• 36 35:25
    1:5
    (Křepelka)

JAMAJKA KOJETÍN - IBK Bisons Přerov 1:5
branky: 36. Vojtěch Maga - 9. Michal Baran, 12. Vítězslav Petřík, 21. Marek Havliček, 24. Jaromír Žídek, 29. Jakub Grigárek; rozhodčí: Radim Klimecký - Jaromír Kubáč; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: David Kramář ? - Charlie Greenberg ?; po třetinách: 0:2, 0:2, 1:1
39:00 Ukončení 3. části
35:25 GÓL JAMAJKA KOJETÍN! 1:5
Branku družstva JAMAJKA KOJETÍN vstřelil #4 Vojtěch Maga, asistoval #5 Petr Křepelka (1:5)
32:25 Vyloučen hráč #11 Jakub Grigárek družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za sekání
28:47 GÓL IBK Bisons Přerov! 0:5
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil #11 Jakub Grigárek, asistoval #48 Vítězslav Petřík (0:5)
26:42 Vyloučen hráč #11 Jakub Grigárek družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za vysoká florbalka
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
23:36 GÓL IBK Bisons Přerov! 0:4
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil #8 Jaromír Žídek, asistoval #11 Jakub Grigárek (0:4)
20:27 GÓL IBK Bisons Přerov! 0:3
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil #20 Marek Havliček, asistoval #44 Michal Baran (0:3)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:02 GÓL IBK Bisons Přerov! 0:2
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil #48 Vítězslav Petřík, asistoval #44 Michal Baran (0:2)
08:09 GÓL IBK Bisons Přerov! 0:1
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil #44 Michal Baran bez asistence (0:1)
07:39 Vyloučen hráč #17 Daniel Chytil družstva JAMAJKA KOJETÍN na 2 minuty za hra na zemi
00:40 Vyloučen hráč #4 Vojtěch Maga družstva JAMAJKA KOJETÍN na 2 minuty za hrubost