8:8
  • 38 37:21
    Bílovec

Z.F.K. Petrovice B - FBC Spartak Bílovec 8:8
branky: 2. Martin Schulhauser, 3. Dominik Chvastek, 6. Marek Cihelka, 8. Martin Schulhauser, 16. Martin Schulhauser, 18. Martin Schulhauser, 18. Dominik Chvastek, 38. Dominik Chvastek - 4. Daniel Šoltés, 11. Petr Pastrňák, 15. Daniel Šoltés, 15. Radim Richtár, 17. Pavel Ferda, 23. Radim Richtár, 31. Tomáš Wachtarczyk, 34. Daniel Šoltés; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 2:4; využití: 3:1; zásahy brankářů: Pavel Kulla ?, Petr Michalík ? - Jakub Martinek ?; po třetinách: 4:2, 3:4, 1:2
39:00 Ukončení 3. části
37:44 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 8:8
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #19 Dominik Chvastek, asistoval #44 Martin Schulhauser (8:8)
37:21 Timeout FBC Spartak Bílovec
33:15 GÓL FBC Spartak Bílovec! 7:8
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #88 Daniel Šoltés, asistoval #69 Richard Műck (7:8)
30:15 GÓL FBC Spartak Bílovec! 7:7
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #27 Tomáš Wachtarczyk, asistoval #88 Daniel Šoltés (7:7)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
22:33 GÓL FBC Spartak Bílovec! 7:6
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #7 Radim Richtár, asistoval #86 Petr Pastrňák (7:6)
19:50 Vyloučen hráč #88 Daniel Olšák družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání
17:43 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 7:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #19 Dominik Chvastek, asistoval #86 Vítězslav Růžička (7:5)
17:26 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 6:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #86 Vítězslav Růžička (6:5)
17:12 Vyloučen hráč #27 Tomáš Wachtarczyk družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za hrubost
16:09 GÓL FBC Spartak Bílovec! 5:5
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #99 Pavel Ferda, asistoval #12 Josef Horák (5:5)
15:31 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 5:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #6 Jiří Mareš (5:4)
14:52 GÓL FBC Spartak Bílovec! 4:4
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #7 Radim Richtár, asistoval #12 Josef Horák (4:4)
14:31 Vyloučen hráč #86 Petr Pastrňák družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za hra rukou
14:28 GÓL FBC Spartak Bílovec! 4:3
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #88 Daniel Šoltés, asistoval #97 Šimon Kouba (4:3)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:12 Vyloučen hráč #12 Josef Horák družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:13 GÓL FBC Spartak Bílovec! 4:2
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #86 Petr Pastrňák, asistoval #88 Daniel Šoltés (4:2)
07:19 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 4:1
06:25 Střídání brankáře. Nový brankář #54 Petr Michalík družstva Z.F.K. Petrovice B
06:25 Vyloučen hráč #97 Šimon Kouba družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání
05:07 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 3:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #33 Marek Cihelka, asistoval #44 Martin Schulhauser (3:1)
03:18 GÓL FBC Spartak Bílovec! 2:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #88 Daniel Šoltés, asistoval #86 Petr Pastrňák (2:1)
02:37 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 2:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #19 Dominik Chvastek, asistoval #66 Michal Olšák (2:0)
01:33 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 1:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #33 Marek Cihelka (1:0)