• 44 43:57
    8:9
    (Horák)

SK Domaslavice - Fbc Šternberk 8:9
branky: 3. Martin Zemánek, 5. Martin Zemánek, 8. Martin Zemánek, 10. Adam Langer, 25. Vojtěch Peterek, 33. Vojtěch Peterek, 40. Adam Langer, 42. Vojtěch Peterek - 12. Kristián Dufek, 18. Lukáš Grégr, 26. Kristián Dufek, 30. Kryštof Berger, 32. Jakub Horák, 35. Jakub Horák, 38. Roman Fiala, 43. Kryštof Berger, 44. Kristián Dufek; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Patrik Szczypka ? - Ondřej Novák ?; po třetinách: 4:1, 1:3, 3:5
44:59 strhující závěr však vyrovnání nepřináší a domácí tak prohrávají 8:9
43:59 timeout asi prospěl, Šternberk se dostává do vedení
43:57 GÓL Fbc Šternberk! 8:9
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #4 Kristián Dufek, asistoval #91 Jakub Horák (8:9)
43:38 Timeout Fbc Šternberk
43:37 hosté si berou timeout, zřejmě si potřebují odfouknout
42:25 to je drama, to je drama, a znova je vyrovnáno
42:24 GÓL Fbc Šternberk! 8:8
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #81 Kryštof Berger, asistoval #91 Jakub Horák (8:8)
41:40 opět známé duo zafungovalo a tak SKD je o gól napřed
41:39 GÓL SK Domaslavice! 8:7
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #27 Vojtěch Peterek, asistoval #7 Adam Langer (8:7)
39:52 GÓL SK Domaslavice! 7:7
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #7 Adam Langer, asistoval #27 Vojtěch Peterek (7:7)
39:51 já na bráchu, brácha na mě aneb duo Peterek, Langer se prosazují a vyrovnávají stav utkání
37:35 Timeout SK Domaslavice
37:35 GÓL Fbc Šternberk! 6:7
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #5 Roman Fiala, asistoval #81 Kryštof Berger (6:7)
37:35 ... a Šternberk přelévá skóre na svou stranu
36:57 i fanoušci musí zrovna uznat, že florbal není pro baletky, což dokazuje aktuální vývoj utkání
34:46 GÓL Fbc Šternberk! 6:6
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #91 Jakub Horák, asistoval #97 Adam Procházka (6:6)
34:45 hosté znova dorovnávají
34:30 tentokrát přesilová hra pro SKD ovoce nepřinesla
32:30 a máme tady přesilovou hru pro domácí, odskočí znova na rozdíl dvou branek?
32:26 Vyloučen hráč #5 Roman Fiala družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za hra rukou
32:12 na tento stav má však jiný názor Vojtěch Peterek a po přihrávce Langera znova dostává svůj tým do vedení
32:11 GÓL SK Domaslavice! 6:5
31:16 a máme tady vyrovnání z hole Horáka za Šternberk ...
31:15 GÓL Fbc Šternberk! 5:5
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #91 Jakub Horák, asistoval #81 Kryštof Berger (5:5)
29:59 výsledek 5:4 do třetí třetiny přinese určitě ještě spousta napětí, přirovnat to lze například k tomu, kdy bude v obchodech znova naskladněná rýže, těstoviny a mouka
29:32 přesilová hra neměla dlouhého trvání a Šternberk se přibližuje vyrovnání
29:31 GÓL Fbc Šternberk! 5:4
29:24 Vyloučen hráč #15 Lukáš Skulina družstva SK Domaslavice na 2 minuty za hrubost
27:49 Paťas v brance SKD čaruje, i když né vždy ví, kde míček je
25:49 GÓL Fbc Šternberk! 5:3
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #4 Kristián Dufek, asistoval #82 Adam Kupka (5:3)
25:48 prozměnu se prosazuje Dufek a opět snižuje na dvou brankový rozdíl
24:20 úder a gól, tak se nám to líbí, Peterek navyšuje skóre SKD
24:19 GÓL SK Domaslavice! 5:2
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #27 Vojtěch Peterek, asistoval #13 Pavel Michna (5:2)
23:20 Bojda právě vystřelil bekhendem jak ani Martin Návrat forhendem, branku to bohužel nepřineslo
22:15 hra se přelévá zleva doprava, fanoušci začínají usínat
19:00 souboje se přiostřujou, píšťalky rozhodčí však mlčí
17:12 nedáš, dostaneš a Grégr snižuje...
17:11 GÓL Fbc Šternberk! 4:2
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #19 Lukáš Grégr, asistoval #5 Roman Fiala (4:2)
16:30 další závar u branky hostí, ale nic
15:47 začátek druhé třetiny a u branky Šternberku to jen zahučelo, stav se však nemění
14:59 oba týmy dohrávají úvodní třetinu v patřičném tempu, branku však ani jeden z nich nepřidává
11:56 tak i Šternberk se prosadil a snižuje stav na 4:1
11:55 GÓL Fbc Šternberk! 4:1
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #4 Kristián Dufek, asistoval #12 Jakub Suchý (4:1)
09:56 po individuálním životním sprintu se kromě Zemánka přidává na listinu střelců i Adam Langer
09:54 GÓL SK Domaslavice! 4:0
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #7 Adam Langer bez asistence (4:0)
07:57 a máme tady první hatrick zápasu, kdy po ideální přihrávce od Adama se znova prosazuje Martin Zemánek
07:56 GÓL SK Domaslavice! 3:0
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #23 Martin Zemánek, asistoval #7 Adam Langer (3:0)
05:30 Šternberk se snaží prosadit, ale zřejmě nervozita jim to nedovolí
04:10 Martin je zřejmě už v plné síle a přidává druhou branku SKD
04:09 GÓL SK Domaslavice! 2:0
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #23 Martin Zemánek, asistoval #83 Robert Kovařík (2:0)
02:47 GÓL SK Domaslavice! 1:0
02:46 a máme tady úvodní branku, kterou tým SKD otevírá skóre, navrátilec Zemánek se po přihrávce Langera prosazuje
00:50 oba týmy začínají pozvolna a navzájem se zdraví propagační střelou
00:01 vítejte na dalším utkání SKD, kdy tentokrát Vás zdravíme ze sportovní haly Stonava.