5:3
    Martin KOUŘIL
    (Anděl)

SK K2 Prostějov - FBK Jeseník 5:3
branky: 12. Jan Báthory, 13. Stanislav Elsner, 26. Adam Anděl, 36. Jakub Godla, 36. Martin Kouřil - 9. Tomáš Škarpa, 10. Kamil Juhaňák, 26. Lukáš Krmela; rozhodčí: Petr Stoklásek - Anh Vu Pham; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 31; zásahy brankářů: Vít Spíchal ? - Bronislav Jurčák ?; po třetinách: 1:2, 1:0, 3:1
35:55 GÓL SK K2 Prostějov! 5:3
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #89 Martin Kouřil, asistoval #33 Adam Anděl (5:3)
35:55 Kouřil pojišťuje 3 body
35:30 GÓL SK K2 Prostějov! 4:3
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #17 Jakub Godla, asistoval #44 Matěj Pecha (4:3)
35:30 Kapitán Godla trefuje z půlky a zajišťuje svému týmu vítězství!
34:30 Dobré válec od Prostějova! Standa minul v jasné šanci, zatím to na smlouvu se Sexmeraldou nevypadá
33:22 Timeout FBK Jeseník
33:22 Poslední taktické rady před napínavým závěrem utkání, kdo si odnese body?
28:15 Vyloučen hráč #29 Vítek Kvapil družstva FBK Jeseník na 2 minuty za hrubost
28:15 Vyloučen hráč #48 Tomáš Veselý družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost
28:15 Veselý a Kvapil se porafali a chvilku si posedí
25:25 GÓL FBK Jeseník! 3:3
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #81 Lukáš Krmela, asistoval #10 Tomáš Škarpa (3:3)
25:00 GÓL SK K2 Prostějov! 3:2
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #33 Adam Anděl, asistoval #17 Jakub Godla (3:2)
25:00 Po nádherném pasu přes celé hřiště od kapitána Godly se konečně prosazuje Anděl. Standa Elsner by měl sedávat na trestné častěji
23:28 Vyloučen hráč #9 Stanislav Elsner družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost
20:20 Zápas se začíná přiostřovat
16:20 Máme tu pár pozdravů k vyřízení - zdravíme legendu Pavla Bezoušku, tupého atleta Michala Korčáka, vypitka Marka Judase a neherního dobytka Petra Saploutila
13:30 Spíchalovo ramínko zabránilo jistému gólu
12:39 GÓL SK K2 Prostějov! 2:2
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #9 Stanislav Elsner, asistoval #17 Jakub Godla (2:2)
12:39 Standa Elsnerů srovnává dorážkou do odkryté brány
12:10 Anděl hned na úvod vyprášil golmanovi masku
11:36 GÓL SK K2 Prostějov! 1:2
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #4 Jan Báthory, asistoval #19 Dominik Směšný (1:2)
11:36 Báthory doráží! Gól takřka z ničeho (použil bych jiné slovo, ale nemůžu)
11:22 Anděl se dostal do neskutečné šance, trefil šestou cihlu z leva na zadní stěně
10:00 Prvok Frýda komentuje průběh utkání slovy - 'To je holomajzna'
09:38 GÓL FBK Jeseník! 0:2
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #19 Kamil Juhaňák, asistoval #29 Vítek Kvapil (0:2)
08:21 GÓL FBK Jeseník! 0:1
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #10 Tomáš Škarpa, asistoval #81 Lukáš Krmela (0:1)
07:25 Vyloučen hráč #44 Matěj Pecha družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:25 Mladík Pecha odchází na trestou a vůbec se mu to nelíbí, komentuje to nezveřejnitelnými slůvky
06:40 Spíchal v domácí brance zachránil svůj tým od pohromy, učil se od jutuberového fantoma Čárlího Grínberka
06:00 Brutální sprinterský souboj vyhrál maturant Beran
04:20 Místní brousek Kouřil nyní zavětřil osobní souboj a poslal soupeře lehkým ramínkem až za mantinel
03:00 Mladíček Pecha pod dohledem své sestry aktuálně ohrozil jesenickou branku a byl kousíček od přesného zásahu
00:00 Vítejte u zápasu prostějovských chasníků, kteří vyzvou jesenické chlapce. V hale jsou naprosto všichni, chybí snad jen Adam Wind.