()
  • 34 33:50
    2

FBC Playmakers Prostějov - FBC Droždín 3:5
branky: 3. Richard Minx, 14. Jakub Sonnevend, 34. Miroslav Bukovan - 4. Vojtěch Vahala, 13. Viktor Vinter, 19. Viktor Vinter, 23. Tomáš Gronych, 34. Viktor Vinter; rozhodčí: Karolína Spurná - Zdeněk Cholek; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Miroslav Vatter ? - Jakub Rybařík ?; po třetinách: 1:1, 1:3, 1:1
35:26 Domácí získávají míček po faulu na Bukovana.
34:30 Novák našel Krejčího, jeho střela sražená.
33:50 Vyloučen hráč #18 Tomáš Gronych družstva FBC Droždín na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:40 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 3:5
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #33 Miroslav Bukovan bez asistence (3:5)
33:00 GÓL FBC Droždín! 2:5
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #63 Viktor Vinter bez asistence (2:5)
32:44 Vyloučen hráč #56 David Bajer družstva FBC Droždín na 2 minuty za hrubost
32:08 Tvrdý zákrok na Mráčka v rohu hřiště.
31:09 Práce pro Vattera, těžkou střelu do horních pater brány ale zpacifikoval.
30:51 Další neuznaný gól, tentokrát z hole Droždína. Písklo se ještě před střelou kvůli faulu.
29:34 Tlak Playmakerů. Dobrá střela Závodného, po něm z otočení Krejčí a teč Mráčka. Míček leté vedle pravé tyče.
29:15 Mráček pálil do brankáře, ale bohužel pro Prostějov, přímo do něj.
29:13 Další střela bukovana, Rybařík vyráží nohou za mantinel.
28:59 Nejdříve se Vinter dostal k nebezpečné teči, ale následně už proměňuje, když se vymotal do střely.
28:32 Gól Playmakerů, ale nebyl uznán, jeden z domácích vyskočil. Schuster, střelec branky, se tak radoval zbytečně.
28:24 Půdova střela z úhlu, Rybařík velmi dobře vyráží rukou.
27:51 Tečovaná střela Winda nadělala brankáři problémy, nakonec chytá.
27:14 Nakonec domácí ztrácí v rohu útočného pásma. Protiútok zažehnal Bukovan.
26:33 Playmakeři s balonkem na hokejkách. Rozehrávají ze svého pásma.
25:30 Závodný střílí k tyči, Rybařík vyráží.
25:08 Střela Bukovana přizvednutá za mantinel.
23:57 Schuster se dostal k zakončení z voleje, ale brankář zasahuje.
23:55 Vyloučen hráč #63 Viktor Vinter družstva FBC Droždín na 2 minuty za vysoká florbalka
23:12 Sonnevend špatně nahrál a hrozila z toho střela z osy. Mráček ale zblokoval.
22:49 GÓL FBC Droždín! 2:4
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #18 Tomáš Gronych, asistoval #10 Ondřej Kabilka (2:4)
22:00 Střela Závodného z vytočení, Rybařík vyráží.
21:45 Krátký tlak Playmakerů.
20:51 Bukovan vyslal jedovku od mantinelu. Do dorážky šel Kadlčík a mnoho nechybělo, aby se míček ocitl v bráně.
20:23 Vinter si pomotal hřiště, vyslal nebezpečnou střelu, Vatter pokrývá.
20:15 Novák si snažil zpracovat míček, ale byl obrán.
19:41 Na pravém křídle utekl Půda, netrefil se. Následně ale Král získal míček zpět, přistrčil Bukovanovi, jeho střela vyražená brankářem.
19:29 Bajer si udělal dobrý den z Půdy a jeho kolegy, ale následně byl jeho pokus zblokován.
18:39 GÓL FBC Droždín! 2:3
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #63 Viktor Vinter, asistoval #18 Tomáš Gronych (2:3)
18:34 Nahrávka Kadlčíka od mantinelu skončila na golmanovi.
18:14 Jeden z hostujících hráčů prošel celým hřištěm, ale Vatter opět bezchybně.
16:15 Střela Krále z úhlu prošla až k bráně, Schuster nestihl dorazit.
15:49 Nahrávka na Gronycha neprošla, na druhé straně neprošla střela Závodného přes blokujícího hráče.
14:24 Droždín si připsal nebezpečný pokus, Vatter skvěle vyráží míček směřující do růžku.
14:10 Novák zblízka nedává, snažil se trefit z voleje.
13:47 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 2:2
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #30 Jakub Sonnevend, asistoval #10 Zbyněk Mráček (2:2)
13:47 Sonnevend se trefil od 'modré' přesně pod břevno. Krásná rána.
12:33 GÓL FBC Droždín! 1:2
10:56 Bezloja dobře zblokoval dalekonosnou střelu Bukovana.
10:05 Droždín střílí z pravého křídla mimo.
09:41 Střela Nováka tahem zblokovaná, Rybařík opět zasahuje.
09:00 Rybařík si připisuje další zákrok, k dorážce nikoho nepustil.
08:39 Martinek si zpracoval na pravém křídle míček, udělal si prostor, ale míjí růžek.
07:40 Konec přesilovky, brankář Droždína nemusel zasahovat.
07:11 Playmakeři střílejí, co to jde, zatím ale žádný míček neprošel před bránu.
06:11 Playmakeři váhají s rozehrávkou, zjevně čekají na přesilovku.
05:55 Gól Droždína, ale padl z malého brankoviště, neuznán.
05:37 Vyloučen hráč #61 Kamil Procházka družstva FBC Droždín na 2 minuty za špatné střídání
04:30 Závodný vyhazuje.
04:14 Vyloučen hráč #20 Filip Schuster družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
03:35 GÓL FBC Droždín! 1:1
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #26 Vojtěch Vahala, asistoval #63 Viktor Vinter (1:1)
02:55 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 1:0
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #31 Richard Minx, asistoval #20 Filip Schuster (1:0)
02:20 Playmakeři získali balonek v útočném pásmu, volný úder.
01:55 Zakončení Bukovana zblokované. Stihl ale přistrčit Kadlčíkovi, který nebezpečnou střelou prověřil brankáře. Ten s potížemi chytá.
01:14 První nebezpečnější situace. Domácí zapomněli na druhé křídlo, tam byl osamocený hráč, ale netrefil bránu.
00:54 Míček v rohu obranného pásma Droždína. Nakonec ho pro faul získává.
00:20 Minx rozehrál po lajně na Krále, ten si na přesilu netroufl a radši vrací zpět.