42
  • 42 41:45
    2

1. FBK Rožnov p/R B - Fbc Šternberk 10:2
branky: 2. Josef Viktořík, 2. Jan Blizňák, 18. Josef Viktořík, 28. Tomáš Martyčák, 30. Jan Blizňák, 31. Petr Krhut, 34. Josef Viktořík, 34. Petr Krhut, 36. Tomáš Martyčák, 38. Dalibor Plesník - 23. Kristián Dufek, 34. Adam Procházka; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vlastimil Camfrla ? - Martin Krejčí ?; po třetinách: 2:0, 3:1, 5:1
44:06 Poslední minuta probíhá klidně, domácí se opět drží na míčku.
43:10 I když je přesilovka, hosté se nenechají a hrají poněkud agresivněji.
41:45 Vyloučen hráč #4 Kristián Dufek družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání
41:35 Kasl tvrdil, že po včerejším výjezdu do Českých Budějovic nemá sílu, teď ale zasprintoval a zachránil domácího golmana.
40:24 Camfrla si připisuje další dva zákroky.
37:09 GÓL 1. FBK Rožnov p/R B! 10:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil #26 Dalibor Plesník, asistoval #73 Pavel Barabáš (10:2)
37:09 10. branku vstřelil prezident klubu a zároveň kapitán rožnovského celku Plesník, na kterou mu přihrál Barabáš, který ukázal perfektní přehled ve hře.
36:28 Teď musel Camfrla zachraňovat rožnovskou obranu a zachránil.
35:29 GÓL 1. FBK Rožnov p/R B! 9:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil #97 Tomáš Martyčák, asistoval #96 Josef Viktořík (9:2)
35:29 Viktořík si připisuje další zásluhu na golu, i nadále Rožnov útočí a střílí na Krejčího.
33:41 GÓL Fbc Šternberk! 8:2
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #97 Adam Procházka, asistoval #42 Jiří Jurák (8:2)
33:41 Hosté se ale také ozvali a připisují si druhou branku v utkání.
33:25 GÓL 1. FBK Rožnov p/R B! 8:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil #17 Petr Krhut, asistoval #96 Josef Viktořík (8:1)
33:25 Standartní situaci využili duo Viktořík-Krhut a opět navýšili.
33:01 GÓL 1. FBK Rožnov p/R B! 7:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil #96 Josef Viktořík bez asistence (7:1)
31:45 Čegan je teď na chvíli mimo hru, když byl faulovaný za brankou hostů.
30:22 GÓL 1. FBK Rožnov p/R B! 6:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil #17 Petr Krhut bez asistence (6:1)
30:22 Sršni navyšují skore o další branku, stále mají málo a hra pokračuje opět tak, že je Rožnov na míčku.
29:09 GÓL 1. FBK Rožnov p/R B! 5:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil #83 Jan Blizňák, asistoval #21 Tomáš Čegan (5:1)
27:30 GÓL 1. FBK Rožnov p/R B! 4:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil #97 Tomáš Martyčák, asistoval #17 Petr Krhut (4:1)
27:30 Krhut si potáhl míček skoro přes celé hřiště za bránu hostů, nahrál Martyčákovi a ten zakončil za záda golmana Krejčího.
25:27 Pořadatelský tým chce pochválit výkony Žitníka z obrany a Čegana z útoku, kteří jdou dneska hodně vidět.
24:47 Domácí jsou na míčku, ale ne a ne se vymotat z obrany.
22:32 GÓL Fbc Šternberk! 3:1
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #4 Kristián Dufek, asistoval #64 Jindřich Novák (3:1)
21:46 Kasl je vyloučen za sekání, ovšem verdikt rozhodčích se mu moc nelíbí.
21:42 Vyloučen hráč #18 Miroslav Kasl družstva 1. FBK Rožnov p/R B na 2 minuty za sekání
20:15 Přesilovka je klidná.
19:14 Vyloučen hráč #77 Jan Večerka družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání
18:21 Blizňák se dostal až do obrany, kde svým důrazem přerušil hru.
17:44 GÓL 1. FBK Rožnov p/R B! 3:0
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil #96 Josef Viktořík, asistoval #97 Tomáš Martyčák (3:0)
16:40 Začátek druhé třetiny probíhá v klidnějším tempu, Rožnov je více na míčku a snaží se kombinovat.
13:42 Viktořík teď díky svým kličkám podržel míček, a to se v oslabení hodí.
12:41 Vyloučen hráč #97 Tomáš Martyčák družstva 1. FBK Rožnov p/R B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
10:30 Na hostujícího brankáře teď letělo dost střel a následných dorážek, ale skore zůstává neměnné.
06:55 Hostům se nejspíš skore nelíbí, snaží se s tím něco udělat, a tak si Camfrla připsal už pár zákroků.
04:40 Vypadá to, že Čeganovi a Blizňákovi soupeř vyhovuje, v útoku jdou vidět.
03:10 Rožnované jsou více na míčku, hraje se v rychlejším tempu.
01:49 GÓL 1. FBK Rožnov p/R B! 2:0
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil #83 Jan Blizňák, asistoval #23 Michal Konvičný (2:0)
01:06 GÓL 1. FBK Rožnov p/R B! 1:0
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil #96 Josef Viktořík, asistoval #17 Petr Krhut (1:0)
01:06 Sršni se nedali a navýšili skore na 1:0.
00:23 Hosté začali z ostra, v prvních vteřinách utkání zazněla branková konstrukce Rožnova.