vyloučení do konce utkání 3
  • 37 36:55

Jiří ŠTINDL

1.MVIL Ostrava B - S.K. P.E.M.A. OPAVA B 8:7
branky: 4. Matěj Vrablík, 5. Jan Zmrzlík, 6. Jan Zmrzlík, 14. Jan Zmrzlík, 15. Filip Slovák, 33. Stanislav Brožek, 34. Tomáš Bergmann, 34. Stanislav Brožek - 1. David Pracný, 10. David Pracný, 20. Jan Skála, 27. David Pracný, 29. Lukáš Smejkal, 30. Filip Pírek, 35. Jiří Štindl; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 1:3 + Jiří Štindl + OS; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Juchelka ? - David Nevřela ?; po třetinách: 3:2, 2:1, 3:4
39:00 Ukončení 3. části
36:55 Vyloučen hráč #85 Jiří Štindl družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B - osobní trest
36:55 Vyloučen hráč #85 Jiří Štindl družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B do konce utkání
34:29 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA B! 8:7
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #85 Jiří Štindl, asistoval #22 David Zwinger (8:7)
33:51 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 8:6
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #14 Stanislav Brožek, asistoval #20 Michal Guldan (8:6)
33:13 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 7:6
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #8 Tomáš Bergmann, asistoval #77 Filip Slovák (7:6)
32:42 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 6:6
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #14 Stanislav Brožek, asistoval #6 Jan Zmrzlík (6:6)
29:39 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA B! 5:6
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #18 Filip Pírek, asistoval #85 Jiří Štindl (5:6)
28:02 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA B! 5:5
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #21 Lukáš Smejkal, asistoval #22 David Zwinger (5:5)
26:35 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA B! 5:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #46 David Pracný, asistoval #15 Jan Skála (5:4)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
19:32 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA B! 5:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #15 Jan Skála z trestného střílení (5:3)
17:48 Vyloučen hráč #85 Jiří Štindl družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za hrubost
17:48 Vyloučen hráč #85 Jiří Štindl družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za sekání
14:16 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 5:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #77 Filip Slovák, asistoval #8 Tomáš Bergmann (5:2)
13:57 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 4:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #6 Jan Zmrzlík, asistoval #1 Lukáš Juchelka (4:2)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
09:52 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA B! 3:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #46 David Pracný, asistoval #88 Michal Gavenda (3:2)
08:52 Vyloučen hráč #14 Stanislav Brožek družstva 1.MVIL Ostrava B na 2 minuty za vysoká florbalka
05:52 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 3:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #6 Jan Zmrzlík, asistoval #23 Daniel Kotzur (3:1)
04:25 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 2:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #6 Jan Zmrzlík, asistoval #13 Adam Hostovičák (2:1)
03:46 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 1:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #75 Matěj Vrablík, asistoval #77 Filip Slovák (1:1)
00:17 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA B! 0:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #46 David Pracný, asistoval #21 Lukáš Smejkal (0:1)