš.
38:10 Žrď pomohla pre TJ Stará Ves n/O Vosy, odhodlanie a napjetí jse zvyšuje u oboch tímov
35:00 Hra si drží tempo z 2 tretiny. Možme očekávat ďaľšie góly na oboch stranách. Zápas kde sa može stat ješte hocičo
34:17 GÓL TJ Stará Ves n/O Vosy! 5:3
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil #5 Otto Kubiš, asistoval #24 Pavel Lednický (5:3)
33:56 GÓL FBC Přerov U20 B! 4:3
Branku družstva FBC Přerov U20 B vstřelil #71 Jakub Zdráhal, asistoval #8 Ondřej Foldyna (4:3)
29:59 V druhej časti bolo omnoho viac striel, čiže bilo jse na co dívát. Hra bola 'divokejšia' brankári sa určite nenudili
26:34 Veľka šanca preTJ Stará Ves n/O Vosy hrácča samostatne na brankára
24:49 GÓL TJ Stará Ves n/O Vosy! 4:2
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil #21 Tomáš Kratochvíl, asistoval #39 Martin Kašovský (4:2)
24:00 Ohrozovanie sa zvýšilo na strane FBC Přerov U20 B ale brankár TJ Stará Ves n/O Vosy odoláva vďaka pekným zákrokom.
19:24 Hra sa zrychlila, hrá sa zo strany na stranu
18:17 GÓL TJ Stará Ves n/O Vosy! 3:2
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil #8 Petr Rogowski, asistoval #5 Otto Kubiš (3:2)
16:43 Vyloučen hráč #14 Matěj Ševčík družstva FBC Přerov U20 B na 2 minuty za sekání
14:43 GÓL FBC Přerov U20 B! 2:2
Branku družstva FBC Přerov U20 B vstřelil #21 Tobiáš Pavliš, asistoval #87 Michal Bělaška (2:2)
14:20 Vyloučen hráč #24 Pavel Lednický družstva TJ Stará Ves n/O Vosy na 2 minuty za sekání
14:12 GÓL TJ Stará Ves n/O Vosy! 2:1
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil #99 Jan Juráš bez asistence (2:1)
12:17 Veľká šance pro TJ Stará Ves n/O Vosy. Hra sa vyrovnáva
11:16 GÓL TJ Stará Ves n/O Vosy! 1:1
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil #15 Martin Prokeš, asistoval #21 Tomáš Kratochvíl (1:1)
08:40 Zvýšil sa pomer držania míčku pre TJ Stará Ves n/O Vosy ale udržat sa v útoku sa im zatial nedari
04:38 Tím FBC Přerov U20 B si drží víc míček na čepeli a je aj strelecky aktívnejší
02:04 GÓL FBC Přerov U20 B! 0:1
Branku družstva FBC Přerov U20 B vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #5 Marcel Filipčík (0:1)