37
  • 37 36:05
    Prostějov

FBC Mohelnice B - SK K2 Prostějov B 3:2
branky: 5. Jiří Jarmar, 8. Michal Bílek, 30. Tomáš Berka - 2. Ondřej Burget, 25. Robert Machač; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Václav Killar; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Dominik Hejný ? - Dominik Fica ?; po třetinách: 2:1, 0:1, 1:0
39:00 Ukončení 3. části
38:50 Mohelnice má již míček pod kontrolou.
38:20 Mohelnice hraje o čas, zdržuje co se dá.
37:30 Prostějov v šesti.
36:50 Prostějov se snaží dorovnat, ale střely míří mimo bránu. Ani akce Kratochvíla nenašla cíl.
36:05 Timeout SK K2 Prostějov B
35:00 Nebezpečná rána Sedláře nenašla branku Mohelnice.
34:30 Burget v gólové pozici, trefuje pouze Hejného.
33:30 Tempo hry je nyní velmi vysoké. Šance na obou stranách.
33:00 Schön od půlky pálí ránu jako z děla, Hajný je však nachystaný.
32:10 Josef Dočekal ve střelecké pozici. Šance jsou teď na obou stranách.
31:45 Burgetova šance zablokovaná Junkem.
31:10 Pěkný nához Nitscheho však z brány vyráží Pařenica.
30:26 Rušno u brány Mohelnice, Prostějov se nechce dát a snaží se dorovnat.
29:30 Bezouška se v přeplněném prostoru před Hejného bránou snažil zakončit, avšak bez úspěchu.
29:06 GÓL FBC Mohelnice B! 3:2
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #99 Tomáš Berka, asistoval #10 Josef Dočekal (3:2)
29:06 Učebnicová kombinace Dočekala s Berkou posílá Mohelnici do vedení 3:2.
28:30 Šance Prostějova skončila promáchnutím hokejky.
26:55 Kratochvíl zkouší překvapit Hejného střelou z dálky, neúspěšně. Prostějov svoji přesilovou hru nevyužil.
26:20 Burgetova střela po zemi těsně minula bránu.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:26 Prostějov se dal do 6 hráčů při chybě Nitscheho, který měl odložené vyloučení kvůli blokování hole. Šance v 6 nevyužili.
25:25 Vyloučen hráč #18 Martin Nitsche družstva FBC Mohelnice B na 2 minuty za blokování florbalky
24:41 GÓL SK K2 Prostějov B! 2:2
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil #10 Robert Machač, asistoval #9 Jindřich Kratochvíl (2:2)
24:41 Prostějov bere míček a jde do rychlého útoku, který končí úspěšně.
23:35 Heide vyšívá a vede míček přes celé hřiště.
22:57 Pudil dal naději domácím fanouškům, svoji šanci neproměnil.
22:50 Burget se snažil dostat míček do brány, míří vedle.
22:25 Schön v pěkné šanci, Hejný je však nachystaný a vyráží.
22:00 Sedlář v šanci - střela míří mimo bránu.
21:05 Dobrý tlak mohelnických hráčů.
21:00 Nitsche přešel přes dva hráče, ale dostat míček do brány se mu již nepodařilo.
20:27 V brankovišti Prostějova je teď velké rušno.
19:10 Druhá přesilová hra Mohelnice nevyužita.
18:30 Rána Brulíka se zastavila o obránce Prostějova.
18:11 Vyloučen hráč #23 Martin Čajan družstva SK K2 Prostějov B na 2 minuty za hrubost
18:11 Faul na Pudila je potrestán a Mohelnice zahajuje další přesilovou hru.
17:20 Střela Dočekala trefila pouze golmana.
16:50 Přesilová hra Mohelnice zatím bez úspěchu - míček v držení Prostějova.
16:02 Vyloučen hráč #10 Robert Machač družstva SK K2 Prostějov B na 2 minuty za hra na zemi
15:10 Dobrá šance Prostějova, Hejný má však vše pod kontrolou.
14:30 Prostějov se snaží dostat na útočnou část hřiště, ale Mohelnice statečně brání.
13:30 Pudil poskytl šanci k zakončení, ale rušno před bránou Pařenici akci zastavilo.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:10 Střela Kratochvíla mířila mimo bránu.
11:15 Nához Sedláře na bránu s přehledem Hejný zachytil.
10:45 Družstva v plném počtu.
09:50 Hra ve čtyřech na obou stranách. Tempo hry se zpomaluje.
09:00 Machač v dobré pozici, Hejný vyráží.
08:47 Vyloučen hráč #10 Robert Machač družstva SK K2 Prostějov B na 2 minuty za hrubost
08:47 Vyloučen hráč #11 Václav Dočekal družstva FBC Mohelnice B na 2 minuty za hrubost
07:36 Mišo Biely posílá střelu nad nohu Pařenicu a zvyšuje náskok na 2:1.
07:34 GÓL FBC Mohelnice B! 2:1
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #40 Michal Bílek, asistoval #27 Jiří Jarmar (2:1)
07:10 Pudil v šanci, Pařenica vytěsňuje balónek z brankového prostoru.
05:25 Berka posílá nahrávku před bránu Pepovi Dočekalovi, ten však trefuje pouze golmana.
04:56 GÓL FBC Mohelnice B! 1:1
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #27 Jiří Jarmar, asistoval #77 Karel Brulík (1:1)
04:50 Muška (Jarmar) má dneska zlatou mušku - prostřeluje prostějovského brankáře.
04:00 Berka sám před bránou, místo střely se rozhodl pro nahrávku - zvolil nevalně.
03:30 Teď to cinká na půlce Mohelnice - Hejný má co dělat, Prostějov pálí téměř z každé pozice.
03:06 Čajan pálí z půlky. Pěkná střela však míří nad bránu.
02:14 Prostějov aktivnější.
01:57 GÓL SK K2 Prostějov B! 0:1
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil #2 Ondřej Burget, asistoval #10 Robert Machač (0:1)
01:30 Brulík unikl přes celé hřiště a trefuje tyč.
00:30 Sportovní gesto od hráčů z Prostějova - po neodpískaném faulu na brankáře Hejného rozhodčí uznal gól, ovšem Prostějov se přimluvil a branku sám odvolal.