trest do konce utkání
  • 36 35:55
    5

Z.F.K. AQM Petrovice - S.K. P.E.M.A. OPAVA 2:5
branky: 12. Dalibor Kocur, 17. Rostislav Křevký - 1. Jakub Hronek, 8. Jakub Hronek, 18. Jakub Hronek, 33. Kryštof Kotrla, 34. David Kosmál; rozhodčí: Jakub Houška - Vojtěch Marszalek; vyloučení: 1 + Martin Kvičala 5:1 + Radovan Kufa 5 + Jakub Hronek TDKU + 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Škuta ? - Tadeáš Beil ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 0:2
35:55 Vyloučen hráč #10 Jakub Hronek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 5 minuty za nesportovní chování
35:55 Vyloučen hráč #10 Jakub Hronek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA do konce utkání
35:55 Vyloučen hráč #17 Martin Kvičala družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 5 minuty za hrubost
35:01 Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
35:01 Vyloučen hráč #29 Radovan Kufa družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 5 minuty za hrubost
33:47 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:5
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #9 David Kosmál, asistoval #2 Matěj Krušberský (2:5)
32:05 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #34 Kryštof Kotrla, asistoval #15 Ondřej Nýč (2:4)
26:42 Vyloučen hráč #7 Dominik Zlámal družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost
23:33 Vyloučen hráč #12 Dalibor Kocur družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za bránění ve hře
17:47 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #10 Jakub Hronek, asistoval #15 Ondřej Nýč (2:3)
16:41 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 2:2
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #18 Rostislav Křevký, asistoval #5 Oldřich Hanák (2:2)
11:46 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 1:2
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #12 Dalibor Kocur bez asistence (1:2)
07:12 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #10 Jakub Hronek, asistoval #29 Radovan Kufa (0:2)
00:50 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:1