3:7
    Jiří JURÁK
    (Přecechtěl)

TJ Stará Ves n/O Vosy - Fbc Šternberk 3:7
branky: 19. Tomáš Kratochvíl, 34. Jiří Ševčík, 35. Jan Horák - 5. Adam Kupka, 16. Roman Fiala, 27. Kryštof Berger, 34. Jan Sedlář, 37. Jakub Horák, 44. Štěpán Novák, 44. Jiří Jurák; rozhodčí: Radim Klimecký - Václav Killar; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Šprinc ? - Ondřej Novák ?; po třetinách: 0:1, 1:2, 2:4
43:06 GÓL Fbc Šternberk! 3:7
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #84 Jiří Jurák, asistoval #94 Vojtěch Přecechtěl (3:7)
43:06 Novopečený taťka Přecechtěl přihrál na Juráka, který konečně úspěšně zakončuje.
43:01 GÓL Fbc Šternberk! 3:6
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #86 Štěpán Novák bez asistence (3:6)
42:34 Hra začíná připomínat film Rychle a zběsile.
36:36 GÓL Fbc Šternberk! 3:5
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #91 Jakub Horák, asistoval #81 Kryštof Berger (3:5)
36:36 Po promarněné šanci Berrgera to vypadalo bledě, Horák ale dokázal situace využít a zakončit.
34:09 GÓL TJ Stará Ves n/O Vosy! 3:4
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil #9 Jan Horák, asistoval #39 Martin Kašovský (3:4)
34:09 Šternberk přichází o svůj třígólový nádskok, soupěř se přibližuje na rozdíl jediné branky.
33:51 GÓL TJ Stará Ves n/O Vosy! 2:4
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil #88 Jiří Ševčík, asistoval #21 Tomáš Kratochvíl (2:4)
33:15 GÓL Fbc Šternberk! 1:4
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #11 Jan Sedlář bez asistence (1:4)
28:05 Rozhodčí se přepočítal, chtěl Šternberk vyloučit za špatné střídání, viděl 6 hráčů místo 5. Nakonec svoji chybu uznal a hra pokračuje 5 na 5.
26:40 GÓL Fbc Šternberk! 1:3
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #81 Kryštof Berger, asistoval #91 Jakub Horák (1:3)
26:40 Šternberk pomstil zraněného Kupku a odskakuje tak do dvoubrankového vedení.
26:36 Po tvrdém souboji skončil Kupka za mantinelem.
26:22 Abnormální spotřeba míčků.
23:53 Pořád dokola stejná písnička Šternberk má hodně šancí, ale neumí je proměnit.
22:02 FIala si prokličkoval celé hřiště, ale Jurák poslal střelu mimo.
18:27 GÓL TJ Stará Ves n/O Vosy! 1:2
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil #21 Tomáš Kratochvíl, asistoval #88 Jiří Ševčík (1:2)
15:08 GÓL Fbc Šternberk! 0:2
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #5 Roman Fiala, asistoval #91 Jakub Horák (0:2)
15:08 Druhá třetina začíná pro Šternberk úspěšně.
10:55 Vyloučen hráč #21 Tomáš Kratochvíl družstva TJ Stará Ves n/O Vosy na 2 minuty za sekání
10:55 A máme tu první vyloučení.
10:09 Šternberk má spoustu střel, ale ne a ne se trefit do brány.
06:35 Sedlářova střela trefuje břevno.
04:58 GÓL Fbc Šternberk! 0:1
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #82 Adam Kupka, asistoval #4 Kristián Dufek (0:1)
04:58 Po přihrávce Dufka otevírá Kupka skore zápasu.
04:30 Rozhodčí navrhuje otočení dresů, kapitán navrhuje otočit dresy číslem dopředu.