• 38 37:54
    6:7
    (Obrusník)

Z.F.K. Petrovice B - FBC Letka Netopýři B 6:7
branky: 5. Vítězslav Růžička, 15. David Tomala, 19. Vítězslav Růžička, 21. David Tomala, 26. Roman Ochodek, 30. Vítězslav Růžička - 7. Vít Poskočil, 10. Vít Poskočil, 15. Vít Poskočil, 21. Martin Bořucký, 29. Marcel Kachyňa, 37. Karel Stejskal, 38. Marcel Kachyňa; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Kulla ? - Aleš Látal ?; po třetinách: 1:2, 4:2, 1:3
39:00 Ukončení 3. části
37:54 GÓL FBC Letka Netopýři B! 6:7
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil #46 Marcel Kachyňa, asistoval #88 Lukáš Obrusník (6:7)
36:14 GÓL FBC Letka Netopýři B! 6:6
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil #41 Karel Stejskal, asistoval #4 Matěj Veverka (6:6)
32:40 Vyloučen hráč #87 Vojtěch Kořínek družstva FBC Letka Netopýři B na 2 minuty za sekání
29:48 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 6:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #6 Matěj Erbs (6:5)
28:51 GÓL FBC Letka Netopýři B! 5:5
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil #46 Marcel Kachyňa, asistoval #41 Karel Stejskal (5:5)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:18 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 5:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #32 Roman Ochodek, asistoval #44 Martin Schulhauser (5:4)
20:45 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 4:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #15 David Tomala, asistoval #19 Vojtěch Mrkva (4:4)
20:39 GÓL FBC Letka Netopýři B! 3:4
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil #84 Martin Bořucký, asistoval #61 Vojtěch Kocur (3:4)
18:42 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 3:3
14:39 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 2:3
14:01 GÓL FBC Letka Netopýři B! 1:3
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil #25 Vít Poskočil, asistoval #41 Karel Stejskal (1:3)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
09:19 GÓL FBC Letka Netopýři B! 1:2
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil #25 Vít Poskočil, asistoval #61 Vojtěch Kocur (1:2)
06:19 GÓL FBC Letka Netopýři B! 1:1
04:03 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 1:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #88 Daniel Olšák (1:0)