2:8
    Stanislav KOSEK
    (Kaška)

FBS Olomouc - FbK LDN Horní Suchá 2:8
branky: 5. Radek Sikora, 35. Stanislav Kosek - 7. Pavel Krucina, 7. Jaroslav Slováček, 11. Jan Ryška, 12. Petr Krčma, 20. Vladimír Hála, 22. Martin Petřík, 31. Jaroslav Slováček, 31. Tomáš Podlesný; rozhodčí: Adam Kiovský - Radim Heiser; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Uličník ? - Tomáš Jeřábek ?; po třetinách: 1:4, 0:2, 1:2
34:47 GÓL FBS Olomouc! 2:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #7 Stanislav Kosek, asistoval #23 Martin Kaška (2:8)
31:47 Vyloučen hráč #22 Pavel Krucina družstva FbK LDN Horní Suchá na 2 minuty za špatné střídání
30:52 Timeout FBS Olomouc
30:52 GÓL FbK LDN Horní Suchá! 1:8
Branku družstva FbK LDN Horní Suchá vstřelil #9 Tomáš Podlesný, asistoval #22 Pavel Krucina (1:8)
30:23 GÓL FbK LDN Horní Suchá! 1:7
Branku družstva FbK LDN Horní Suchá vstřelil #27 Jaroslav Slováček, asistoval #10 Martin Petřík (1:7)
26:36 Vyloučen hráč #22 Pavel Krucina družstva FbK LDN Horní Suchá na 2 minuty za sekání
21:32 GÓL FbK LDN Horní Suchá! 1:6
Branku družstva FbK LDN Horní Suchá vstřelil #10 Martin Petřík, asistoval #27 Jaroslav Slováček (1:6)
19:14 GÓL FbK LDN Horní Suchá! 1:5
Branku družstva FbK LDN Horní Suchá vstřelil #24 Vladimír Hála, asistoval #27 Jaroslav Slováček (1:5)
18:00 Horní Suchá je šikovná na míčku ale Olomouc obětavě skáče do každé soupeřovy střely.
11:49 GÓL FbK LDN Horní Suchá! 1:4
Branku družstva FbK LDN Horní Suchá vstřelil #40 Petr Krčma bez asistence (1:4)
10:43 GÓL FbK LDN Horní Suchá! 1:3
Branku družstva FbK LDN Horní Suchá vstřelil #19 Jan Ryška, asistoval #10 Martin Petřík (1:3)
07:26 Vyloučen hráč #19 Jan Ryška družstva FbK LDN Horní Suchá na 2 minuty za blokování florbalky
06:44 GÓL FbK LDN Horní Suchá! 1:2
Branku družstva FbK LDN Horní Suchá vstřelil #27 Jaroslav Slováček, asistoval #24 Vladimír Hála (1:2)
06:24 GÓL FbK LDN Horní Suchá! 1:1
Branku družstva FbK LDN Horní Suchá vstřelil #22 Pavel Krucina, asistoval #28 David Pietrasz (1:1)
04:16 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #8 Radek Sikora, asistoval #7 Stanislav Kosek (1:0)
00:10 Vyloučen hráč #2 Roman Schneider družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání