4:4
    Petr KÁŇA
    (Soudil)

1. FBK Eagles Orlová - FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 4:4
branky: 19. Adam Krmášek, 21. Lukáš Špánik, 22. Tomáš Macurák, 30. Tomáš Macurák - 2. David Svoboda, 14. David Svoboda, 18. Adam Soudil, 31. Petr Káňa; rozhodčí: Martin Kotala - Tomáš Bartusek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jaroslav Kunc ? - Jiří Adamec ?; po třetinách: 0:1, 3:2, 1:1
35:59 Matyáš Pleva dnes neoblek střelecký dres a připisuje si 0+1
32:55 Matyáš Pleva proběhl celé hřiště s balónkem ale jeho spoluhráčovi nesedla střela a minul branku.
30:04 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 4:4
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #61 Petr Káňa, asistoval #55 Adam Soudil (4:4)
30:04 Frenštát po krátkém čase dokázala vyrovnat. stav je 4:4
29:42 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 4:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #34 Tomáš Macurák, asistoval #77 Tomáš Bečka (4:3)
29:42 Orlová zvyšuje na 4:3
24:00 obě družstva vztupují do zápasu s vyrovnaným výsledem. xD
21:45 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 3:3
20:19 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #8 Lukáš Špánik, asistoval #6 Jakub Kožušník (2:3)
20:19 Orlová se opět vrací do zápasu. Je to napjapé jak kšandy.
18:21 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #44 Adam Krmášek, asistoval #12 Matyáš Pleva (1:3)
18:21 Orlová se konečně dokázala prosadit a snížila náskok frenštátu na 1:3 ps: jdu na pizzu
17:22 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 0:3
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #55 Adam Soudil bez asistence (0:3)
16:49 Vyloučen hráč #96 Dominik Džurina družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:14 Davidovi Svoodovi krásně přihrál Jakub Zeman a zvýšil náskok o dvě branky. :D
13:13 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 0:2
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #66 David Svoboda, asistoval #31 Jakub Zeman (0:2)
01:05 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 0:1
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #66 David Svoboda, asistoval #61 Petr Káňa (0:1)