• 45 44:17
    2
    Jan HORÁK

FBS Olomouc B - TJ Stará Ves n/O Vosy 7:4
branky: 10. Petr Kořenek, 16. Tomáš Doubek, 21. Petr Kořenek, 22. Petr Kořenek, 25. Martin Nehyba, 39. Petr Kořenek, 42. Petr Kořenek - 10. Jiří Ševčík, 31. Jiří Ševčík, 43. Martin Kašovský, 44. Jiří Ševčík; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Adam Pavlát ? - Jan Šprinc ?; po třetinách: 1:1, 4:0, 2:3
44:22 Zápas se v klidu dohrává a mě nezbývá nic jiného než fanoušky pozvat na zápas juniorů na čajkarénu.
44:17 Vyloučen hráč #9 Jan Horák družstva TJ Stará Ves n/O Vosy na 2 minuty za sekání
43:47 GÓL TJ Stará Ves n/O Vosy! 7:4
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil #88 Jiří Ševčík, asistoval #8 Petr Rogowski (7:4)
43:47 I mistr tesař se utne. Střela po zemi prošla za Pavlátova záda.
43:00 Skokan i Pírek stříleli na bránu a ani jeden nebyl úspěšný.
42:28 Dobrý blok P. Kořenka.
42:07 GÓL TJ Stará Ves n/O Vosy! 7:3
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil #39 Martin Kašovský, asistoval #9 Jan Horák (7:3)
42:07 Přece jen dostává Pavlát gól.
41:52 A. Pavlát znovu úspěšný.
41:07 GÓL FBS Olomouc B! 7:2
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #15 Petr Kořenek, asistoval #19 Vojtěch Krhovják (7:2)
41:07 A je to tady. Pohotovou střelou dává P. Kořenek svůj 5. gól.
40:28 P. Kořenek se snaží dát už svůj 5 gól v tomto utkání.
40:08 Vyloučen hráč #15 Martin Prokeš družstva TJ Stará Ves n/O Vosy na 2 minuty za sekání
38:24 GÓL FBS Olomouc B! 6:2
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #15 Petr Kořenek, asistoval #14 Tomáš Pírek (6:2)
38:24 Pírek našel z rohu volného P. Kořenka, který skóruje.
37:36 Chyby začínají dělat oba týmy, góly z toho však nepadají.
36:36 Kosek chybně přihrál, naštěstí pro něj soupeř trefil pouze Pavláta
35:01 Další zákrok Pavláta.
34:42 Kosek si v prekérní situaci poradil.
32:32 Vyloučen hráč #19 Vojtěch Krhovják družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za hra na zemi
32:32 Pan Krhovjak uklouznl a v leže ho trefila přihrávka a rozhodčí z toho posoudil úmyslnou hru na zemi.
31:53 A. Novák trefuje nad.
30:36 GÓL TJ Stará Ves n/O Vosy! 5:2
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil #88 Jiří Ševčík, asistoval #10 Filip Dadok (5:2)
30:36 Kvůli Adamovi teď soupeř trestal. Díky Adame
30:01 A. Novák ukázal svým dvěma fanynkám, že umí hrát tvrdě.
29:36 Vyloučen hráč #36 Adam Novák družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za hrubost
29:27 Situaci 3 na 2 dopadl bezbrankově pro domácí.
29:02 Adam Pavlát nadvakrát bezchybný.
27:33 Sprinc předvedl 3 dobré zákroky za sebou.
26:40 Hosté měli několik nebezpečných šancí.
24:58 Špatně nabraná standartka nabídla šanci hostů. Zaváhání ale nepotrestali.
24:17 GÓL FBS Olomouc B! 5:1
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #4 Martin Nehyba, asistoval #18 Michal Kořenek (5:1)
24:17 Junior Nehyba dává svůj první seniorský gól nad rameno.
23:00 A. Pavlát na dvakrát předvedl skvělý zákrok. Jeden do odkryté brány.
21:33 Nehyba v šance střílel pouze do bloku.
21:03 GÓL FBS Olomouc B! 4:1
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #15 Petr Kořenek, asistoval #47 Bohdan Kopelec (4:1)
21:03 Gól v přesilovce dává P. Kořenek.
21:02 Vyloučen hráč #39 Martin Kašovský družstva TJ Stará Ves n/O Vosy na 2 minuty za hrubost
20:05 GÓL FBS Olomouc B! 3:1
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #15 Petr Kořenek, asistoval #6 Milan Skokan (3:1)
20:05 Milan napravuje z části reputaci a dobrou přihrávkou dává P. Kořenek gól
19:34 Dlouhý výhoz brankáře našel Nehybu, který byl zahnán do rohu, ale vybojoval aspoň výhodu.
19:02 Pavlát si připisuje skvělý zákrok! Dobře Adame
18:17 B.Kopelec se snaží zapůsobit na svou dívku v hledišti, prošel celé hřiště, ale špatně přihrál.
16:58 Olomouc teď měla štěstí a zachycují přihrávku Ševčíka.
15:56 GÓL FBS Olomouc B! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #25 Tomáš Doubek, asistoval #47 Bohdan Kopelec (2:1)
15:56 Olomouc předvádí na úvod řadu chyb, po kterých šli hráči hostů málem dokonce 3krát sami na gólmana. ale gól z následného brejku dává Doubek.
13:16 Pavlát si dobře nohama pokryl míček a zabránil tak napadání dotírajících soupeřů.
12:00 Šance debutujícího juniora Nehyby bohužel neskončila v bráně, ale šance to byla dobrá. Všichni okolo jeho šanci tleskali.
09:45 GÓL TJ Stará Ves n/O Vosy! 1:1
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil #88 Jiří Ševčík, asistoval #13 Jan Baďura (1:1)
09:45 Střela Ševčíka skončila v bráně. Pavlátovi prošel míček nešťastně pod nohou
09:33 GÓL FBS Olomouc B! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #15 Petr Kořenek bez asistence (1:0)
09:33 Kořenek trefuje první gól na bližší tyč
09:10 Pírek přestřeluje po dobré přihrávce M. Skokana, je lepší pro něj hra hokejkou než nohou
08:01 O 5 cm Doubek přestřelil, díky za všímavost Jirko!
07:13 Velký důraz, po šanci Kopelce, skončil v bráně, ovšem byl odpískán pouze faul.
06:00 Baďura se dostal do šance, ale na poslední chvíli mu vypíchl Olomouc míček.
04:20 Domácí zatím drží po většinu času míček a hosté čekají na chyby soupeře, už i úspěšně.
03:36 Doubek našel na středu Kopelce, ale znovu jeho beckhand nenašel skulinku.
03:13 Pírek se dostal do výborné šance, ale neuspěl.
02:11 Doubek po zlomené nové hokejce vypadá celkem nabuzeně a dral se do střelecké pozice
01:12 Bohdan Kopelec zkoušel svůj mistrovský beckhand, ovšem pouze do brankáře.
00:40 Hra se přelívá na obě strany, ale v útočné polovině je Olomouc.
00:01 první buly vyhráli hosté